18 December, 2016

DIY balení a zdobení dárků | DIY wrapping and decorating

Krásný zasněžený večer ♥,

dnes vám chceme ukázat jak jsme letos balily dárečky pro svou rodinu a blízké. Letošní balení dárků jsme pojaly s větší snahou a chtěly jsme, aby dotyčný obdarovaný měl radost nejen z toho co je uvnitř (doufejme :D), ale aby i první dojem byl příjemný.


Tak nebudu zdržovat a jdeme rovnou na to ....

A co budete potřebovat?
  • obyčejný papír, který seženete v Makro nebo papírnictví,
  • provázek (nám se líbil tento přírodní),
  • nůžky,
  • lepící pásku,
  • oboustrannou lepící pásku (ne vždy) nebo tyčkové lepidlo,
  • permanentní fix,
  • a spoustu dekorací.

Pod každým obrázkem vám ještě dám odkaz (pokud ho ještě najdu) na webovou stránku, kde si můžete také stáhnout a vytisknou jmenovky, tak jako já. Doporučuji papír s gramáží 160.

Velikou výhodou Američanů je jejich kreativita a chuť tvořit. Takže, když otevřete google obrázky a zadáte Christmas tags printables, tak se vám ukáže nepřeberné množství visaček a jmenovek, které jsou boží. Jsou určeny na osobní potřebu, takže bez problému je můžete upevnit na dárečky svých blízkých.

Nyní vám ukážu malou část dárečků, které jsme balily. Všechny balíčky máme zabalené v přírodním papíru, který nás naprosto uchvátil svou jednoduchostí a krásou. Díky tomu, že nemá žádné vzory, tak se dekoraci meze nekladou.

Tady jsme zdobení vytvořily pomocí papírového podtácku, který jsem koupily v Kik. Vůbec Kik je na toto tvoření vynikající. Hlídejte si tam sekci papírnictví, protože tam jsme koupily drtivou většinu. Podtácek jsme ohnuly na polovinu a navrch nalepily konfetu ve tvaru stromečku opět z Kik. No a protože jsme toužily vyzkoušet razítka z Kik :D :D z kolekce Frozen, tak pár otisků Olafa nesmělo chybět.
detail
Tady jsme použily materiál z Tigeru. Razítka tam projíždíme pokaždé, když jedeme do Prahy (bohužel ne často), navíc tam byly i barevné podušky na razítka (to můžete dost dobře vidět) no a navrch ještě roztomiloučká kytka (?) opět z Tiger.
Ten pocit, když si v Ikea něco koupíte a pak zjistíte, že to nepotřebujete (naštěstí jsme ho měly je jednou). Takže i korálky jsme využily a nalepily jsme je na oboustrannou lepící pásku. Korálky jdou i moc dobře navlékat na provázek jako ozdobička ;)
Tady jen obměna podtácku, který jsme tentokrát nepřehnuly a navíc jsme vše dozdobily hvězdičkami z Kik.
No prostě razítka z Tiger jedou na plné obrátky. Jejich kreativitě se meze neklade a my je prostě milujeme.
Co více říci, než Olaf je zase tu, doplněný o kytičku z Tiger a washi pásku taktéž ze stejného obchodu.
Ano tak tady jsme se pokusily o vyšší level - namalovat vlastnoručně. Opět razítka a konfety se srdíčky jsou z Makra před mnoha lety.
Tiger je úchvatný i v tom, že mají obří razítko (z boku), které vám může například v diáři vytvořit to do list, až na to, že je na něm napsáno Things not to do.

Visaček je na internetu opravdu mnoho druhů a krásné kousky s originálními nápisy nejsou výjimkou. Stromečky opět Kik.

V minulosti jsme balily dárečky do vlastních tašek, na to se můžete podívat zde a tady máte postup výroby.

Další inspirací vám může být i následující odkaz, když dáreček ozdobíte fotkou nebo originální balení můžete najít i na stránkách Ikea.

A jak balíte dárečky vy?

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)