FREEDOM | LEOPARDÍ TVÁŘENKA PRO GLOW ROAR


Krásný den kočky ♥

dnešní článek budeme za šelmy:) budeme se totiž věnovat zvířecímu vzoru a našemu zdravíčku na tvářích. Řeč bude o krásně leopardí tvářence od Freedom. Její design mě uchvátil hned na první pohled a protože jsem potřebovala a chtěla nějakou hezkou tvářenku, tak jsem neváhala ani náhodou.

Freedom Pro Glow Roar 4g za 169,90 Kč

A jaká je kráska? Jak je vidět na první pohled, tak se tvářenka skládá z vícero odstínů, proto se nabízí možnost nabrat štětcem všechny odstíny zvlášť nebo menším štětcem nabírat dílčí odstíny, ale to by bylo spíše žádoucí při využití jako oční stín.
Tvářenka je v klasickém kulatém plastovém obalu s průhledným víčkem. Balení působí pevně. Obal není přeplácaný a najdete na těm přesně ty informace, které potřebujete - název, odstín a složení.
Freedom Pro Glow Roar odstíny uvnitř

Parfemace tvářenky mě přenesla do minulosti, je totiž stejně sladká a typická jako "malovátka", která jsem měla jako dítě nebo jako puberťačka. Textura je velmi jemná a není úplně suchá.
Freedom Pro Glow Roar swatch

Nejsvětlejší odstín v sobě obsahuje jemně slisovaný shimmer, díky kterému docílíme jemného projasnění, ale v kombinaci s ostatními odstíny se shimmeru nemusíte bát.
Nicméně po prvním nanesení (a už i podle swatche) mi tak nějak vrtalo hravou, jestli je to opravdu tvářenka, protože produkt je poněkud tmavý na mě.

Bohužel se mé obavy vyplnily a odstín je krásně pigmentovaný, ale tmavý, je to taková neutrální světle studená hnědá.
Freedom Pro Glow Roar inci - složení

Nicméně není všem dnům konec. Závěrem bych chtěla zmínit, že tento produkt není u mě ve funkci tvářenky, ale ve funkci velmi pigmentovaného a oblíbeného bronzeru, který jsem také moc potřebovala a tento má absolutně skvělý odstín. Lze ho perfektně vrstvit a pohodlně se nanáší bez tvorby fleků nebo jiných těžkostí. Takže jako tvářenka ne, ale jako bronzer je tato leopardí kráska perfektní a tak vám ji i doporučuji.

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Freedom za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se leopardí kráska líbí vám? Máte ji?

xx Katka xx

Comments

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M