NYX Tame&Frame eyebrow pomade | Pomáda na obočí Tame&Frame od NYX

Krásnou neděli♥

co se týče otázky obočí, tak u mě je to jasné - pro mě je to v líčení ten nejdůležitější prvek a to doslova. Jsem zastánce dokonalého obočí, ale také si myslím, že trvá až několik let, než se ho naučíme dokonale vykreslovat. Dnes vám chci představit produkt, který jsem si v poslední době opravdu moc oblíbila. A to je NYX Tame&Frame pomáda na obočí.
NYX Tame&Frame eyebrow pomade 5g za 189 Kč

Jelikož já se řadím do čeledi bezobočnatců, tak je pro mě dokonalé obočí opravdu základ a dotváří tak můj tvar a pohled v obličeji. Bohužel se na mě podepsala móda obočí ala "čárka" a tak si sama teď nadávám, jak jsem mohla udělat takovou blbost. Ale nic se nedá bohužel dělat a čeká mě doživotní trest v podobě domalování obočí, které mi trvá až čtvrt hodiny. A jelikož nemám tvar, hustotu, co se právě týče obočí, je pro mě pomáda skvělou volbou.
To by bylo na úvod a teď se společně podíváme na balení produktu. To je asi to nejklasičtější, co můžeme u pomád tohoto druhu najít. Připomíná i tvar tuhých linek na oči, protože pomáda je obsažený ve skleněném kalíšku, který je bílý a transparentní. Víčko je poté plastové a vyvedené v jednoduchém designu. Tento produkt má ještě papírový přebal, na kterém najdete zvolený odstín a INCI pomády. Ještě chci podotknout, že víčko dobře těsní, což je u druhu tohoto produktu velmi důležité, protože se vám nemůže stát, že by produkt uvnitř kalíšku vyschnul.
NYX Tame&Frame eyebrow pomade uzávěr

Konzistence pomády je tuhá, ale musím na jednu stranu říct, že se dobře nanáší pomocí štětečku. Stačí opravdu malé množství a můžete tak lehce dokreslit obočí. Osobně si myslím, že práce s pomádou vyžaduje nějakou tu zkušenost, protože když jsem já osobně začínala s tímto druhem produktu, tak jsem měla dispozice dělat si nepřirozené a hodně tlusté a tmavé obočí. Proto to chce cvik a lehkou ruku :) Jo a ještě musím napsat, že je pomáda voděodolná a tak by vám měla vydržet celý den.
Původně jsem šla do parfumérie Douglas pro odstín chocolate, ale zeptala jsem se beauty asistentky na její názor. Ona mi doporučila spíše odstín brunette, protože podle jejích slov není tak do rezata a je spíše pro studenější podtóny pleti. Já jsem jí tedy poslechla a vzala si ho. A vybrala jsem si vůbec správně? 

Naštěstí ano a jsem ráda, že jsem slečnu poslechla. Tento odstín je sice pro brunetky, ale vzhledem k tomu, že mám přebarvené vlasy na tmavší hnědou, sedí mi skvěle a navíc je světlejší než právě vlasy a díky tomu tak působí přirozeněji. 
NYX Tame&Frame eyebrow pomade zvolený odstín

NYX Tame&Frame eyebrow pomade detail

Musím říct, že se obočí s touto pomádou opravdu dobře vykresluje a výsledný efekt vypadá opravdu přirozeně. Já si osobně obočí vykresluji tak, že si ho nejdříve orámuji, lehce vyplním a poté ho začistím korektorem. Po tomto kroku opět aplikuji trochu gelu a obočí dotvořím - hlavně ho opticky zahušťuji. Sice je to pracné a zabete to čas, ale na druhou stranu je pak obočí dokonalé a vypadá tak přirozeněji.
NYX Tame&Frame eyebrow pomade INCI

The Manizer Sisters - ukázka

A jak jsem s pomádou spokojená? Musím říct, že opravdu moc. Skvěle vykreslí i tak nedokonalé obočí, jako mám já, což je pro nás bezobočnatce opravdu výhoda. Musím se přiznat, že nemůžu posoudit, jestli je lepší tento produkt anebo Freedom pomáda na obočí. To asi závisí na osobních preferencích každého z vás.

A co vy? Co nejraději používáte na obočí? :)

xx Šárka xx

Comments

  1. Vypadá zajímavě a obočí je s ním velmi pěkné. Ale osobně mám raději pudrové stíny. Přesněji paletku na obočí Freedom.

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M