Real Techniques brow set | Sada štětců na obočí od Real Techniques

Krásný den♥

jako každé kosmetické milovnice i my milujeme kosmetické pomůcky, které nám pomohou zvolený makeup nanést na obličej. Dnešek bude ale o něčem trošku jiném, protože jestli jste si všimli, v DM drogérii už nějaký ten pátek nabízejí proslulé a skvělé štětce od Real Techniques. Bereme to trochu jako zázrak, protože kvalitních štětců za příznivou cenu není nikdy dost. Dnes se konkrétně podíváme na sadu štětců na obočí, kterou jsme dostaly na zrecenzování od e-shopu kupkosmetiku.cz.
Real Techniques brow set

Co bychom ale nejdříve chtěly na úvod napsat je to, že samotný balíček přišel naprosto krásně zabalený. Štětce byly uchované v krásné černé krabičce převázané sametovou stuhou. Musíme přiznat, že toto vždycky na nás udělá obrovský dojem, když vidíme, že firma dá do balíčku naprosto vše a pohraje si s ním.
Jak uvidíte na fotce dole, vnitřek krabičky byl vystlaný elegantním růžový papírem, který byl přelepený logem značky štětců. Balíček obsahoval nejen samotné štětce, ale i malou láhev v poslední době oblíbeného Prosecca. Nechyběly ani tiskové zprávy, které nám blíže přibližují, více informací o produktu.
Tak a teď se detailněji podíváme na to, co nám přišlo v balíku. Štětce jsou zabalené v plastovém boxu, v kterém najdeme kromě štětců i cestovní pouzdro. Jinak samotné štětce mají plastovou rukojeť provedenou ve fialově - černém designu. Na těle rukojeti je pak vyražené logo značky.
Real Techniques brow set štětce a pomůcky jsou bezpečně zabaleny pro přepravu

Jak už jsme předesílaly v předchozí části článku, v balení se štětci se skrývá ještě cestovní pouzdro. To je celé plastové s fialovou gumičkou uvnitř, do které se jednotlivé štětce a kosmetické pomůcky vkládají.
Real Techniques brow set detail obalu

Tak a teď se společně podíváme na jednotlivé štětce a pomůcky, které se tam skrývaly:

Pinzeta na obočí

Jako první věc, která se v sadě ukrývala, byla klasická pinzeta na vytrhávání obočí. Má bílý design, je kovová a má zahnuté zakončení na požadované vytrhání chloupků.
Musíme se přiznat, že jsme měly z pinzety tak trošku obavy, protože na výběr těchto kosmetických pomůcek jsme docela náročné. My vyžadujeme přesně takovou pinzetu, která se nebude kroutit, bude stálá a dobře se s ní budou trhat i sebemenší a světlé chloupky. V toto ohledu nám pinzeta opravdu vyhovuje. Chloupky vytrhává opravdu přesně (i ty nejmenší) a není těžké s ní žádný nežádoucí chloupek odstranit. Upřímně jsme mile překvapené.

Nůžky na obočí

Další pomůcku, kterou vám dnes představíme, jsou nůžky na obočí a celkově na zastřihávání. Jsou klasické, ale moc nás na nich zaujalo samotné zakončení, které není do špičky, ale má tvar dvou malých kulatých ploch.
Jejich tvar nás zpočátku zaskočil, protože přeci jen jsme s takovými nůžkami nikdy předtím nepracovaly. My například milujeme klasické nůžky "z manikúry" na zastřihnutí obočí, které je přeci jen neposednější a roste si tak, jak si mu zamane. Tyto nůžky jsme na to vyzkoušely a musíme říct, že jsme spokojené. Ze začátku bylo zapotřebí se s nimi naučit (stalo se nám totiž, že jsme si ustřihly více obočí, než jsme chtěly, ale jak píšeme, jde o zvyk).

Štětec na obočí

Předposledního pomocníka, kterého vám dnes ukážeme, je klasický štěteček na namalování obočí. My už podobný štěteček od Real Techniques máme, ale tento je menší a řekly bychom i preciznější. Opět se zde můžeme těšit na typický fialový design.
Štětec je zkosený na jednu stranu a vyrobený ze syntetických štětin, které jsou řidší, ale podle našeho názoru úplně vhodné pro domalování obočí. Nejlépe se s ním nabírá pomáda na obočí či oční stíny. 

Kartáček na obočí

Dalším krasavcem, který nám pomůže k dokonalému obočí je kartáček. Hrozně se nám líbí jeho design. Úzká fialová násada a na konci pevný kartáček, který obočí jen nepohladí, ale i pořádně pročeše.
Štětiny má pevné a pružné akorát rozestoupené. I když každá z nás tento typ štětce už má, tak tento je mnohem pěknější a jeho provedení vás přímo nutí ho používat a upřednostňovat před ostatními.

Štětec pro rozjasnění

A posledním parádníkem v sadě byl krásný zkosený štětec, který se perfektně hodí na projasnění okolí pod obočím. Je krásně heboučký a poměrně hustý.
Šikmo střižené štětinky pomáhají k lehké aplikaci stínu. Moc se nám líbí jeho hustota a zároveň jemný finish.

My jsme se sadou opravdu moc spokojené a děkujeme e-shopu za jejich poslání. Vyznáváme ten názor, že dokonalé obočí je skvělým rámem vašeho obličeje a pro milovnice upraveného obočí bude tato sada naprosto skvělá. Za nás jí můžeme doporučit a jsme z ní opravdu nadšené.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak sada zaujala vás? Máte ji už? :)

xx Šárka & Katka xx

Comments

  1. Tato sada vypadá hodně dobře. :))

    ReplyDelete
    Replies
    1. To je pravda a hlavně opravdu praktická. Zajímavé jsou ty nůžky a celkově je to sada na jedničku ;).

      Delete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M