Catrice mascara Rock couture extreme volume and Glam&doll sculpt&volume | Řasenky od Catrice

Krásný den♥

rády zkoušíme nové kosmetické produkty a tak nám udělalo velikou radost, když nás kosmetický e-shop kupkosmetiku.cz oslovil s nabídkou spolupráce. Rády jsme jí přijaly a mezi všemi těmi radůstkami jsme našly i dvě rozdílné řasenky od Catrice. Jedná se o maskaru Glam&doll a Rock Couture.
Každá z nás si proto vzala jednu řasenku, abychom je mohly pro vás otestovat do sebemenšího detailu. A jelikož nám zrovna naše aktuální docházely, bylo jasné, co budeme zkoušet jako další :)

Rock couture extreme volume

Jako první krásku, kterou vám dnes představíme, je konkrétně řasenka Rock Couture extreme volumeA jak si má tato krasavice pohrát s řasami°°? Řasenka se pyšní temně černou texturou a schopností dokonale rozlišit řasy. Její chloubou je i její design, který si teď společně detailněji popíšeme.
Catrice mascara Rock couture extreme volume za 99 Kč

Tak a teď se pojďme společně podívat na balení produktu. To je asi to nejtypičtější, které můžeme u produktů jako je řasenka najít. S tím rozdílem, že si značka Catrice pohrála s detaily designu. Víčko je krásně provedené právě do rock stylu, který je zde zobrazen v podobě cvoků, stejně jako u pásku. Jinak je obal plastový a vyvedený v černé a trendy rosegold barvě.
Catrice mascara Rock couture extreme volume detail uzávěru

Co se týče kartáčku, tak ten bych popsala jako stejnoměrný se stejně krátkými štětinkami. Jednotlivé štětinky jsou vedle sebe hustě posázené a tak bychom měli mít jistotu, že aplikátor řasy rovnoměrně a stejnoměrně rozdělí a prodlouží.
Catrice mascara Rock couture extreme volume kartáček

Řasenka má tekutější texturu, ale to vůbec nevadí, protože přebytek produktu můžete otřít do víčka. Co musím potvrdit je to, že mascara opravdu dokonale řasy prodlouží, neslepuje a dokonale rozčeše. Už po jednom použití jde vidět výsledný efekt dlouhých panenkovských řas. Já mám osobně nejraději alespoň dvě vrstvy řasenky a i tak musím říct, že řasy neslepuje ani se nedrolí.
Catrice mascara Rock couture extreme volume ukázka líčení

Co mě ale na řasence mrzí a bohužel jí kvůli tomu nemůžu používat je to, že se opravdu hodně obtiskává. I Kačka, která bývá k testování řasenek víc vstřícná musela potvrdit, že mascara opravdu po sobě zanechává stopy. Už se mi mnohokrát stalo, že jsem si jí musela během dne několikrát otřít a poupravit tak líčení. A to je škoda, protože řasenka je jinak naprosto dokonalá a nechybělo by jí nic, co od těchto produktů vyžaduji. Proto má bohužel za mě palec dolů.

Glam&doll sculpt&volume

A jaké řasy vám má udělat tato kráska°°? Opět zde čekejte temně černou texturu. Řasenka by měla dokonale rozlišit vaše řasy, přidat jim objem a zatočit je bez nežádoucího efektu hrudkování.
Glam&doll sculpt&volume 9,5 ml za 99 Kč

Obal řasenky je vyveden do světle růžové barvy. Jinak je to běžné plastové balení, které dobře známe. Myslím si, že není třeba dále ho popisovat.
Glam&doll sculpt&volume kartáček

Co mě, ale hned při první aplikaci mi překvapilo, byl kartáček. Je silikonový, poměrně dlouhý s krátkými dále od sebe rozestoupenými štětinkami. Neskutečně krásné řasy pročeše.

Konzistence je středně tekutá a je potřeba dávat při aplikaci pozor, aby jste si řasy neslepily. Stačí nanést jednu vrstvu a pak pár vteřin počkat a kartáčkem ještě jemně pročísnout. Pak vaše řasy budou krásné. Co se týče barvy, tak se mi ta temná černá opravdu líbí.
Glam&doll sculpt&volume ukázka líčení

A jaký je konečný verdikt? Líbí se mi. Neobtiskává se na horní víčko a neopadává, i když já řasenku nanáším pouze na horní řadu řas. Oči mi nedráždí a řasy krásně natočí. Konzistence je sice trošku "šťavnatější", ale každá z nás si s ní jistě hravě poradí. Myslím si, že řasenka není šlápnutím vedle a pokud vás láká, tak ji vyzkoušejte.

A co bychom řekly na samotný závěr? U nás tento boj jednoznačně vyhrává řasenka Glam&doll. Je skvělá, neobtiskává se a můžete se spolehnout, že nebude dráždit ani ty jedince, co z vás mají citlivější oči. Naopak řasenka Rock Couture nám bohužel nevyhovuje, protože zanechává po sobě na pokožce stopy.
°°Informace o produktu jsou čerpány z e-shopu KupKosmetiku.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.


Líbí se vám řasenky? Máte s nimi zkušenost?

xx Katka & Šárka xx

Comments

  1. Rock couture má ozaj krásny dizajn balenia, ale skôr by som si zakúpila tú Glam&doll. Vďaka za tip :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. My děkujeme za milý komentář ;) a je pravda, že ta Glam&doll je opravdu povedeným kouskem ;)

      Delete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M