07 February, 2019

BEAUTY BLENDER | JE OPRAVDU TAK IKONICKÁ?Krásný den, milí čtenáři♥

jak nejraději aplikujete makeup na svou pleť? Jste tým, který miluje spíše štětce nebo houbičky? Já jsem trochu takový hybrid. Mívám svá období, kdy bych nedala bez štětce ani ránu, ale na druhou stranu se mi zdá, že se pak nabažím a přijde na řadu zase aplikace houbičkou.

V poslední době ale ulítávám spíše na houbičce. Teď, když je mrazivější období a moje suchá pleť snad sušší být nemůže, je houbička ideálním pomocníkem. Už jsem jich zkoušela několik, ale k Vánocům mi Kačka nadělila opravdový originál a to Beauty Blender. No, co si budeme povídat, originál je sice jen jeden, ale je opravdu tak skvělý, jak všichni říkají?  

The Original Beauty Blender Nude 450 Kč

No a jaký má být miláček na náš make-up°°? Hlavně nepostradatelný! Pomůže nám vytvořit dokonalý make-up look a po jeho prvním použití nám jeho schopnosti napoví, že se bez něj už neobejdeme. Je proveden bez okrajů z exkluzivní pěny Aqua-activated ™. S ní je docíleno měkké textury a vzdušnosti zároveň.

Po krátkém představení se podíváme společně na to, jak houbička vypadá. Jasně, je sice k dostání v různých barevných provedeních i variacích, ale já jsem pod stromečkem našla takový tělový, světle růžový. Sice mi Kačka chtěla původně nadělit originální křiklavě růžový, ale nakonec Sephora poslala jiný. Někomu by se barva nemusela zdát moc hezká a výstavní, ale má jednu velkou výhodu, není na ní vidět žádný makeup... a to doslova. Houbička vypadá po použití pořád nově a i jakýkoliv nevymytý tekutý produkt na ní není zbytečně vidět.
The Original Beauty Blender Nude balení

Ještě bych chtěla zmínit, že samotná houbička vám přijde zabalená v oválném obalu z tenkého plastu, který se dá zároveň použít i jako stojánek na samotný beauty blender. Což je vlastně velká výhoda a vy tak nemusíte řešit špinavý makeup stolek.
The Original Beauty Blender Nude detail

Musím se takhle z kraje zmínit, že po prvním použití jsem nebyla z Beauty Blenderu moc nadšená. Přišel mi obyčejný a všední jako ostatní houbičky. Moment překvapení ale nastal ve chvíli, kdy moje pleť nebyla v moc dobré kondici (pokožku mám už tak suchou a intolerance na ořechy a semínka už jí tak moc do výživy nepřidá). Navíc se mi na pleti vytvořilo i pár pupínků, Štětec nepřipadal v úvahu, protože díky více krycímu makeupu od Nyx, zvýrazňoval vrásky a suchá místa. Potřebovala jsem něco, co by zmírnilo kryvost makeupu, ale zároveň by nechal pleť dostatečně sjednocenou. A v tu chvíli jsem si vzpomněla na pomocníka ze Sephory. Dokázal mou pleť nejen sjednotit, ale poradil si i na suchém základu s více krycím makeupem a ubral v těch místech, kde měl.
The Original Beauty Blender Nude aplikace je příjemná a snadná

---

A co více říci k originální houbičce na makeup od Beauty Blenderu? Snad jen, že předčil má očekávání a hravě strčil do kapsy své levnější vrstevníky. Nejen, že zbaví pleť přebytečného makeupu a sjednotí jí, na druhou stranu je velmi měkký a poddajný, takže si poradí s jakýmkoliv problémem na vaší pleti. Navíc je i odolný a nemá tendence se trhat jako ostatní houbičky. Takže pokud chcete mít dokonalou a přirozenou pleť, rozhodně se po něm koukněte. Sice si za jeho kvalitu připlatíte, ale pamatujte na to, že ten rozdíl poznáte ihned. 

A vy mi napište do komentářů, zda-li máte raději houbičky či štětce a jaký druh či značku konkrétně? :)

xx Šárka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)