11 June, 2017

Manufaktura herbal&bath salt rose | Manufaktura bylinná koupelová sůl s růží

Krásný neděli, vám všem♥

neříkejte, že si čas od času nedáte volno a nelehnete si do vany a zapomenete na okolní svět. Já si tento relax dopřávám minimálně jednou krát do týdne a musím říct, že se dokonale uvolním a soustředím se jen na jedno - abych si tento vyhraněný čas opravdu užila. Dnes vám představím jeden produkt, který je na tuto chvíli jako stvořený. Řeč bude o Manufaktuře a její bylinné koupelové soli s růži.
Manufaktura herbal&bath salt rose

A jakou konkrétní relaxaci nám sůl dopřeje°°? Koupel obsahuje vřídelní sůl přímo z karlovarských minerálních pramenů, ale naším bonusem je obsah okvětních lístků z růží, které se postarají o prokrvení. A navíc kdo by pohrdl tak krásnou květinou jako je růže?

Velmi příjemný relaxační účinek má i fakt, že se rozmazlujete koupelí, která v sobě obsahuje minerály a oleje. Vaše mysl se uklidní a relaxuje a to je potřeba v dnešní době - najít si čas na sebe ;)
Tak a teď se pojďme společně na produktu podívat trochu zblízka. Nejdříve (ostatně jako vždy) začnu s balením produktu.Ten je umístěný v papírovém kornoutku, který je plastový a z vrchní části zavázaný látkovou mašličkou s natištěným logem značky. Vše drží tak, jak má a tak se nemusíte bát, že by se sůl rozsypala. Navíc, co se týče etiket, Manufaktura opět nezklamala a na nás tak čeká melancholie v podobě listu z herbáře.
Co se týče konzistence soli do koupele, ta je hrubá (tak, jak bývá u typu těchto produktů) a lehce narůžovělá. Nesmím zapomenout ani na příjemný bonus v podobě malých kousků sušených lístků růží, které jsou opravdu příjemné a po nasypání do horké vany, plavou lehce na povrchu. Na rozdíl od soli, která se zhruba po minutce v lázni rozpustí a zanechá vodu jemně mléčnou a voňavou po růžích.
A jak jsem tedy byla s produktem spokojená? Opravdu moc. Nejenže zanechal napuštěnou vanu krásně voňavou a sůl se do zbytečku rozpustila, ale navíc mě potěšilo to, že lístky růží obsažené v koupeli se nerozpustily a vytvářely tak pocit, jako by jste se koupaly v romantické lázni připravené od někoho z lásky. Já jsem tento rituál vždy doplnila svíčkami a hudbou a pane jo, to byla krása. Navíc produktu stačilo do vany vsypat opravdu malé množství a stačilo to. Kdyby se náhodou sůl s vůní růží někomu hodně zalíbila, Manufaktura prodává i větší balení  :)
Manufaktura herbal&bath salt rose inci - složení

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.


A o vy? Uděláte si občas chvilku jen sami pro sebe? :)

xx Šárka xx

4 comments:

 1. Téda, teď jsi mě nalákala, musí krásně vonět a takové koupele já ráda :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě jí zkus, je skvělá a úžasně voní ;)

   Delete
 2. Manufakturu mám veľmi rada a táto soľ je jedna z mojich naj :) Ešte mám rada aj levanduľovú :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak ta levandulová zní opravdu lákavě ;) děkujeme za tip ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)