Catrice Dawid Tomaszewski limited edition

Krásný den♥

dnes bychom vám chtěly představit pár produktů od značky Catrice, které vznikly ve spolupráci s Dawidem Tomaszewskim. Kdo je to Dawid, to se dozvíte o pár řádků níže. Ale takto na úvod bychom vám chtěly napsat, že se jedná o limitovanou edici, která je k dispozici od října do listopadu 2017. Přišly nám celkem tři produkty, paletka a rtěnky ve dvou odstínech.
Dawid Tomaszewski limited edition

Kdo je tedy ikonický Dawid Tomaszewski, jehož jméno se objevuje na limitované edici°°? Je to mezinárodně uznávaný módní návrhář a limitovaná edice se nese v duchu jeho kolekce na podzim/zimu 2017. Dawid Tomaszewski je původem německo-polský návrhář, který svou značku založil v roce 2008. To, že se inspiruje v architektuře je velmi dobře znatelné na grafice a provedení celé limitované edice.

Paletka Eye&Face Bauhaus Obssesion

Jako první bychom vám chtěly představit balení produktu. To je opravdu luxusní a tak se můžete těšit na opojné spojení rosegold obalu společně s luxusním designem, který se nese ve znamení rukopisu návrháře. Co ještě musíme vypíchnout, je bytelné provedení rtěnek, tak i paletky, přestože je paletka vyrobená z plastu. Uvnitř se ukrývá dostatečně velké zrcátko, takže paletka bude skvělá na cestování. Jediná věc, kterou bychom trochu vytkly je to, že je obal lesklý a je na něm tudíž vidět opravdu každý prst.
Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession 12,3 g za cca 228 Kč

A jaká má patka být°°? Sehraným společníkem na cesty. Obsahuje totiž hned osm očních stínů v matném provedení, ale také v provedení s třpytivým finishem. Navíc v ní najdete krásnou tvářenku se shimmerem a rozjasňovač. Navíc její dekor kopíruje styl návrháře.
Textura paletky je mírně prášivá a jemně namletá. Těšit se můžete na finish ve třech provedeních - jak v tom matném, tak i ten se sheenem či nakonec se shimmerem. Doporučujeme před nanesením stínu štětec mírně oklepat, aby jste neměly spadaný stín pod očima.
Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession inci složení

Tak a teď se společně podíváme na jednotlivé odstíny v paletce....
Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession inci složení paletky

1 rozjasňovač - ač se možná nezdá, tak tento rozjasňovač působí přirozeně a můžete ho krásně vrstvit. Díky schopnosti vrstvení, tak můžete docílit své požadované intenzity. Velmi dobře se nanáší a neopadává.

2 tvářenka - co musíme pochválit je embasování tvářenky, protože to se vážně povedlo. Odstín bychom popsaly jako neutrální rosegold barvičku, která má neutrálnější podtón. Produkt se dobře nanáší a vrství a tak mu nemáme co vytknout. Má jemný sheen, který nám v tomto případě nevadí. Za nás povedená část paletky.

3 - stín bychom popsaly jako mírně máslový, tudíž se s ním skvěle líčí. Barvička je smetanová s mírným sheenem. Dobře se s ní pracuje a je skvělá na pohyblivé víčko či do vnitřního koutku.

4 - další máslovitější odstín, který je bronzový, ale místem hází zlatavé odlesky. Je velmi dobře pigmentovaný a na pohyblivé víčko je naprosto skvělý.

5 - snad náš nejoblíbenější odstín na pohyblivé víčko. Jedná se opět o barvičku se shimmerem, kterou připodobňujeme do stínu právě růžového zlata. Moc pěkný odstín.

6 - klasický zlatý stín se zlatavými odlesky. Má spíše teplejší podtón a tak bude skvělý pro tmavší tipy. Opět si ho nemůžeme vynachválit na pohyblivé víčko.

7 - neutrální světle hnědý odstín, který není na 100 % matný, ale i tak ho do matných zařazujeme, protože mám jen sem tam třpytečku, která na očích není ani vidět. Perfektně se hodí na ohyb víčka jako neutrální podklad. Velmi dobře se s ním blendí.

8 - tento odstín je tmavší a výraznější variantou odstínu 7. Je tmavší a těch třpytek má v sobě více. Nicméně jako přechodový stín ho také nezavrhujeme.

9 - svým provedením je to kopie odstínu 7 s tím rozdílem, že je fialový. Na očích působí moc krásně a sofistikovaně. Je to velmi dobrá obměna odstínu 7, který je jinak běžným přechodovým stínem.

10 - smaragdový odstín texturou stejný jako odstín 8 je velmi zajímavým zpestřením celé paletky. Právě odstíny 9 a 10 dělají paletku extravagantnější a zpestřují jinak nude odstíny.

