12 January, 2017

Kneipp bath oils | Kneipp olejíčky do vany

Krásný den ♥

rádi se rozmazlujete? Kdopak ne. Je dobré si čas od času užít chvilku relaxace a udělat si čas jen a jen na sebe. A protože milujeme nálož pořádné vany, byly jsme rády, že nás oslovila firma Kneipp a poslala nám malý balíček, který vám představíme v dnešním článku.

KNEIPP set bath oils 3 x 20 ml. Cena se pohybuje okolo 119 Kč.

Za velmi známou značkou, která hýčká naše tělo stojí Sebastian Kneipp, který prohlásil "Vším, co potřebujeme pro udržení zdraví, nás obdařila příroda". Líbí se nám, že sám pan Kneipp chápe celou problematiku jako komplexní celek. Bere do souvislosti různé elementy jako je voda, rostliny, pohyb, výživu a nakonec i rovnováhu (více se můžete dočíst zde).

Co se týče samotného balíčku, jednalo se o krabici z recyklovaného papíru, na které bylo decentně a ve stejném duchu i natištěné logo firmy. Když jsme balíček otevřely, ukrýval se v něm dopis a sada tří koupelových olejíčků v různých vůních. Všechny vám je tedy postupně ukážeme.
Kneipp bath oils inci - složení

Než se ale pustíme do popisování vůní, ještě napíšeme něco málo o balení produktu. Všechny tři olejíčky jsou zabalené v papírové krabičce a uvnitř v plastové podložce. Jinak samotné olejíčky mají skleněnou lahvičku (což vždy potěší) a zelenomodré plastové víčko. Obal je transparentní a čirý, takže jednoduše poznáte, kolik olejíčku vám ještě zbývá.
Podle oficiálního popisu olejíčky obsahují jen rostlinné složení a to silice a přírodní oleje. Každá lahvička s olejíčky je jiná, takže si můžete podle momentální nálady vybrat tu správnou.

Hluboké uvolnění

Jako první olejíček do vany bychom vám chtěly představit Hlubokou relaxaci. Už při prvním přivonění na nás působila tím dojmem, že podle parfemace bude vhodná spíše pro pánskou část publika. Obsahuje totiž pačuli a santalové dřevo, které si s muži v tomto spojení vybavíme. Je to silnější vůně, které stačí opravdu málo.

Dle popisu má uvolnit mysl a zbavit vás tak napětí. Podle nás ideální pro pány, kteří si libují ve vaně nebo pro ty z vás, které čekají náročné zkoušky nejen ve škole.
Ještě je nutné dodat, že tento konkrétní olejíček docela barví, ale nebojte se, z těla a vany jde smýt dobře. Má tmavě modrou barvu a i když vám obarví například ruce jako se stalo taťkovi, vše jde krásně smýt.

Tento modrý zázrak jsem daly za úkol otestovat taťkovi a jeho reakce byly opravdu pozitivní. Olejíček se mu líbí a koupel si užívá ;) Navíc jako jediný ze všech tří kousků krásně zbarví vodu do modra.

Jemný mandlový květ

Druhým olejem byl tento famózní mandlový olej. Jedné z nás (Kačce) se opravdu moc líbil. Jeho parfemace byla cítit intenzivně i po koupeli. A protože trpí na suchá místa v oblasti holení, tak olejíček uvítala. Celé tělo je po koupeli krásně voňavé a hydratované.
Tomu nasvědčuje i fakt, že sám Kneipp uvádí vhodnost olejíčku pro suchou a citlivou pokožku. Parfemace je božská. Cítily jsme mandle a možná i trochu vanilky? Vše bylo krásně sladěné a vedené do sladké parfemace.

Tajemství krásy

Už ten název Tajemství krásy svědčí o tom, že vás olejíček bude hýčkat. Obsahuje arganový, ricinový a olivový olej. Jeho parfemace je do květinova, ale není tak sladký jako předešlý olejíček.
Barva olejíčku je medově žlutá jako předešlý olejíček. Krásně hydratuje celé tělo a dovede vás k relaxaci těla i duše.
Do každé koupele jsme daly 4 - 5 uzávěrů, které dostatečně stačily. Každá lahvička nám tedy vystačila na cca 3 koupele. Doporučená délka koupele je 15 - 20 minut.

Na krabičce se můžete dočíst ve zkratce o Kneipp. Základem jejich koupelových olejů jsou přírodní rostlinné oleje a silice. Klady olejíčku jsou, že obsahují účinné látky rostlinného původu, neobsahují konzervanty (jsou použity ty podle kosmetického nařízení EU), parafíny, silikony a minerální oleje.
Celkově jsme si koupele opravdu užili všichni. Jsme moc rády za novou zkušenost a děkujeme zastoupení Kneipp za zaslání milého balíčku. Tato nebo podobná dárková kazeta by se jistě hodila jako milý dárek jak dámskému, tak pánskému pohlaví ;)

A jakou zkušenost máte vy? Už jste olejíčky zkoušeli? :)

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Kneipp za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

4 comments:

 1. Až lituji, že jsem souhlasila, že nám stačí jen sprchový kout. Teď bych si takové olejíčky taky dopřála. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. To je náhoda a my jsme vždy toužily po sprše ;), ale jednu vanu to chce, to je pravda ;)

   Delete
 2. Všechny tři produkty musí fakt krásně vonět :) Tuhle značku vídávám v Dmku a už jsem nad ní přemýšlela že bych si jednu sadu pořídila, ale zatím ještě ne :D Mám hodně produktů do vany a nestačím spotřebovávat :)
  Giveaway Saloos

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olejíčky jsou opravdu příjemné, navíc pokožka je příjemně hladká a hydratovaná, ale přitom necítíme nepříjemný pocit mastnoty ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)