11 October, 2018

MASKOVÁNÍ S BALEA | SLUPOVACÍ MASKA S AKTIVNÍM UHLÍMKrásný den kočky ♥

dnes tu pro vás mám zajímavý článek o slupovací masce na obličej. Jedná se o masku od Balea, která obsahuje aktivní uhlí a tak by vám měla pleť vyčistit a zbavit všech nežádoucích nedokonalostí.

Balea Peel-off maske 100 ml 69,90 Kč

Maska v sobě ukrývá aktivní černé uhlí a je určena pro normální a smíšenou pleť. Slibuje nám vyčištění až do hloubky pórů. Obsahuje v sobě aloe vera, vitamin E a panthenol, který se postará o to, aby pleť byla zklidněná a byla v přirozené rovnováze. Lze používat až 3x týdně. Je dermatologicky testována a vyrobena v Itálii :O. Nese logo Vegan.
Maska je balena v klasické plastové tubě a její barevné spektrum nám na dálku ukazuje, že se v něm nachází černé uhlí. Design je normální, ale neurazí.
Samotná maska v temně černé barvě a její konzistence je poněkud tekutější. Její parfemace je taková chemicky dost čistá a přiznám se, že mi není moc příjemná celkově a hlavně tou intenzitou.

Balea Peel-off maske inci - složení
Aqua, Alcohol Denat., Polyvinyl Alcohol, Propylene Glycol, Ethylhexyl Stearate, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Panthenol, Charcoal Powder, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Parfum, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Di - Sodium EDTA (zdroj°°)


---

Tak nějak závěrem musím napsat, že mě maska moc neuchvátila. Nevím proč, ale nic mě nenutí ji aplikovat opětovně. Zasychá jak deklaruje na obale cca 15 minut dle nanesené vrstvy. Nepřijde mi, že by maska nějak rapidně čistila pleť a na černých tečkách nevidím žádnou změnu. Maska je černá, ale po odstranění masky z obličeje nevidím na černém podkladu, že bych něco "sundala" z pleti dolů.

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

Zajímalo by mě, jak je to u vás? Máte s touto maskou zkušenost? :)

xx Šárka xx

2 comments:

  1. Taky mám tuhle masku a slyšela jsem na ní opravdu velkou chválu, ale za mě také nic moc.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)