14 August, 2016

Manufaktura Plum Hand Cream

Krásnou neděli♥

nevím, jak Vy, ale i já se snažím pečovat nejen o hydrataci své pleti. Hlavně v letním období a v tom chladném, zimním, je potřeba se starat o i o zbytek svého těla. Řeč bude dnes o rukách a o tom, jak o ně pečovat. Proto Vám představím jeden mnou oblíbený produkt od Manufaktury. Řeč bude o Manufaktura Plum Hand Cream.
MANUFAKTURA Plum Hand Cream je k dostání v kamenných obchodech této značky nebo na oficiálních stránkách. Obsah 100ml je k dostání za 149 Kč.

Musím se přiznat, že jsem na mazání rukou a nohou docela "lajdák." Vždy se musím tak trochu nutit do toho, abych si je namazala. A bohužel to vždy končí tak, že k tomu dojde jen v tom případě, když už jsou mé končetiny opravdu suché a volají po hydrataci. Proto jsem si také tento produkt od Manufaktury oblíbila, protože umí okamžitě dám první pomoc mým rukám.
Jako vždy začnu s popisem balení produktu. To je v klasické plastové tubě stříbrné barvy, kde na přední straně je etiketa připomínající pergamen, což se mi opravdu líbí a budí to na mě právě dojem přírodní kosmetiky. Navíc byl krém vyroben v České republice a to je vždy bod navíc :)

Co se týče otevírání, to je klasické, zaklapávající a skvěle doléhá, takže se Vám nemůže stát, že by produkt vytekl z balení pryč.
A jaká je konzistence? Je hutná, ale zároveň jemná a klouzavá, jak to bývá u krémů na ruce. Tohohle stačí aplikovat opravdu malinko i na velmi suché ruce a poté ho vmasírovat krouživými pohyby. Krém se okamžitě vsákne do Vašich rukou. Velkou výhodou je i to, že můžete po namazání ihned pracovat. Nic není "zapatlané" či špinavé a nic se nelepí. Navíc parfemace je naprosto dokonalá. Voní úžasně sladce po švestkovém oleji a připomíná mi mé dětství, kdy jsem konzumovala žvýkačky s nápadně podobnou vůní. :)
swatch krému na ruce
INCI Manufaktura Plum Hand Cream

A co bych řekla na závěr? Krém bych určitě doporučila všech, kdo trpí na suché ruce ať už vlivem počasí nebo jakoukoliv změnou. Krém navíc obsahuje glycerin a tak se už nikdy nemusíte bát, že by Vaše ruce zůstaly bez péče.

A co Vy? Jaký krém na ruce preferujete? :)

4 comments:

  1. Nějaký krém od Manufaktury si musím pořídit.. Možná si koupím tuto švestku :)


    Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)