17 April, 2018

YVES ROCHER | #ELIXIRJEUNESSE INOVOVANÁ ŘADA PRO SUCHOU PLEŤ


Krásný den, milí čtenáři♥

vzpomínáte si na článek z minulého podzimu, kdy jsme představovaly novou řadu Elixir Jeunesse? Byly jsme s ní tenkrát moc spokojené, akorát jsme si říkaly, že bychom jí měly o to raději, kdyby byla hutnější a více vyživovala. Proto nám udělalo obrovskou radost, když francouzská značka Yves Rocher přišla s inovací, která je skvělá pro vysušenou a dehydratovanou pleť - zkrátka pro sušenky, jako jsme my.  V dnešním postu se tedy společně podíváme na celou řadu Elixir Jeunesse pro suchou pleť.

Yves Rocher Elixir Jeunesse innovative series

S celou inovovanou řadou se setkáváme od začátku dubna, kdy produkty jsou v prodeji ve všech obchůdcích a na e-shopu této francouzské značky.

Balíček nám přišel opět krásně zabalený a bonusem byla i pěkná láhev s brčkem a plátky limetky. Moc milé gesto, které nás zaujalo a celý výsledný efekt vypadal velmi propracovaně - ostatně jako vždy.


Denní omlazující péče na suchou pleť

Yves Rocher Elixir Jeunesse Repair + Anti-pollution Restructuring Care Dry skin day cream 50 ml 749 Kč

První produkt, který vám představíme v dnešním postu, je denní krém na pleť pro suchou pleť. Tento krém ve svém složení ukrývá 4 anti-aging patenty a navíc silně koncentrovaný výtažek nám již známe rostliny aphloia, který zastupuje onu funkci ochraňovatele před nepříznivými vlivy okolí, které zapříčiňují stárnutí pleti. Chrání nás i před UV zářením, okolním znečištěním, únavou a stresem pokožky. Umí zatočit i s vráskami a dodá výživu spolu s regenerací. Pro nás je velkým bonusem, že 93 % složení je přírodního charakteru, neobsahuje parabeny, minerální oleje a barviva. Je dermatologicky testovaný.

Samotný produkt se nachází ve skleněném kalíšku, který je eko odbouratelný a za tenhle přístup má od nás Yves Rocher vždy palce nahoru! A ještě papírový přebal pochází z plánované výsadby lesů jako všechny obaly, které jsou tu dnes v článku.
Jeho textura je velmi jemná a přitom je krém hutný a není tekutý. Barvu má krásně sytě bílou a parfemace je velmi drobná. Je o něco méně hustější než klasická Nivea. Velmi dobře se roztírá a stačí jen malé množství na povrch celého obličeje.
Yves Rocher Elixir Jeunesse Repair + Anti-pollution Restructuring Care Dry skin day cream swatch

Nehledě na výše popsané složení a faktu, že obsahuje 93 % ingrediencí přírodního původu jsme v  něm našly dimethicone. To nás trošku zklamalo, protože krémy od YR si kupujeme jen ty co ho neobsahují. Takže jen upozorňujeme pro pořádek, ale je na každé z vás. Na obranu musíme říci, že jsme obsahu dimethicone na aplikaci nepoznaly, tudíž ho tam zřejmě bude jen malé množství.
Yves Rocher Elixir Jeunesse Repair + Anti-pollution Restructuring Care Dry skin day cream inci - složeníNoční omlazující péče

Yves Rocher Elixir Jeunesse Repair + Anti-pollution Restrukturing Care night cream 50 ml 749 Kč

Tento druhý pomocník je určený na noc. Krém má opět 4 anti-aging patenty, opět v něm najdeme rostlinu aphloi a krém má stejné benefity jako jeho denní verze s rozdílem, že o pokožku pečuje během spánku.

