11 May, 2017

Manufaktura Regenerate dead sea soap | Manufaktura regenerační mýdlo s bahnem z mrtvého moře

Krásný den♥

dnes bych vám chtěla představit přeje jen trochu netypického. Ale nejdříve se vás chci na něco zeptat - používáte klasická mýdla? Musím se přiznat, že já jsem je naposledy používala, když jsem byla maličká a mamka mě koupala, což je opravdu nějaký ten pátek dávno pryč :D Ale dnešek nebude povídání o mých batolecích letech, ale o tom, jak jsem si znovu našla cestu ke klasickým mýdlům, která jsou pomalu, ale opět v kurzu. Konkrétně vám dnes ukážu Manufaktura regenerační mýdlo z mrtvého moře.
MANUFAKTURA Regenerate dead sea soap 150 g za 125 Kč

Jak o nás má mýdlo tedy pečovat? Jako v meruňkovém peelingovém mýdle i toto obsahuje rostlinný olej a zvláčňující glycerin. Hlavní pečující složkou tu je bahno z Mrtvého moře, které v sobě ukrývá cenné minerální látky a stopové prvky. V mýdle nalezneme lehkou bezalergenní parfemaci a nulový obsahu barviv.
A teď je čas přesunou se k samotnému balení produktu. To je opravdu luxusní. Samotný produkt se ukrývá v papírové krabičce, která je ve stříbrné barvě, která mění své odstíny při světlu. Jednoduché logo značky a samotný nápis je proveden sice jednoduše, ale zároveň i prakticky, protože hned více, po čem máte sáhnout.
Manufaktura Regenerate dead sea soap inci - složení

A co se tedy ukrývá uvnitř? Nečekejte žádnou bombu, jedná se o klasické mýdlo válcovitého tvaru, na kterém je krásně a sofistikovaně vyražené logo Manufaktury. Takové detaily se mi líbí, ty já můžu, protože je vidět, že si výrobce hrál i s těmi sebemenšími detaily. Jinak samotný produkt na mě působí opravdu čistě a navíc má jemnou parfemaci, která je nenásilná, ale přitom příjemná.
A teď už k samotném produktu a k tomu, jak jsem byla spokojená. Mýdlo sice po namočení do vody málo pění, ale zároveň ho není potřeba velké množství. Je ho tedy zapotřebí častěji namáčet do vody, ale jak to už u přírodních produktů bývá, absence složky SLES, tu velkou pěnu prostě neudělá. Ale zase víte, že vaše pokožka dostane to nejlepší v podobě zdravé pokožky, způsobené přírodními ingrediencemi.

Další věc, kterou musíme pochválit, je hydratace. Mýdlo opravdu dobře hydratuje, pokožku nevysušuje a ta je pak po aplikaci krásně jemná, nepne se ani se nevysušuje. 
A co bych nakonec napsala na závěr? Nečekejte žádný zázrak, který vám vytvoří překvapený údiv na tváři, ale čekejte klasické mýdlo, který má jeden velký benefit - nevysušuje pokožku. Ano, mohlo by se to zdát zanedbatelné, ale na rozdíl od mýdel za pár korun, toto vytvoří jemný finish po umytí. Nemusíte už absolvovat to složité krémování celé pokožky těla, ale můžete jen jednoduše vzít mýdlo (i bez houbičky) a tělo si skvěle umýt.

Navíc po osprchování se můžete těšit na zajímavou vůni, která připomíná celodenní koupání v moři na dovolené. A to si myslím, že za to stojí :) A jestli mýdlo někomu koupíte jako dárek, bude určitě mile překvapený ;)

A co vy? Dáte dopustit na klasická mýdla? :)

xx Šárka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)