22 May, 2018

BI - OIL | REVOLUČNÍ TECHNOLOGIE V PÉČI O TĚLO


Krásný den kočky ♥

dnes se zaměříme na problematiku naší pokožky. Zbystřit by měly hlavně ty z vás, co mají jizvy, strie, potřebují sjednotit odstín pokožky, ošetřit stárnoucí pokožku nebo dodat péči dehydratované pokožce. Dnes bude totiž řeč o Bi-Oil olejíčku, který v sobě obsahuje průlomovou ingredienci. A jaká to je ingredience se dozvíte právě nyní, takž hurá do toho ....

Bi-Oil PurCellin Oil 60 / 125 / 200 ml za 299 / 499 / 699 Kč

Bi-Oil olej není pro nás spotřebitelky takovou neznámou a bývá hodně chválen, ale jak má pracovat s naší pokožkou tento konkrétní olej? Je určen nejen pro ženy, ale i pro pánskou populaci, protože se stará o krásný a zdravý vzhled pokožky. Zaměřuje se na jizvy, strie, tón pokožky, stárnutí pleti a její hydrataci. Navíc v sobě ukrývá vitamin A a E, olej z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku. Navíc textura oleje má být nemastná a je vhodný pro citlivou pokožku.

Složení°° neobsahuje nejen rostlinné extrakty a vitaminy, ale i výše zmíněnou průlomovou ingredienci - PurCellin Oil, která přemění celkovou konzistenci složení a olej je tak lehký a nemastný. Tím docílíme snadnějšího vstřebání léčivých a účinných látek.


Co se týče samotného balení olejíčku, tak to je plastové, transparentní v oranžovém designu.

Bi-Oil PurCellin Oil dávkování


Ve složení oleje najdeme plno rostlinných olejů, ale i paraffinum liquidum, což složka, která nemusí vyhovovat všem. Nicméně je pouze na vaší volbě, jak moc vám vadí/nevadí.

Bi-Oil PurCellin Oil inci - složení


Ale to není vše°°. Bi-Oil již 3. rokem pomáhá proti rakovině kůže (více o pomoci). Při koupi každého oleje je darováno 20 Kč Dermatologickému univerzitnímu nadačnímu fondu. Celá akce probíhá od 28.2. do 27.3. 2018. Pomáhat tak můžete skrze koupi oleje v drogériích DM nebo na e-shopech KupKosmetiku.cz a BabyBaby.cz. Bi-Oil tak pomáhá nejen vaší pokožce těla a obličeje, ale také dobré věci.

Navíc olejíček Bi-Oil mění svůj design, který slibuje, že na něm najdeme mnohem více informací než na starém obalu. Je pravdou, že není třeba příbalového letáku a vše najdete na krabičce. Heslem nové přeměny obalu je: NOVÝ OBAL, STEJNÉ SLOŽENÍ.

A jak hodnotíme Bi-Oil na závěr? Podle nás je skvělý na sjednocení pleti, na hydrataci suché pokožky, ale jestli si ho chcete pořídit za účelem vymazání strií či jizev, tak tento produkt nebude nic pro vás. My jsme ho právě nejvíce ocenily na sjednocení pleti, kdy vlivem změny počasí, byla naše pleť začervenalá.

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak Bi-Oil zaujal vás? Používáte ho? :)

xx Katka & Šárka xx

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)