26 January, 2017

Klorane haul + review | Co jsme dostaly od Klorane + recenze

Krásný den♥

před nedávnem jsme se společně účastnily výzvy na portálu blogerky.cz s měly jsme možnost vyzkoušet novou řadu proti vymývání barvy od francouzské kosmetické značky Klorane. Milým překvapením pro nás bylo, že nám týden před Vánoci přišel balíček s milým přáním a pozdravem, kde stálo, že jsme vyhrály výzvu na Blogerkách právě od Klorane. A jelikož nám jejich produkty na vlasy vyhovovaly, těšily jsme se, co se bude v balíčku nacházet :)

Jak uvidíte na fotce dole, balíček obsahoval opravdu hodně produktů. Velkým překvapením pro nás bylo, že vše bylo dvakrát! Ano dvakrát. Toho si velmi ceníme, když se o Vás daná kosmetická firma zajímá. Abychom se vrátily k tomu, co balíček obsahoval, tak konkrétně toto:

Klorane šampón s výtažkem z granátového jablka pro zářivou barvu
Klorane balzám na vlasy s výtažkem z granátového jablka pro zářivou barvu
Klorane suchý šampón s ovesným mlékem
Klorane cestovní balení balzámu na vlasys mangovým máslem pro suché a poškozené vlasy
Kromě zmíněným produktů a péče na vlasy, obsahoval balíček také milý vzkaz v podobě ručně psaného dopisu a přání. Nic se nevyrovná ručně psanému dopisu, který vždy potěší, protože víte, že si daný člověk dal opravdu tu práci, aby vám udělal radost.

Za balíček a výhru ve výzvě Klorane opravdu děkujeme a teď vám ukážeme recenze na produkty, které nám přišly.


Šampón s výtažkem granátového jablka pro zářivou barvu

Jako první, co bychom vám chtěly představit je šampón s výtažkem granátového jablka pro zářivou barvu. Tento šampón jsme ještě nezkoušely a tak jsme na něj byly opravdu zvědavé. 

Balení produktu je moc pěkné a musíme podotknout, že se nám opravdu moc líbí. Lahvička, ve které je šampón balený je plastová, ale v zajímavém tvaru, který je neotřelý. Plast je čirý a tak snadno zjistíte, kolik šampónu vám ještě zbývá. Což vždy bereme za praktické. Navíc je ještě celý produkt zabalen do papírového přebalu. Podle nás by to byl skvělý dárek :), protože grafika balení je moc krásná.
víčko u šampónu je klasické zaklapávající

A jak je na tom konzistence šampónu? Ta není tak úplně tekutá, jak bychom čekaly od klasického šampónu, ale je spíše hustší. Má krásnou barvu, perleťově růžovou. Krásně voní po granátovém jablku a parfemace jde cítit i po umytí vlasů a to opravdu zřetelně a stejně, jako když vám umyjí vlasy v kadeřnictví.
KLORANE šampón s výtažkem z granátového jablka pro zářivou barvu swatch

Dle oficiálního popisu má šampón zamezit ztrátě lesku vlasů a chránit je před vymýváním barvy. A k tomu ještě mají být vlasy hydratované a regenerované.

Stačí ho navíc opravdu malé množství a okamžitě se ve vlasech příjemně rozpění. Po umytí jsou vlasy na první dotyk pevnější a hebčí. Navíc ta vůně je opravdu intenzivní, ale zároveň i příjemná.
Po více aplikacích jsou vlasy opravdu pružnější, lesklejší a barva je zářivější. Jelikož si vlasy jedna z nás tepelně upravuje a vlasy jsou tak zatěžovány více, můžeme potvrdit jeho pozitivní účinky.

Za nás můžeme šampón všemi deseti doporučit. Jedinou výtku, kterou k němu máme je to, že obsahuje parabeny (methylparaben), kterým se poslední dobou vyhýbáme, ale na druhou stranu oproti ostatním výrobcům je v Kloran "pouze" jeden paraben.
Kloran šampón s výtažkem z granátového jablka pro zářivou barvu vlasů inci - složení

Balzám na vlasy s výtažkem z granátového jablka pro zářivou barvu

Tento balzám na vlasy jsme měly už tu šanci vyzkoušet a tak si na něj přečtěte recenzi zde. Kdybychom jeho účinky měly shrnout do pár vět, balzám byl opravdu příjemný, vlasy po něm byly hebké a krásné, přirozeně se leskly. Vlasy, které jsou namáhané úžasně zpevnil a hydratoval. Navíc ta parfemace byla naprosto skvělá. Cítili jsme jí dlouho po umytí.
KLORANE balzám s výtažkem z granátového jablka proti vymývání barvy inci - složení
KLORANE balzám s výtažkem z granátového jablka proti vymývání barvy swatch

Suchý šampón s ovesným mlékem

A víte co je nejlepší? Moc jsme toužily vyzkoušet suchý šampon od Klorane. A neuvěřitelné je, že v balíčku byl. První dojmy byly WAUUUU. Suchý šampon je z edice ovesné mléko.

