27 October, 2016

Avon gel shine enamel nailpolish

Krásný den kočky ♥

dnes tu pro Vás máme krásné trio laků na nehty, které jsme dostaly k recenzování od naší milé Avon Lady Terezky Zítkové. Odstíny všech tří laků se nám moc líbily a tak jsme se těšily až je začneme testovat.
AVON Gel Shine nailpolish 10 ml seženete za 79 Kč (stálá cena 159 Kč).


Jak už jsme zmiňovaly výše, tak odstíny se nám moc líbí. Balení laků AVON je stejné jako jsme zvyklé. Elegantní černá krabička s jednoduchým označením působí nadčasově a elegantně. Samotný lak je dodáván ve skleněné hranaté lahvičce, která je bytelná a lak uchrání i před pádem. Je to takový jednoduchý a čistý design.
První dojem (Kačka): Když jsem viděla všechny odstíny poprvé, tak mě nejvíce uchvátil neutrální světlý odstín Dazzle pink, ale postupem času při testování se mým oblíbencem stal Fabulous, který je prostě senzační. není ani červený, ani růžový, ale je překrásný a ne nehtech vypadá božsky.
První dojem (Šari): Mě nejvíce dostal odstín Parfait pink. Je to taková neonová peony pink růžová, která zpříjemní chladné dny a připomíná mi léto, které mi opravdu moc chybí. Věřím, že si ho musí zamilovat každá. :)

A teď rovnou k vlastnostem samotného laku na nehty. Laky poměrně dobře schnou a nemusíte čekat věčnost než je lak v pořádku. Samozřejmě, že stoprocentní efekt získáte, když po zaschnutí prsty stále trošičku šetříte. Určitě bych nedoporučovala lakovat hodinu před spaním, protože by jste si při spaní mohly nehty "orýhovat" vlasy.

Konzistence laku je řidší, ale nemusíte se bát, že se Vám po nehtu rozteče - to ani náhodou. Výhodou těchto laků na nehty je, že nedělá žádné tahy a vrstva laku se na nehtu rovnoměrně rozprostře. Stačí ho opravdu málo.

Lak na nehty vydrží na nehtech zhruba 3 dny, ale samozřejmě počítejte s lehčím obroušením hran, které je logicky vidět více na tmavších odstínech, ale na Dazzle pink je takřka neznatelný.

Velmi se nám líbí jemný shimmer, který je obsažen v laku na nehty. Jsou to opravdu jemňoučké třpytky, které velmi jemně odrážejí světlo a působí na nehtu plasticky.

Štěteček laku je příjemný ve střední velikosti, takže ti co mají drobné nehty, tak nemusejí být smutní, protože tento štěteček je i pro Vás.

Finish laku je opravdu gelový. Lak působí uceleně, propojeně a "buclatě" myšleno tak, že již při druhé vrstvě vytvoří krásnou vrstvu.

A nyní už ke konkrétním odstínům.

Dazzle pink

Dazzle Pink je opravdu oslňující, ale jestli přímo růžová tak to nevíme. Je to spíš jemná, meruňková barva ve studenějším odstínu. Je úžasný pro každé roční období. To ovšem neznamená, že je to odstín, který je nežádoucí.

Jeho velkou výhodou je, že na něm není v podstatě vidět náznak obroušených hran. Lak pěkně drží a neodlupuje se ani od středu, ani od okrajů.
Jednou nevýhodu přece jen má, ale jak se to vezme. Jsme zvyklé si laky dávat ve dvou vrstvách, ale tento lak i po dvou vrstvách nekryje tak, jak bychom chtěly, protože stále prosvítá nehet. To vše by zřejmě pominulo přidáním třetí vrstvy laku.

Fabulous

Odstín Fabulous je opravdu báječný a já (Kačka) jsem z něho opravdu nadšená. Jeho barva je svěží, hravá a neotřelá. Nahradí Vám na podzim klasiku v podobě červeného laku. S tímto odstínem zazáříte a počítejte s tím, že se Vás jiná slečna, žena zeptá co máte za lak na svých nehtech. Má podtón do tepla a je to báječný lak na léto i podzim.
I tento lak Vám vydrží tři dny, ale protože je to tmavší odstín, tak při bližším pohledu uvidíte lehce obroušené hrany, ale není to něco, co by nám nedovolovalo používat lak nadále - zkrátka přirozený efekt.

U laků se nám líbí, že se nezačíná odlupovat od středu nebo drolit od kraje lůžka nehtu. Navíc tento odstín spolu s následujícím má velmi dobré krycí schopnosti. Počítejte s tím, že postačí pouze dvě vrstvy a máte krásná gelový efekt na nehtech. Mimochodem dobře kryje i první vrstva laku, tu druhou dáváme hlavně kvůli delší výdrži.

Parfait pink

I odstín Parfait pink Vám udělá radost a krásu na Vašich nehtech. Odstín je zářivý a stačilo by ještě trošku a mohl by být lehce neonový. Je to taková peony pink barva s teplejším podtónem, přesně ten odstín, který je podle nás vhodný na konec léta a teď na začátek podzimu.

Celkově se nám líbí, že zdánlivě jednoduché odstíny AVON vyřešil netradičně a odstíny tak vypadají odlišně od ostatních.
I zde jsou vidět částečně obroušené hrany (viz. předchozí odstín), krycí schopnost je výborná a výdrž opět tři dny bez velkého poškození.
Celkově hodnotíme laky jako velmi povedené. Z odstínů jsme nadšené moc a výdrž tři dny nás také překvapila. Pokud budete mít možnost, tak laky vyzkoušejte ;)

Už jste laky také zkoušely? Líbí se Vám odstíny jako nám? :)

4 comments:

 1. Lak od Avonu jsem ještě neměla ani jeden, nikdy jsem o nich neměla moc vysoké mínění, ale po tomhle článku jsem změnila názor, vypadají fakt úžasně! :)

  Another Dominika

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujeme moc za krásný komentář. Výdrž laků je fajn a nemusíš se bát, že za půl dne nebo za den bude vidět otřepení ;)

   Delete
 2. Opravdu krásné odstíny. Ani jeden lak od Avonu nemám. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky, je pravda, že odstíny jsou krásné ;) a všechny rády střídáme ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)