Ve složení stejně jako v denní péči je obsažen dimethicone.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Repair + Anti-pollution Restrukturing Care night cream inci - složení


Denní péče s OF30


Yves Rocher Elixir Jeunesse UVBeauty Shield Repair + Anti-pollution 30 ml 599 Kč

Další produkt, který vám v dnešním článku představíme, je denní péče s OF30 z této řady. Denní péče v sobě ukrývá stejné benefity jako denní a noční péče, ale i tak v sobě má něco navíc. Posiluje totiž reparační a ochranné systémy pokožky. Pomáhá také redukovat vrásky a okysličuje pleť. Při aplikaci získáte UVA/UVB ochranu. Denní péče se také hodí jako podklad pod líčení. Pozor nejedná se o sluneční ochranu jako takovou. Složení péče je z 68 % přírodní, neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikony a barviva.

Balení produktu je tentokrát v plastové tubě, která je stejně (jako ostatní produkty z této řady), ekologická a snadněji odbouratelná. Má jednoduchý, opět zeleno - bílý design, který je minimalistický, ale naprosto nám vyhovuje. Díky tomu, že se produkt nachází v tubě, je jednoduché tuto denní péči spotřebovat až do poslední kapky.
Yves Rocher Elixir Jeunesse UVBeauty Shield Repair + Anti-pollution balení v tubě

Textura krému je hustá, ale zároveň na obličeji velmi jemná. Po rozetření má transparentní barvu, která na pleti vytvoří příjemný filtr, který ihned zasychá. 

My tento produkt nejraději používáme jako bázi pod makeup, protože pleť na jeho aplikaci dobře připraví. Makeup se dobře roztírá, sjednotí, ale zároveň je pod ním povrch kůže sjednocený, hydratovaný.
Yves Rocher Elixir Jeunesse UVBeauty Shield Repair + Anti-pollution swatch

Yves Rocher Elixir Jeunesse UVBeauty Shield Repair + Anti-pollution inci - složení

My jsme s tímto produktem opravdu spokojené a rozhodně si ho do budoucna budeme pořizovat znovu. Skvěle hydratuje, používáme ho nejen jako sérum, ale i jako bázi pod makeup. 

Čistící gel

Yves Rocher Elixir Jeunesse Anti-pollution + Detox Daily Exfoliating Cleanser 125 ml 249 Kč

Pro dostatečnou péči o pokožku je třeba ji řádně čistit a k tomu nám pomáhá čistící gel, který čistí a detoxikuje pleť. Pleť vyčistí a odstraní i stopy líčení. Jeho aplikace je doporučována 1 x denně na navlhčenou pokožku obličeje a poté spláchněte vodou. Ve složení je výtažek z aphloi a gel je dermatologicky testovaný. Také 98 % složení je přírodního původu a pro nás ekology je velmi pozitivní i fakt, že na tubu bylo použito o 25 % méně plastu než tomu tak bylo v minulosti. Neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikony a barviva.
Yves Rocher Elixir Jeunesse Anti-pollution + Detox Daily Exfoliating Cleanser dávkování skrze cvakací víčko

Yves Rocher Elixir Jeunesse Anti-pollution + Detox Daily Exfoliating Cleanser inci - složení

Textura gelu je tekutější a obsahuje v sobě jemňoučké hrubé částečky, ale opravdu jemné a v četném množství. Parfemace je jemná a na pleti působí více než příjemně. Stačí ho na aplikaci opravdu malé množství.

A náš koneční závěr celé řady? Oba dva krémy ve skleněném kalíšku jsou velmi příjemné na pleti. Jsou hutné, ale snadno roztiratelné a výživné. Například u noční péče se ráno probudíme s krásně pevným a "šťavnatým" obličejem, který nejeví známky suché kůže například kolem úst a nosu.

Čistící gel je na každodenní použití a používá se na mokro, což upřímně milujeme, protože péče využíváme ve sprše a tak je na ni vždy čas. Můžeme říci, že si poradí i s řasenkou. Obličej nedráždí a nebyly jsme po něm vůbec začervenalé.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se produkty líbí vám? Máte také rády zelenou řadu od této značky? :)

xx Šárka & Katka xx

2 comments:

  1. Replies
    1. Nám taktéž, mycí gel a báze jsou opravdu moc povedené ;) ;) ostatně jako vše

      Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)