Do jisté doby jsme suché šampony nepoužívaly vůbec. Všichni jistě víme, že před jistou dobou zažil suchý šampon velký boom a tak jsme i my zkoušely jeho schopnosti.

Nejznámější na trhu je jistě Batiste, který nás osobně zase tolik neoslovil. Více jsme používaly suchý šampon Amica. Ten má ale trošku nevýhodu co se aplikace týče.

A tak, když jsme na instagramu uviděly suchý šampon od Klorane, tak jsme si říkaly, že bychom ho rády vyzkoušely.
KLORANE Suchý šampon s ovesným mlékem dávkování

Aplikace je velmi pohodlná. Stačí nastříkat šampon ke kořínkům a setrvat pár minutek (doporučení výrobce 2 minuty), aby šampon stačil působit. Poté stačí vlasy vyčesat kartáčem, aby se odstranily zbytky šamponu a nečistot.
Vlasy jsou po aplikaci nadýchané a mají patřičný objem, který je úcty hodný. Parfemace šamponu je silnější a doporučujeme ho aplikovat v místech, která jsou dobře odvětratelná. Například u otevřeného okna.
KLORANE Suchý šampon s ovesným mlékem inci - složení

Ve složení šamponu však najdete aluminum (konkrétně starch octenylsuccinate), kterému se mnoho výrobců již vyhýbá, protože je cílem mnoha debat.

V portfoliu Klorane není jen tento krasavec, ale najdete tam i Suchý šampon s výtažkem z kopřivy nebo Suchý šampon s ovesným mlékem pro kaštanové až hnědé vlasy.

Balzám s mangovým máslem pro suché a poškozené vlasy

A jako poslední produkt, který jsme dostaly byl balzám s mangovým máslem pro suché a poškozené vlasy. Což se nám hodí velmi, protože sychravé počasí a tepelná úprava vlasům zajisté nesvědčí.
KLORANE balzám s mangovým máslem 50 ml (celé balení 150 ml)

Jako první bychom Vám popsaly balení produktu. To je opět ve tvaru tuby a tak se samotný produkt z obalu lépe dostává. Balzám obsahuje zmíněné mangové máslo, které má za úkol vlasy vyživovat.
Balzám je určen pro poškozené a suché vlasy. Výrobce deklaruje, že uhlazuje vlasové šupiny a dokáže obalit vlas a tím je zjednodušeno rozčesávání.
KLORANE balzám s mangovým máslem otevírání

Po umytí vlasů šamponem neneseme balzám. Jedna z nás (Šari) má sušší vlasy a tak nanáší do celé délky a druhá z nás (Káťa) má suché jen konce a tak stačí nanést jen na konečky vlasů.

Balzám necháme působit doporučované 2 - 3 minuty a poté smyjeme. Už při oplachování cítíme jemný pocit. Vlasy jsou opravdu příjemné na dotyk a božsky voní. O rozčesávání je téměř zbytečné mluvit, protože to jde samo ;)
KLORANE balzám s mangovým máslem swatch

Samotný balzám má světle oranžovo-žlutou barvu a je hustší konzistence. Parfemace je slabší, ale na vlasech a po smytí se opravdu úžasně provoní.
KLORANE balzám s mangovým máslem inci - složení
Testování těchto krasavců jsme si hodně užily spolu s mamčou, kterou do svého testovacího kolektivu rády vždy přibereme. Všechny produkty splnily naše očekávání a mají takový účinek, který slibuje etiketa. Jen doufáme, že do budoucna se z etiket vytratí hliník, parabeny aj.

*Děkujeme KLORANE za poskytnutí produktů a zároveň ujišťujeme, že recenze byla napsána podle našeho názoru a zcela objektivně.

4 comments:

  1. Klorane je skvsělá značka. A zrovna granátová řada mi vlasy dala do pořádku, a plánuji ji pořídit znova.

    ReplyDelete
  2. Klorane značku jsem nezkoušela, ale vypadá skvěle :)
    Giveaway Saloos

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)