26 July, 2016

Manufaktura Regeneration Facial Oil Elixir

Krásný den♥

dnes Vám přinášíme společnou recenzi na jeden produkt, který jsme chtěly dlouho vyzkoušet. Trpíme na velmi suchou a citlivou pleť, na které se mají tendenci dělat nepěkné šupinky a už delší dobu jsme chtěly vyzkoušet něco, co tomu předejde. Proto jsme byly rády, když na portálu blogerky.cz byla zveřejněna výzva o hydratační regenerační olejíček na pleť. Proto Vám dnes přinášíme recenzi na Manufaktura Regeneration Facial Oil Elixir.
MANUFAKTURA  FACIAL OIL ELIXIR koupíte na oficiálních stránkách nebo v kamenných prodejnách. Cena je 329 Kč.

Byly jsme společně vybrány na portálu blogerky.cz pro vyzkoušení tohoto elixíru na pleť, který má zamezovat negativním vlivům vnějšího okolí a pleť tak hydratovat. Obsahuje směs šípkového, avokádového, jojobového a slunečnicového oleje. Navíc obsahuje výtažky ze sedmikrásky a rozmarýnu a tak má zajistit celkovou hydrataci a regeneraci pleti. Je vhodný pro normální, suchou a citlivou pleť.

Jako první, co nás naprosto okouzlilo, bylo balení produktu. Je vyrobené z čirého skla, které je opravdu mohutné a tak Vám vydrží i při menším pádu. Působ hned o něco elegantněji a honosněji, než kdyby byl obal vyroben z plastu. Celá lahvička je poté schovaná uvnitř papírové krabičky, která tak trochu připomíná náčrty s herbáře, což je určitě bod navíc, protože to na nás vytváří dojem právě přírodní kosmetiky, kterou Manufaktura bez debat je.
Co se týče konzistence, tak ta je opravdu olejovitá, ale zase ne hutná, aby Vám byla nepříjemná na pleti. Dávkuje se pomocí malé pipety uvnitř víčka, kterou zmáčknete a ta se Vám naplní požadovaným množství oleje. Olejíček navíc hrozně moc příjemně voní po bylinkách a olejích, takže si myslíme, že bude parfemace příjemná každému, není totiž silná.
produkt se aplikuje pipetou na ruku a poté vmasíruje na pleť
Co se týče používání na samém začátku, byly jsme z něho úplně nadšené. Dokonce i mamka, kterou jsme přizvaly k testování, si ho chválila, protože jí nedráždil ani nepálil na pleti. Do pleti se vstřebal přibližně za dvacet až třicet minut a opravdu stačilo aplikovat jen jednu dávku pomocí pipetky a poté vmasírovat do pokožky obličeje. Pleť pak byla krásně vláčná, hydratovaná a vyživená. Ale zase ne "přemaštěná."

Problém ovšem nastává po delším užívání regeneračního olejíčku. Připadá nám, že si pak pleť "zvykne", protože si nedokážeme představit, že by nám nestačila ta dávka oleje jako na začátku. Na pleti je sice příjemný, ale začíná nám nestačit a nehydratuje pokožku jako na samotném začátku. Proto jsem zvolila variantu a vyzkoušela 1 1/2 dávky z pipety a mě osobně (Káťa) to pomohlo, ale ségře ne, té se olejíček nevstřebal v plné výši - tady můžete vidět jak je pleť opravdu, opravdu individuální. Stále olejíček požíváme jen Šari musí přidat ještě něco navíc.
swatch olejíčku

Na závěr bychom chtěly říci, že na olejíčku si ceníme toho, že je vyroben z přírodních ingrediencí, ale velmi dehydratované pleti přestane po chvilce používání stačit. Proto bychom ho spíše doporučily na normální pleť (kterou má Káťa) jako péči před spaním. Olejíčky nezatracujeme a rády bychom při další návštěvě Manufaktury nějaký jiný vyzkoušely ;)
INCI produktu

Děkujeme zastoupení blogerky.cz a firmě Manufaktura za poskytnutí produktu k recenzi.

A co Vy? Jaké sérum nebo elixír používáte na hydrataci Vaší pleti? :)

2 comments:

  1. Jsem ráda, že jsem na tento produkt našla recenzi :) Narazila jsem na něj a hned mě zaujal. Začínám o něm uvažovat a asi si napíšu Ježiškovi :P

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)