09 June, 2018

NYX TOTAL DROP FOUNDATION | NEJLEPŠÍ MAKEUP?Krásný večer♥

už jste našly svůj oblíbený makeup, na který nedáte dopustit? Musíme se přiznat, že my jsme si myslely, že už jsme ho našly, ale přeci jen, pleť se nám s postupem času hodně mění a my se musíme přizpůsobit jí. Jen si přiznejte - hledání toho pana Dokonalého dá docela zabrat. V poslední době jsme si všimly, že naše pleť potřebuje přeci jen více krytí a tak jsme podle recenzí a zkušeností z blogerského světa rozhodly, že zkusíme nejnovější přírůstek do rodiny makeupů od NYX. Dnešní post bude právě o NYX Total Drop Foundation makeupu.
 
NYX Total Control Drop Foundation 02 Alabaster 13 ml 399 Kč

A jaké mají být ony zázračné kapičky°°? Chlubí se, že dokáží jak lehké tak plné krytí a to s několika málo kapkami (závisí na počtu kapek při jednotlivých aplikacích). Hlavní výhodou je kapátkové dávkování, které z nás udělá "pány" použitého množství makeupu. Makeup má mít matný finish.
Co se týče balení makeupu, tak to je v tomto případě poněkud zvláštní než to, na co jsme zvyklé. Jedná se totiž o kapátkový makeup, který dávkujete a aplikujete právě pomocí kapiček a přiloženého kapátka. Připomíná nám svým vzhledem trochu noční séra, protože ty jsou tímto dávkováním nejvíce typická. Obal je jinak skleněný a transparentní a vy tak snadno poznáte, jaký odstín jste si vybrali.
Slyšely jsme na tento kousek hodně názorů, ale převládaly snad dva nejrozporuplnější. Jedna strana byla pro to, že se jedná o svatý grál a objev roku, ta druhá strana mu zase nebyla příliš nakloněná. Byly jsme proto zvědavé, na jakou stranu se přikloníme my.

Navštívily jsme nejbližší Douglas parfumérii (NYX butik máme přeci jen z ruky) a šly jsme na jistotu. Zeptaly jsme se proto asistentky, jestli je makeup vhodný i pro sušší pleť. Ta nám ihned odpověděla, že sama jí má dehydratovanou a používá ho ráda. Ještě nám pomohla vybrat odstín, podle swatch na hraně čelisti a poté jsme nadšeně šly k pokladně a produkt si zakoupily.

Slečna v Douglas nám doporučila odstín 02 Alabaster. Jedná se o velmi světlý odstín s růžovým podtónem a je tak skvělý i pro nás, co trpíme bledulkovským syndromem :) Ještě jsme byly ale upozorněné na to, jestli nechceme tmavší odstín, že přeci jen už vykukuje sluníčko, ale slečnu jsme ujistily, že s naší frekvencí opalování, nebude toto náš problém.
NYX Total Control Drop Foundation 02 Alabaster detail odstínu

NYX Total Control Drop Foundation 02 Alabaster swatch

Textura produktu je opravdu velmi tekutá, což nás překvapilo. Je tedy zapotřebí po nanesení na pleť, makeup ihned zapracovat do pokožky, aby se vám nestala nějaká ta malá katastrofa na pleti.

Co se týče vlastností, tak máme z tohoto krasavce přeci je smíšené pocity. Jsou dny, kdy nám perfektně sedí, ale najdou se i takové, kdy nám zvýrazňuje suchá místa a z naší pleti dělá ještě větší sušenku, než doopravdy je. My to děláme tak, že naneseme klasické množství málo krycího makeupu a k němu přidáme kapičku NYXího makeupu. Zkoušely jsme se líčit jen NYX, bez přidání jiného makeupu, ale výsledek nebyl moc dobrý, spíše takový krupičkový.
NYX Total Control Drop Foundation 02 Alabaster balení s kapátkem

Pokud se podíváme na složení, tak počítejte s velkým množstvím silikonů.
NYX Total Control Drop Foundation 02 Alabaster inci - složení

A slova na závěr? My za sebe můžeme tento produkt doporučit, ale spíše pro ty z vás, co mají smíšenou až mastnou pleť. Na suché pleti zvýrazní šupinky a to nevypadá moc dobře. Je sice skvěle krycí, ale přeci jen si vybírá za tuto vlastnost moc velkou daň. My ho milujeme v těch dnech, kdy potřebujeme zakrýt větší nedokonalosti, ale předtím si musíme pleť pořádně zhydratovat a promazat, aby byla dostatečně připravená na tento makeup.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

Už jste zkoušeli tento kapátkový NYX makeup? Co na něj říkáte? :)

xx Šárka xx

4 comments:

 1. Žádný make-up jsem ještě od téhle značky nezkoušela, ale láká mě nějaký zkusit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Za nás je to opravdu zajímavý produkt, jen s těmi makeupy to zkrátka a dobře každý jinak ;)

   Delete
 2. Nevypadá špatně. :) Mě by aplikátor vůbec nevadil.
  Miska blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten aplikátor opravdu není zlý ;) stačí kápnout na hřbet ruky a rovnou (nebo smíchat s jiným makeupem) nanášet na pleť ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)