31 August, 2017

Lirene Micellar solution 3 in 1 & Physio-micelar cleansing gel | Lirene micelární voda & micelární gel

Krásný den♥

co si budeme povídat, odličování a dočišťování pleti je velmi důležité jak po líčení, tak i před líčení. Dnes vám představím dva micelární přípravky, které jsem měla možnost testovat. Sice jsou oba v cestovním balení, ale i tak si myslím, že o nich mohu říct mnohé. Řeč bude o Lirene micelární vodě a gelu na odličování makeupu.
Lirene Micellar solution 3 in 1 & Physio-micelar cleansing gel


Lirene Micellar solution 3 in 1

Jako první vám dnes představím micelární vodu solution 3 in 1A jak má pracovat? Voda by měla efektivně a jemně čistit pleť a zároveň být zklidňující a zjemňující. Navíc je micelární voda hypoalergenní. V jednom kroku tak odličujte oči a pleť, odstraňuje makeup a projasňuje pokožku.

Tak a teď se společně podíváme na balení produktu. To je opravdu cestovní, má 7ml a je vyrobené s plastu, který je transparentní, takže ideální pro ty z vás, co si rádi hlídají přesné množství produktu. Víčko je pak šroubovací, dobře těsní a tak se nemusíte bát, že by vám něco vytékalo.
 Lirene Micellar solution 3 in 1 75 ml za 59 Kč

 Lirene Micellar solution 3 in 1 uzávěr

Co se týče konzistence, tak ta je přesně taková, jakou můžeme u micelární vody čekat. Má jemnou a čistou parfemaci a tak by nemusela dráždit ani ty z vás, co mají citlivější pleť.
Lirene Micellar solution 3 in 1 INCI

A jak jsem byla spokojená? Musím říci, že opravdu velmi. Tato micelární voda skvěle vyčistí pleť, až na oči (tam používám dvoufázový odličovač). Ale musím říct, že jsem s ní zkoušela odlíčit i oči a nebyla to taky žádná hrůza. Pro mě je hlavní, že neštípala jak v očích, tak i na pleti. Je jí potřeba menší množství a pleť s ní dokonale vyčistíte. Takže si myslím, že na cestování bude ideální.

Lirene Physio-micelar cleansing gel

Druhý a poslední produkt, který vám dnes představím, je Physio micelar cleasing gelA jak má fungovat micelární gel? Gel můžete aplikovat na obličej s trochou vody nebo bez ní. Čistí pleť a odstraňuje makeup, chrání pH naší pleti a je jemný a hydratační. Neobsahuje mýdlo a je určena pro normální, alergickou a suchou pokožku obličeje.

Balení je opět identické s micelární vodou a i tady se můžete těšit na malé cestovní balení o obsahu 75ml. U tohoto konkrétního produktu opět víčko dobře těsní, takže se nemusíte bát případných škod.
Lirene Physio-micelar cleansing gel 75 ml za 75 ml

Lirene Physio-micelar cleansing gel uzávěr

Co se týče konzistence gelu, tak ta je opravdu jemná a samozřejmě i gelovitá. Jedná se o lehký gel který je transparetní a velmi příjemný na pleti. Parfemace je opět čistá a nevtíravá.
Lirene Physio-micelar cleansing gel INCI


A jaký je závěr testování? Musím se přiznat, že na rozdíl od micelární vody, tento gel mě poměrně dost zklamal. Moc dobře neodličuje, pleť se musí trochu dřít, aby to vůbec šlo a navíc je ho spotřeba opravdu velké množství, než pleť dokonale očistíte. Já jí osobně používám místo tonika, abych jí spotřebovala, ale musím říct, že až ji dodělám, vracet se k ní nebudu.

A jaký kousek bych vám doporučila více? Micelární vodu nebo gel? Za mě rozhodně vodu. Je lehkám nedráždí pleť a dokonale vyčistí obličej od veškerého makeupu. Gel naopak doporučit nemohu, protože je potřeba větší množství a pleť tak dokonale nevyčistí. A radostná zpráva na závěr? Protože jsem dostaly od každého balení dva kusy, tak se těšte na giveaway.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak vás odličovací produkty zaujaly? Znáte je? :)

xx Šárka xx

6 comments:

 1. Mám to přesně naopak. Micelarku moc nemusím, protože oči naprosto nezvládá. Naopak gel považuji ta vůbec nejlepší odlicovak.
  Soutěž s Catrice

  ReplyDelete
  Replies
  1. :D tak to je opravdu hustý, jak má opravdu každý jinou pleť :) ale jsem ráda, že ti sedl. Jak jsi psala - máme to naopak :D

   Delete
 2. Značku Lirene znám, al odličovací produkty jsem od ní zatím nezkoušela. Vyzkoušela jsem od této značky pouze krém a s ním jsem spokojená.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak ta micelární voda rozhodně stojí za to, tu doporučujeme :)

   Delete
 3. Já micelární vodu zkoušela, ale jako, že by mě nějak zvlášť nadchla, to ne. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Souhlasíme, řadíme ji mezi průměrné micelární vody, ale nechceme tím říci, že je nevyhovující ;) to zase ne :)

   Delete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)