18 April, 2017

Our Dream Beauty Corner from Favi.cz | Náš vysněný kosmetický koutek z Favi.cz

Krásný den kočky ♥

dnes vám přinášíme článek čistě inspirativní. Kdo by neměl rád stylové doplňky, které jsou zrovna v kurzu? I my máme mnoho kousků, které se nám líbí a po kterých touží naše srdce. Proto, když nás oslovil s nabídkou spolupráce internetový vyhledávač nábytku a dekorací do bytu Favi.cz, nemohly jsme rozhodně říci ne. Proto vám dnes ukážeme koláž, kterou jsme společně vytvořily - je to tak trochu představa našeho budoucího snu - vysněného kosmetického koutku!
Hned podle koláže můžete vidět, že zlatá, bílá a růžová jsou naše barvy. Přesně tak si představujeme naší budoucí kosmetickou skrýš - zařízenou v romantickém, avšak moderním duchu. Však si jen přestavte toaletní stolek (1) spolu s odkládacím stolečkem (9) na živou květinu, která dodá vašemu koutku tu správnou atmosféru.

I zrcátko, které vám bude pomáhat při líčení či jiných úpravách, může být designovým kouskem! Nás zaujalo toto jednoduché, ale skvěle provedené v barvách mramoru a zlata. (2) No, kdo by si pak nepřipadal jako princezna? A co štětce? Kam ty se dají? Ty by se nám líbily v krásném, růžovém rustikálním květináčku (4), který bude sladkým doplňkem. Paletky? Kam rychle ukrýt paletky. Je přeci škoda je uklídit do šuplíku! Skvělý by byl tento skleněný box (6), který je transparentní a neschovával by designové obaly oblíbených stínů!

Mramorový detail byl (a stále je) hitem posledních let, ale my jsme si k němu našly cestu až nyní. Ale i tak se nám líbí jeho jemné provedení v odstínech černé. Celkově mramor na nás působí minimalisticky a jednoduchý interiér dokáže dokonale doladit. Třeba tyto betónové hodiny (10) či penálek (8) skvělý například na úschovu štětců. A nebo, že by jako makeupová cestovní taštička? Co myslíte? :)

Další naší srdcovkou jsou jednorožci, kteří vždy byli symbolem čistoty a trochu i dětské duše, která se v nás skrývá a tudíž se i na naší vysněnou toaletku hodí. Nás zaujal zejména stojánek na šperky v podobizně tohoto mystického zvířete. (5)

A která z nás by netoužila po své šatně a líčící místnosti? A tam zajisté patří sofa (3) opět v tónech světlé růžové.

Vše bychom pak doladily jemnými kousky, které by místnost pozvedly, ale zároveň by nerušily její celkový estetický dojem. Určitě nesmí chybět svíčka (7) v rosegold pastelové barvě a ani washi pásky (11), kterými bychom zkrášlily papírové krabice, či stojánky na štětce.

Řekněme si to na rovinu, už se nemůžeme dočkat, až si podobnými kousky vyzdobíme náš vlastní interiér. Plno kousků jsme si již vyhlídly v IKEA, ale protože je třeba interiér zpestřit i nevšedními kousky, tak se vy i my můžeme inspirovat na webovém portálu Favi

Na Favi.cz najdete mnoho inspirace v různých kategoriích. Vše je přehledně uspořádáno i dle místností. I výše vytvořená koláž je z jejich sortimentů doplňků. Navíc se nám i líbí, že i krásné designové kousky seženete v různých cenových hladinách a myslíme si, že si vybere úplně každý. Navíc, v čem vidíme asi tu největší výhodu je to, že plno internetových e-shopů s nábytkem a dekoracemi najdete na jednom místě a nemusíte se se složitě proklikávat k vašemu vysněnému kousku. Achjo asi to nedáme a přece jenom si něco objednáme ;) A u jednoho kousku rozhodně nezůstaneme! :)

* fotky jsme si vypůjčily z internetového vyhledávače nábytku a dekorací favi.cz 

Dejte nám vědět své tipy, kam chodíte pro inspiraci a kde nakupujeme zajímavé kousky do svých interiéru ;) moc se těšíme na vaše tipy.

xx Kačka&Šárka xx

5 comments:

 1. Takováhle kombinace se mi moc líbí, super! Ráda bych poradila, ale sama mám problémy zajímavé kousky najít (+ není na ně už prostor). :D Mějte se hezky! :)

  ReplyDelete
 2. Tak s tím máme stejný problém, místo chybí :D

  ReplyDelete
 3. Nádherný výber <3 Máte skvelý vkus :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mockrát děkujeme, ceníme si toho velmi ;)

   Delete
  2. This comment has been removed by the author.

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)