12 June, 2018

REAL TECHNIQUES | NOVÉ ŠTĚTCE NA PODKLAD


Krásný a upršený den♥

taky tak milujete líčení? A co štětce, jaké máte nejraději? Nám před nedávnem přišla řada Base od Real Techniques, která je určená na základní makeup a musíme se přiznat, že jsme byly opravdu moc nadšené, protože je to jedna z našich nejoblíbenějších značek, co se týče kosmetických pomůcek.

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set 649 Kč

Jak už jsme se zmínily v úvodu, nám domů přišla řada base, která je určená pro podklad a samotný makeup pleti. Real Techniques přišlo i se dvěma dalšími řadami - a to řadou pro oči a konturování. Musíme se přiznat, že nás ta, co nám přišla domů, asi zaujala nejvíce a tímto tleskáme PR e-shopu kupkosmetiku.cz za to, že nás tak skvěle odhadli! :)

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set balení štětců

Tak a teď se společně podíváme na celou řadu detailněji. Set obsahuje celkem čtyři štětce, z toho tři jsou větší a jeden malý. KAČKO PIŠ! Nesmíme ale zapomenout ani na plastový stojánek, který je praktický hlavně při líčení na doma, kdy si štětce do něj postavíte.

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set součástí balení je také bílý plastový stojan

Design štětce je asi to nejklasičtější, co můžeme u značky Real Techniques najít. Štětec má syntetické štětiny a plastvovou rukojeť, takže se jedná o běžnou věc, mezi štětci. Tato konrétní sada má oranžový design, který dolaďují černé detaily s bílým logem značky.
REAL TECHNIQUES Base Flawless base set design štětců - kovová rukojeť s pogumovaným koncem v krásné zlatavě žluté barvě

Čtvercový štětec na make-up

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set square foundation brush

Prvního krasavce, kterého vám dnes představíme, je čtvercový štětec na makeup. Má být určený pro dokonalé krytí a bezchybný podklad. My ho nepoužíváme na primer pod makeup. Je rovný, přiměřeně hustý a rovně zastřižený.
Musíme se přiznat, že mi tohoto krasavce moc nepoužíváme a je to ten typ štětce, který není u nás příliš oblíbený, Občas ho využíváme na konturování nosu či rozmazávání korektoru pod oči. Myslíme si, že bude skvělý i na krémové konturování.
REAL TECHNIQUES Base Flawless base set square foundation brush detail štětin

Kulatý štětec na make-up

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set buffing brush

Nesmíme zapomenout ani na tento kousek ze sady, který je určený pro makeup. Má opět syntetické štětiny, je poměrně hustý a zastřižený do kulatého tvaru. Podle nás nebude skvělý nejen na makeup, ale i na primer či na pudr. 
My jsme opět se štětcem velmi spokojené a používáme ho primárně na aplikaci tekutého makeupu.
REAL TECHNIQUES Base Flawless base set buffing brush detail štětin

Konturovací štětec

REAL TECHNIQUES Base Flawless base set contour brush

Další kousek a zároveň poslední větší štětec ze sady, je konturovací štětec. Má být skvělý pro decentní rozjasnění a konturování a myslíme si, že je na to jako dělaný. Je akorát tak hustý, má kuželovitý tvar.
My jsme si štětec oblíbily zejména na aplikaci rozjasňovače, protože milujeme velké a znatelné rozjasnění, hlavně teď v létě, kdy nepoužíváme tolik makeupu a jde nám jen o to, podpořit přirozené opálení. Podle nás by byl skvělý i na tvářenku či na zapudrování korektoru pod očima.
REAL TECHNIQUES Base Flawless base set contour brush detail štětin

Štětec pro detaily


REAL TECHNIQUES Base Flawless base set detailer brush

Poslední kousek, který si v dnešním postu ukážeme, je precizní štětec. Ten je podle oficiálního popisu vhodný na korekci pupínků či nedokonalostí, ale pro nás je skvělým pomocníkem na rozjasnění místa pod obočím či vnitřního koutku oka. 
Štětec má krátké, řídčí štětiny, které jsou na rozjasnění úplně jako stvořené.

A co napsat na závěr k této novinkové řadě štětců od Real Techniques? Za sebe jí můžeme rozhodně doporučit a myslíme si, že bude skvělý i na cestování. Jasně, podle nás by tam nemusel být ten čtvercový kousek na bezchybnou aplikaci báze, ale to už je jen náš poznatek. Rozhodně se na tyto tři nové sady jukněte, jsou k sehnání nejen na e-shopu kupkosmetiku.cz, ale i v drogériích DM.

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Už jste si všimli nových setu štětců? :)

xx Šárka a Katka xx

3 comments:

  1. Na tieto štetce si brúsim zuby :-)

    Suesanqa

    ReplyDelete
  2. Štětce na make-up od Real Techniques mám ráda. Vlastním tedy zatím pouze jeden, ale za to je to můj malý-velký miláček :)) a mám rozhodně v plánu svojí sbírku rozšířit.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)