27 July, 2017

Tetesept relaxation bath | Relaxační koupel od Tetesept

Krásný den♥

každý z nás si alespoň jednou za čas udělá chvilku čas, aby se odměnil za práci, kterou během týdne udělá. Ať je to hodinka nebo dvě, je podle mě důležité na chvilku si sednou a pečovat sama o sebe. Nanést si masku, udělat si manikúru či zkusit ten nový odstín na vlasy, který jste chtěly vyzkoušet, ale dosud jste na to neměly náladu ani pomyšlení. Já to osobně dělám tak, že tyto malé krůčky, po kterých se cítím krásnější a jako nový člověk, podnikám postupně a s malými rozestupy.

Jednou za týden ale vždy nastane čas, kdy si po uklízení a práci v domácnosti dám horkou koupel s vonným a relaxačním olejíčkem. A to bude tento případ. Dnes vám totiž představím Tetesept koupel po uvolnění s vůní citrusů a levandule.
Tetesept relaxation bath 125 ml za 170 Kč

Podle oficiálního popisu má produkt uvolňovat nejen tělo, ale i zklidnit mysl. Je vhodný i k přetížení organismu a je i dobrou prevencí proti stresu, který zažíváme nejen každodenně v práci. Je dobrý i proti nervového napětí, kdy díky vybraným éterickým olejům má člověka uvolnit, ať už nejen po fyzické, tak i po psychické stránce. Nejen kromě olejů obsahuje i citrusové plody, jako je pomeranč, mandarinky či limetku.
Před samotným popisem účinků relaxační koupele, začnu s balením produktu. To je plastové, v zakulacené láhvičce, která je čirá a vy tak snadno poznáte, kolik oleje vám vevnitř ještě zbývá. Což je vždy výhoda. Celý produkt je ještě v papírovém přebalu.
Tetesept relaxation bath otevírání produktu je klasicky pomocí víčka

samotný olej je zabalený ještě navíc v papírovém přebalu

Co se týče samotného použití oleje, tak to já osobně dělám tak, že nechám vanu klasicky napouštět a jakmile je skoro plná vana, použiju jeden uzávěr do tekoucí vody z kohoutku. Oleje a zbylé ingredience se vlivem proudu vodu rozvolní a navíc se vám nemůže stát, že by se vám obarvila vana na barvu olejíčku.
Tetesept relaxation bath inci - složení

Co se týče výsledku musím říct, že během té půlhodinové koupele, co se normálně ve vaně "louhuji" jsou znát první výsledky. Po koupeli cítím nejen uvolněné tělo, ale i mysl. Já mám tento olejový produkt nejraději na ty dny, kdy doma cvičím a svaly mě po té námaze docela bolí. Volím ho ale i v těch dnech, kdy chci prostě a jednoduše "vypnout" a na nic složitého nemyslet. To si navíc zapnu ještě z mobilu oblíbené písničky nebo videa a relax je v tu ránu na světě. Navíc olej po nalití do vany i pění. Takže to máte vlastně dvě věci v jedné :)
A co bych řekla na závěr? Tetesept relaxační koupel je nejen příjemná, ale i po koupeli se můžete těšit i z vyživené pokožky a již se nemusíte krémovat tělovým mlékem či máslem. Navíc produkt vytváří i pěnu, která příjemně voní po citrusech a éterických olejích. Jestli si chcete koupel užít více jak jindy, určitě se po tomto produktu v příští návštěvě DM drogérie podívejte.

A jak vás relaxační koupel zaujala?

xx Šari xx

2 comments:

  1. O této značce jsem už někde slyšela, ale osobní zkušenosti s ní nemám. Věřím, že to musí být skvělý relax s takovým produktem. Bohužel já sama nemohu posoudit, jelikož doma vanu nemám :-/

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)