17 July, 2017

Manufaktura Refreshing fruit syrup black currant | Manufaktura Osvěžující ovocný sirup černý rybíz

Krásný osvěžující den kočky ♥

dnes vám přináším dobrůtku, s kterou si můžete osvěžit den. Je další sirup z dílny známé firmy Manufaktura, který je opět velmi designově vyvedený. Tentokrát se společně podíváme na příchuť černého rybízu.
Manufaktura Refreshing fruit syrup black currant 250 ml za 129 Kč

Jaká je charakteristika této dobrůtky? Obsahuje skutečně rybízovou šťávu a to v množství 78 %, která je obohacena o extrakt z aronie (černý jeřáb). Je dobré vědět, že černý rybíz spolu s černým jeřábem obsahuje vitamín C a antioxidanty spolu s minerály, pektinem a rutinem.

Bonusem nejen pro nás je nulový obsah barviv, aromat a sladidel. Navíc přidanou hodnotou je čerstvost, protože sirup není pasterován.

A zde je TIP přímo od Manufaktury°°. "Slavný francouzský lahodný koktejl Kir Royal - s rybízovým sirupem a sektem či pravým šampaňským. Je to jednoduché… stačí na dno skleničky nalít 1 cl rybízového sirupu, dolít 15 cl vychlazeného šumivého vína, zlehka promíchat a nesmírně osvěžující a zábavný drink je na světě."
Manufaktura Refreshing fruit syrup black currant krásný detail v podobě mašličky

A jak to už tak bývá se sirupem si můžete dělat co vás zamane, zde se meze kreativity nekladou. Sirup je opravdu výborný s vodou nebo s minerální vodou a stačí ho opravdu jen malé množství, když to porovnám se sirupy, které jsem už z Manufaktury ochutnala, tak zde je chuť mnohem koncentrovanější.
Manufaktura Refreshing fruit syrup black currant inci - složení

My si ho doma mícháme se studenou vodou například k víkendovým obědům. Můžete si v parných dnech přidat i kostky ledu nebo lístečky máty. Celkově je sirup opravdu povedený a můžu ho za nás všechny jen doporučit.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.

A jak jste na tom vy? Zkoušely jste ho? Nebo jiný?

xx Kačka xx

6 comments:

 1. Tyto sirupy se mi od Manufaktury dost líbí, ale ještě jsem žádný nezkoušela. Měla bych to napravit. :-)
  welcometomyworld

  ReplyDelete
  Replies
  1. Určitě nějaký vyzkoušej, jsou boží! :)

   Delete
 2. Tento sirup jsem si chtěla koupit, když jsem byla v manufaktuře a úplně jsem na nej zapomněla. Tak jen doufám, že ho tam ještě budou mít :)

  ReplyDelete
 3. Manufakturu som si v poslednej dobe veľmi obľúbula ♥ Tento sirup som si zatiaľ nevšimla, no keď ho objavím tak ho musím vyskúšať :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Měli jsme doma snad všechny druhy a jsou moc dobré ;) určitě nějaký zkus ;)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)