BATISTE LIMITED | PINK PINEAPPLE&LUXE


Krásnou sobotu♥

milujete suché šampóny? Musíme se přiznat, že my sice nejsme jejich pravidelnými uživatelkami, ale zase jsou skvělými pomocníky pro ty dny, kdy se nevyspíte zrovna s krásnými vlasy nebo když jdete na nějakou významnou událost a chcete více "fresh" a objemnější hřívu. Navíc v cestovní tašce nikdy nesmí chybět. Proto dnešní článek bude o suchých šampónech v limitované edici od Batiste.

Batiste Dry shampoo luxu & pink pineapple 200 ml 119 Kč

Kosmetická značka Batiste má ve svém portfoliu spoustu zajímavých produktů. Můžeme se tak těšit z produktů ze základní řady, která je univerzálním pomocníkem všech spotřebitelů a spotřebitelek, ale pokud máte ještě přidané nároky, tak si přijdete také na své. Například řada s přidanou hodnotou je skvělá pro ty z vás, co potřebujete, aby Batiste splynul z vaším odstínem vlasů. Samozřejmostí jsou i cestovní balení a část sortimentu v sekci limitované edice se postará, abychom se nikdy s Batiste nezačali nudit.
Proto nás moc potěšilo, když nám přišel balíček se dvěma limitovanými kousky těchto šampónů. A jak se nám osvědčily? To se dozvíte v následujících řádcích.

Zdá se, že ústup zimy a nástup jara v nás evokuje všude kolem nás květiny. Květiny se staly numero uno téměř každé kosmetické firmy (Yves Rocher skrze své parfémy atd.) a výjimkou není ani Batiste, který si rovnou připravil dvě vůně. Každá svým způsobem odlišná a na své si tak přijde velká škála dam a slečen.

Tak a teď se společně podíváme na balení obou šampónů. To je totožné, jedná se o obal ve formě spreje, kdy samotný produkt aplikujete podle potřebného množství. Nikde nic nevytéká, aplikátor rozprašuje stejnoměrně přesně na ty místa, na které je aplikace potřeba.
Batiste Dry shampoo luxu & pink pineapple dávkování skrze sprej

Suchý šampon Pink Pineapple


Tento kousek je přímo dělaný pro hravé letní duše, které si léto představí při vzpomínce na párty, pláž a tolik typický drink piña colada. Více ovoce se do této tubičky snad dostat nemohlo.

Parfemace suchého šamponu je krásně ovocná a sladká zároveň. °°Hlavou je zde guava, jablko a pomeranč. Srdcem parfemace je jasmín s růži doplněný o granátové jablko, no a tělo je tvořeno pižmem a santalovým dřevem.
Batiste Dry shampoo pink pineapple inci - složení


Suchý šampon Luxe


K elegantní dámě se zajisté bude hodit tento luxusní design se svou sofistikovanou květinovou vůní. Design pavích per, který je doplněn o zlaté prvky ve spojení s temnější až tyrkysovou zelenou budou působit wow efektem snad na každém místě.

Parfemace je výrazná, ale tak akorát nebude vám jistě na obtíž. °°Hlavu tvoří grep, jahoda, mandarinka a jabloňové květy. Srdce pak charakterizuje nektarinka, lotosový květ, bílá frézie a jasmín. A konečně tělem jsou květy fialky, jantarové dřevo, kašmír a pižmo.
Batiste Dry shampoo luxu inci - složení

A líbily se nám suché šampony? No jasně ;) jejich testování jsme si patřičně užily. Za nás, jako za hravé duše, které milují vše sladké a ovocné vyhrává parfemací Pink Pineapple.

To bylo tedy v souboji parfemací, ale co se týče schopností, ke kterým je suchý šampon určen, tak tady je souboj vyrovnaný a oba dva jsou tak výtečnými společníky na cestování a na dny bad hair ;) Sprej je v obou případech bílý a po nastříkání necháme pár vteřin a posléze suchým ručníkem "vysušíme" vlasy a přebytečný produkt se odstraní. Efekt bílé pěšinky není příliš znatelný.


°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Máte rádi tyto suché šampony? Jaký jejich druh milujete nejvíce?

xx Katka & Šárka xx

Comments

  1. Batiste suché šampóny mám rada. Patria k mojím najobľúbenejším .

    Suesanqa

    ReplyDelete
  2. Obaly suchých šamponů jsou krásné. Já na tyhle limitované edice ještě nenarazila :) ale suché šampony od Batiste používám snad nejraději.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M