26 May, 2018

YVES ROCHER KONCENTROVANÝ ŠAMPON I ♥ MY PLANET | AŽ VYROSTE STROM...


Krásnou sobotu♥

minulý rok jsme s Yves Rocher oslavili 5. června na Světový den životního prostředí s koncentrovanými sprchovými gely, které byly povedené a díky své koncentraci se perfektně hodí i na cestování. Letos je na pořadí jiná novinka a tou je koncentrovaný šampon, což velmi oceňuji a to mi chybělo, protože v šamponech se vyžívám.

Yves Rocher I ♥ my planet Concentrated shampoo all hair types 100 ml 99 Kč
#sazimtedyjsem #yvesrochercesko #actbeautiful #ilovemyplanet

Jeho velkého brášku, který není koncentrovaný už znám a byla jsem s ním spokojená. Ale jaká je opravdu jeho koncentrovaná verze°°? Pyšní se svou citrusovou parfemací, obsahuje rostlinný vitamín a výtažek z citronu pro uhlazení a lesk vašich vlasů. Šampon se také pyšní logem Ecolabel a je dermatologicky testován. Ve složení nenajdeme konzervanty a parabeny.
A teď tedy několik faktů o balení koncentrovaného šamponu: o 39 % méně použitého plastu oproti velkému sourozenci, 100 % recyklovatelný flakón, 98 % ingrediencí přírodního charakteru a co je pro mě opravdu důležité je fakt, že je biologicky odbouratelný.
Design flakónku je totožný jako u velké nekoncentrované verze. V balení se ukrývá celkem 30 kapek, které pokryjí 30 umytí hlavy a v prodeji je od 25. května.
Yves Rocher I ♥ my planet Concentrated shampoo all hair types klasický cvakací úzávěr uvnitř s membránou pro lepší dávkování

A teď také několik slov o hlavní myšlence koncentrovaného šamponu. Jeho hlavní myšlenka se odráží v jednoduché, ale důležité rovnici I LOVE MY PLANET = 1 STROM, to znamená, že za každý zakoupený produkt, konkrétně sprchový gel nebo šampon bude zasazen jeden strom. 
Yves Rocher I ♥ my planet Concentrated shampoo all hair types swatch

Od roku 2007 se Yves Rocher podařilo vysázet 70 mil. stromů napříč 30 zemí světa ve spolupráci se 30 neziskovými organizacemi.
Milou zpětnou vazbou z předchozího roku, který nesl v duchu koncentrovaných sprchových gelů je fakt, že po uvedení gelů jich bylo za 6 měsíců prodáno 1,5 mil. po celém světě.

A jak dopadl závěr testování? Šampon je příjemný s příjemnou parfemací a pokud jste už vyzkoušely většího brášku a byly jste spokojené, tak vás potěší i tato nová inovovaná verze. Já se srdcem ekologa velmi oceňuji snahu zmenšovat podíl plastů v balení a navíc se tak perfektně hodí na cestování. Musím podotknout, že již malé množství udělá opravdu dostatečnou pěnu a to i na dlouhých vlasech, která mám i já. Vlasy jsou po šamponu jemné a dobře se rozčesávají. Nemám je zplihlé, ale neudělá mi také mega objem. Je to výborný pomocník na běžné mytí a to jsem člověk, který má sklony k mastnějším vlasům. Osobně pak plánuji se sestrou koupi znovu a přispět tak k další výsadbě stromů.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se líbí vám myšlenka koncentrovat produkty a zmenšovat tak plastové obaly?

xx Katka xx

4 comments:

 1. Takový povedený balíček je super. :) YR to prostě umí.
  Miska blog

  ReplyDelete
 2. Tohle poselství Yves Rocher se mi moc líbí. Je vážně skvělé, že beauty značky se zajímají o životní prostředí, přeci jen na něj mají také velký vliv. Zítra si pro šampon skočím a ráda tohle podpořím. Příští týden mě čeká cesta do Budapešti a nemám šampon v cestovní velikosti, tak "zabiju" dvě mouchy jednou ranou :))

  ReplyDelete
 3. Moc pěkný balíček :) Líbí se mi, jak je vystlaný umělou trávou, což na 100% evokuje přírodu :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)