01 December, 2016

Avon travelling brush set | Avon cestovní sada štětců

Krásný a chladivý den♥

dnešní článek bude věnovaný kosmetickým pomocníkům, kteří jsou určitě nezbytností při každém líčení. Avon přišel na trh před Vánoci se štětci, které vypadají opravdu skvěle a potěší každou dušičku, která se ráda líčí. Řeč bude o Avon sadě kosmetických štětců.
Avon cestovní sada štětců, 4 ks za 129,90 Kč

Sada nás zaujala svým úžasným designem, který na nás dýchá vánoční náladou. Je v barevném provedení rose gold. Tato barva je pro tento rok aktuální a oblíbená. A musíme se přiznat, že jsme si jí taky oblíbily. Mini sada kosmetických štětců je navíc ukrytá v praktickém pouzdru. Celkově sada obsahuje čtyři štětce. Jeden na obličej a tři na oči. Štětinky na jednotlivých štětcích jsou pak vyrobeny z nylonu a mají sněhově bílou barvu. Velikost štětců čekejte v průměru 12 x 2,3 cm (dle Avon).
praktické a vkusné balení na cesty/do kabelky
sněhobílé štětinky v rose gold provedení

Štětec na tvář

Jako první štětec, který Vám dnes představíme, je štětec na tvář. Je jediným v sadě. Moc se nám líbí, že štětiny byly zabalené ještě do plastového přebalu, který je tak chrání. Navíc Vám doporučujeme si ho nechat. Protože jakmile pak vracíte štětec do pouzdra, štětiny se Vám tak nezlomí a nezohýbají. 
plastovou ochranu štětin si raději ponechejte
Štětec nám nepřišel špatný. Má jemné štětiny, které jsou zastřihnuté do oblouku a husté. My jsme si ho oblíbily na zapudrování korektoru pod oči, protože je přesně jako dělaný na tuto oblast. Rukojeť je sice malá, ale i tak v ruce neklouže a manipulace je pohodlná. Určitě bychom ho nedoporučovaly na tekuté produkty. Myslíme si, že i při cestování bude dobrým pomocníkem na přepudrování T-zóny. Doporučily bychom ho spíše na pudry, které jsou lisované.

Štětec na oční stíny

Další štětec, který Vám dnes ze sady přestavíme, je ten na oční stíny. A na co jsme si ho oblíbily? Určitě na nanášení stínů doprostřed oka. Je také vhodný na pigmenty. Když štětinky lehce navlhčíte růžovou vodou, pigmenty a celkově hodně třpytivé stíny se do oka lépe zapracují a nebudou padat pod oči. Má tvrdší a méně husté štětiny, takže blending s ním moc neuděláte.

Štětec na linky

Musíme se přiznat, že jsme ze začátku nevěděly, na co tento štětec bude dobrý. Nakonec jsme přišly na to, že je vhodný na nanášení očních stínů pod oko. Výborný je i na oční linky v gelové konzistenci. Díky tvrdším štětinám produkt rovnoměrně nanese a nedělá žádné zřetelné přechody. Myslíme si, že i na oční stíny by nebyl špatný, ale trvalo by to s ním asi delší dobu.

Zkosený štětec

Hned první, co nás napadlo, když jsme viděly tento štětec bylo to, že bude ideální na obočí. Je totiž hodně malý a má zkoseně zastřihnuté štětinky, takže vykreslí i sebemenší detail. Jedna z nás vlastní hodně řídké obočí, které vyžaduje opravdu detailní práci. Pomocí tohoto štětce tak přirozeně vykouzlí chloupky v této oblasti, které chybí. Nebude špatný ani na linky.
A co říci na závěr? Mini sadu kosmetických štětců bychom doporučily jako příruční pomocníky do kabelky, například když jedete na dovolenou nebo se potřebujete upravit v práci.

Mají jednoduchý a čistý design a praktické balení, které ve Vaší kabelce zabere opravdu zlomek místa. Nepočítejte, že by jste se štětci vytvořila složitější líčení nebo smokey eye, na to opravdu nejsou. Ale pokud potřebujete vnést do tváří trochu života, můžeme je s klidem doporučit.

A jak se líbí štětce Vám? Máte doma podobné? :)

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)