20 January, 2017

Anpro haul | Výzva se značkou Anpro

Krásný den kočky ♥

dnes vám ukážeme tři produkty z pečující kosmetiky na nožky. Produkty jsme získaly skrze výzvu na Blogerky.cz od firmy ANPRO. Nutno ještě podotknout, že nám měly být zaslány pouze dva produkty, ale v balíčku jsme nalezly tři. Za to ANPRO moc děkujeme.
Firma ANPRO působí na trhu od roku 1994 a není tak žádným nováčkem. Ve firmě se specializují na pedikúru, nehtovou kosmetiku, problematiku masérství a vybavení salonů. Dokonce máte možnost skrze firmu absolvovat rekvalifikační kurzy, který je akreditován Ministerstvem školství. To jen slova úvodem, abychom vám firmu trošku přiblížily.

A teď už nebudeme zdržovat a přejdeme rovnou k popisu produktů:


Krém na nohy změkčující s 15 % urea

První produktem je krém na nohy, který nám hned padl do oka, a to díky zajímavému balení, které je neotřelé. Krém se dávkuje skrze pumpičku. Osobně nás zaujala velikost balení, je až k neuvěření, že se do lahvičky vejde 250 ml.
ANPRO Krém na nohy změkčující s 15 % ureou 250 ml za 79 Kč
ANPRO Krém na nohy změkčující s 15 % ureou inci - složení
A co o krému píše jeho etiketa? Krém zvlhčuje a hydratuje kůži na nohou. Zároveň chrání před opětovným vysušením pokožky nohou. Péči nohou poskytuje glycerin, urea (močovina), broskvový olej a lanolin. Navíc krém slibuje dobrou vstřebatelnost.
ANPRO Krém na nohy změkčující s 15% ureou pumpička

A jaká je textura krému na nohy? Ta je hustější s pěnovou konzistencí. Navíc je i jemně perleťově a mentolově zabarvená. Po aplikaci se krém dobře roztírá do ztracena.
Ihned po aplikaci krém jemně pálí, ale nebojte se, není to nic nepříjemného. Jenom cítíte, že se produkt opravdu vsakuje do pokožky. Krém se opravdu rychle vstřebá, ale my si tento typ produktu nejraději nanášíme večer, po vykoupání na ještě rozpařené nožky z teplé vody. Děláme to tak, že si aplikujeme větší vrstvu po celém chodidle a mezi prsty a pak si navlečeme bavlněné a teplé ponožky. Krém necháme vstřebat přes noc a pak jsou nožky krásně hydratované a bez sebemenší suché šupinky. Tento krém to splnil na jedničku :) Nohy jsou po něm hebké, ale zároveň ne mastné.
ANPRO Krém na nohy změkčující s 15% ureou swatch

Krém lze zařadit jako finančně dobře dostupný. Díky tomu tak trochu můžeme očekávat obsah Paraffinum Liquidum, Paraffinu, Methylparabenu, Propylparabenu ve složení.

Krém na nohy regenerační panthenol

Dalším produktem na nohy, který jsme dostaly na recenzování je krém s regeneračním panthenolem. V tomto případě je krém zabalen do klasické tuby. Výhodou je, že produkt "stojí" na víčku a díky tomu využijete poslední množství, které se v obalu skrývá.

Tento krém obsahuje komplex z hroznů a mandlového oleje. Výrobce uvádí, že produkt regeneruje suchou a podrážděnou pokožku nohou.
ANPRO Krém na nohy regenerační panthenol otevírání
ANPRO Krém na nohy regenerační panthenol inci - složení

Když se přesuneme ke konzistenci produktu, tak ta je lehce napěněná, ale přeci jen o něco méně, než předchozí produkt. Připomíná více klasický krém. S čím ale máme problém je to, že je mazlavější a musíte čekat delší dobu, než se vstřebá do pokožky chodidel. Proto raději preferujeme předchozí změkčující krém, které má navíc i pohodlnější aplikaci.
ANPRO Krém na nohy regenerační panthenol swatch

Tady opět počítejte s obsahem složek Cyclopentasiloxane, Propylparabenu, Methylparabenu. Neříkáme, že tyto složky jsou ultra příšerné, jen je už nepreferujeme.

Krémový peeling na nohy amazonský sen

A posledním testovaným produktem je peeling s krásným dovětkem "amazonský sen". Navíc obsahuje glycerin, ureu, lněný olej a avokádový olej.

Peeling je pro nás trochu novinkou, protože jsme ho ještě neměly. Tento slibuje odstranit odumřelé buňky a pomoc při vstřebávání účinných látek. Navíc regeneruje kuří oka a popraskané paty.

Balení produktu je totožné s tím, co má předchozí krém. Jednoduchá, plastová tubička v bílé barvě. Otevírání je taktéž stejné v podobě zaklapávajícího víčka. Víčko je těsné, drží a tak se vám produkt nemůže dostat pryč z obalu. Což je vždy výhoda.
ANPRO Krémový peeling na nohy amazonský sen otevírání
ANPRO Krémový peeling na nohy amazonský sen inci - složení

Co se týče textury, tak ta je lehce našlehaná až krémová v bílé barvě. Parfemace je příjemná, taková jemná, takže s tímto by neměl mít nikdo problém. Jinak peeling obsahuje malé a drobné částečky, které slibují právě odstranění odumřelé kůže z nohou.
ANPRO Krémový peeling na nohy amazonský sen swatch

A co se týče složení, tak opět obsahuje Propylparaben a Methylparaben. Což je tak trochu škoda, ale chápeme, že každý má jiné preference.

Jinak co se týče samotného používání, to je velice příjemné a pohodlné. My to například děláme tak, že po vykoupání (kdy jsou nožky díky teplé vodě prokrvené) si peeling naneseme krouživými pohyby po chodidlech, ale hlavně po patách, které v zimě trpí nejvíce. Poté je ve vaně opláchneme vlažnou sprchou a ještě namažeme hydratačním krémem od stejné značky.

Kdybychom měly na závěr říci, které produkty jsou podle nás nejlepší, tak určitě změkčující krém na nohy a peeling. Spolu tvoří opravdu ideální combo. Jestli máte nožky obtěžkané mrazem či trpíte na suchou a odumřelou kůži, tak tyto dva produkty můžeme doporučit. Navíc nejsou drahé a to je vždy výhoda :)

A jak vy pečujete o své nožky? :)

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme webu Blogerky.cz  a firmě Anpro.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

2 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)