PRYČ S POMERANČOVOU KŮŽÍ | EMSPOMA ANTI CELLULITEKrásnou sobotu♥

dnes si přiblížíme produkt, který nám předem slibuje, že naše pomerančová pokožka těla bude minulostí. Testovat zda produkt opravdu pracuje, tak jak má můžeme skrze výzvu na Blogerkách za což děkujeme. Tak to bylo na úvod a teď se rovnou vrhneme přímo na tento zajímavý zázrak v tubičce.

Emspoma Laboratoires JUTTA Anticellulite 100 ml 369 Kč

Jak je u nás, u nové značky skoro pravidlem, tak si představíme firmu JUTTA, s.r.o. Tato firma není na trhu žádným nováčkem. Jedná se o českou rodinou společnost, která se specializuje v profesionálních masážních prostředcích a to od roku 1997, navíc tradice firmy sahá až o několik let zpět do minulosti, do roku 1965.

JUTTA s.r.o. se neorientuje jen na český trh a její působnost sahá až za hranice. Produkty si tak můžete koupit nejen v České republice, ale také v Německu, Rakousku, Rusku, Číně, USA atd. Motem společnosti je "Poctivost a tvořivost".
A teď konkrétně k produktu na redukci pomerančové kůže°°. Jedná se o produkt obsahující účinné aktivní látky, které nám právě mají pomoci v redukci nežádoucího efektu. Je určen lokálně na ta místa (hýžde, boky, stehna, paže), které jsou zasažené. Po aplikaci bychom měla cítit intenzivní a hlavně dlouhotrvající pocit prohřátí (pro lepší vstřebatelnost všech látek).

Ve složení najdeme 4 velmi účinné aktivní látky, které se právě postarají o kýžené zpevnění a redukci celuditidy. Jsou jimi capsaicin (výtažek z chilli papriček, který se postará o prokrvení a o tukové buňky), coffein (podpoří metabolismus tuků), jania rubens (mořská řasa, která ochrání kyselinu hyaluronovou a postará se o regeneraci) a vanyllil butyl ether (postará se o prodloužení účinků všech výše zmíněných účinných látek a nezapomíná ani pomoci v štěpení tuků).
Balení produktu obsahuje papírový přebal a tubičku s produktem. Na papírovém přebalu se dozvíme všechny důležité informace o složení, účincích a aplikaci. Je v pěkné lososové barvě v doplňku bílé. Stejné grafické vyjádření má i samotná tubička.

Samotný krém je v bílé barvě a je hustší konzistence, která se ovšem dobře roztírá. Parfemace je jemná a nedominuje celému produktu.
Emspoma Laboratoires JUTTA Anticellulite swatch

Produkt ANTICELLULITE je účinný i z toho hlediska, že jeho aplikace je doporučena na aplikaci ráno a večer, ale obden. Pro větší efekt můžete na aplikovanou pokožku přiložit potravinou folii, ale nejdéle po dobu 30 minutu. VŽDY, ale pamatujte, že produkt obsahuje silné extrakty a výše uvedený capsaicin z chilli papriček by se neměl dostat na citlivá místa a poblíž očí a sliznic. Proto vždy po aplikaci si ruce důkladně umyjte. Jinak je aplikace příjemná a rychlá.

Co se týče složení, tak se neubráníte paraffinum liquidum, což je škoda. Ale na druhou stranu, když chceme s něčím bojovat, tak musíme použít silnější zbraně.

Emspoma Laboratoires JUTTA Anticellulite inci - složení (zdroj°°)

A jak dopadlo testování ANTICELLULITE? K testování jsme dostaly hned 3 tubičky a ještě k tomu nadávkované sáčky. Je to neskutečná empatie, protože po jedné jsme si nechaly my a tu třetí dostala mamka. Tudíž testování skrze generaci ;)

Pro aplikaci stačí malé množství, protože se opravdu krém dobře roztírá a při větším množství (předávkování) pak cítíte moc velké pálení.

Během chvilky ucítíte malé pálení a pocit jemného mravenčení. To působí chilli papričky na vaše problémové partie. Proto dávkujte opravdu malé množství, aby se vám nestalo to, co nám, že pak máte stehna v jednom ohni.

Nemyslete si, že když se budete jen mazat, že celulitida zmizí, to ne. Ale myslíme si, že v kombinaci se zdravým stravováním a pravidelným cvičením, můžete dosáhnout kýžených výsledků.

A aby jste si aplikaci užily dámy i vy a mohly si tak vyzkoušet účinky super formule obsahující hned 4 účinné látky, tak zmíněné nadávkované pytlíčky budou putovat do příští giveaway.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.

A jak produkt zaujal vás? Znáte tuto firmu? Zkusíte? :)

xx Katka & Šárka xx

Comments

 1. Produkt vypadá v celku dobře, značku neznám. :)
  Miska blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky jsme dosud neznaly a opravdu dobře prohřívá ;)

   Delete
 2. Vyzerá fakt veľmi dobre, krásne fotografie <3

  ReplyDelete
 3. Značku vůbec neznám ale produkt vypadá zajímavě. Já upřímně moc na tyto produkty nevěřím ale kdo ví :).

  TheBlondieTale

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky jsme byly na vážkách, ale chce to i zdravou stravu a pohyb, žádný krém nefunguje sám o sobě ;) ;)

   Delete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M