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession swatch tvářenka a rozjasňovač

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession swatch odstínů 3, 4, 5, 6

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession swatch odstínů 7, 8, 9, 10

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession ukázka líčení

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession ukázka líčení oční stíny

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession ukázka líčení oční stíny

Catrice Dawid Tomaszewski Paletka  C01 Bauhaus Obsession ukázka líčení obličeje - tvářenka a rozjasňovač

A jak paletka u nás obstála? My jsme s ní naprosto spokojené a myslíme si, že bude skvělá pro ty z vás, co preferují nude a přirozenější líčení. Podle nás se jedná o jednu z těch lepších paletek z drogérie, kterou můžete najít. Nejen, že má úžasný design, ale navíc je perfektně poskládaná a na své si přijdou jak bledulky, tak i tmavší krásky. Tato limitovaná paletka se opravdu povedla!

Rtěnky Wild Matt

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt za cca 109 Kč

A teď jsou na řadě rtěnky. Podle popisu°° vstupuje srze limitovanou edici od Catrice na trh rtěnka s vysoce krycí texturou s ultra matným efektem, který vám zaručí dramatický look.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt balení

A jaké je balení produktu? Opravdu luxusní! O tom svědčí i provedení rtěnky, které je opět v rosegold barvě, společně s ornamenty a rukopisem návrháře. Překvapilo nás, že rtěnka je poměrně těžká. A není se čemu divit, protože i když je plastová, je velmi bytelná. Cekově je obal vytvořen opravdu moc sofistikovaně a bude se skvěle vyjímat ve vaší kosmetické sbírce. Jinak ve spodní část naleznete číslo odstínu, který jste si vybrali.
Překvapilo nás, že textura rtěnek je opravdu tvrdá. Po nanesení musíte produkt trochu zahřát pomocí opakovaných tahů na rty, takže moc nepočítejte s tím, že by se nanesla v jedné vrstvě. Finish se zdál zpočátku sametový, ale po detailnějším testování, zasychá opravdu do matna. Připomíná nám NYX Liquid Suede, protože po nanesení se jen lehce obtiskuje.

Co se týče výdrže, tak tam musíme dát jednoznačně palec nahoru. Po nanesení na rty je sice na chvilku cítit, ale přeci jen, to je všeobecně problém všech rtěnek s tímto finishem. Testovaly jsme rtěnku v těch dnech, když jsme šli na kávu a zákusek. To zvládla bravurně, i když uvnitř rtů začala mizet.

Jinak co pigmentace? Tak je opravdu velká a ultra, jak píše oficiální popis. Musíme pochválit i to, že se rtěnka se nikde neobtiskuje (při jídle na bradě atd.) a nerozpíjí. Dá se přes den i opakovaně nanášet, bez odlíčení, což je u rtěnek tohoto typu taktéž velká výhoda.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt detail

C01 Unconventional Violet

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet

Jako první odstín vám představíme C01 Unconventional Violet je to temně fialový odstín, který působí trošku vampy a perfektně zosobňuje srdce každého odvážného návrháře, kterým je zajisté i Dawid T.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet detail odstínu

Parfemace rtěnky je krásně sladká a vanilková a to je prostě u produktů na rty nejlepší varianta, alespoň za nás.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet swatch

Povrch rtěnky v obalu působí krásně plyšově a perfektním cool detailem je i vytlačení loga značky na bok samotné rtěnky.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet detail

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet ukázka na rtech

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C01 Unconventional Violet ukázka na rtech po konzumaci latté, čaje, panna cotty cca 4 hodiny bez opravy

Odstín je moc pěkný a krásně temný. Určitě se nemusíte bát, že by jste ho nevynesla. Ve dnech kdy se cítíte sebevědomá, tak vás tento odstín ještě více podtrhne.

C02  Lucy´s red

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red

Druhý odstín, který nám přistál ve schránce, je C02 Lucy´s red. Jedná se o rudou červenou, která má podtón spíše do tepla. Podle nás bude dokonalá právě k paletce, která rty celkově doladí či jen tak k řasence, kdy vykouzlíte jednoduchý, ale zároveň i sexy look.
Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red detail odstínu

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red swatch

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red detail

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red ukázka na rtech

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red ukázka na rtech po konzumaci latté, čaje, panna cotty cca 4 hodiny bez opravy

Catrice Dawid Tomaszewski Rtěnka Wild Matt  C02 Lucy´s red nejen sestry, ale i rtěnky v akci! (kontury, oči a rty s paletkou)


Kosmetická taštička

Catrice Dawid Tomaszewski limited edition Beauty clutch za cca 139 Kč

Poslední věc, kterou jsme v balíčku dostaly, byla kosmetická taštička, která byla opět provedená do designu návrháře Dawida Tomaszewskeho. Jedná se o spojení růžové a zlaté barvy, kterou najdete v prvcích na všech produktech této limitované řady. Taštička připomíná kůži.
Catrice Dawid Tomaszewski limited edition Beauty clutch detail zipu

Co se týče zipu, tak ten funguje přesně jak má, nikde se nezadrhává ani nerozjíždí. Jeho barva splývá s ostatním designem taštičky a tak tvoří jeden ucelený celek.
Catrice Dawid Tomaszewski limited edition Beauty clutch textura

Jediné, co tak trochu taštičce vytýkáme je to, že by mohla být prostornější ne alespoň s větším otvorem (aby zip zajížděl a do krajů). Nepočítejte s ní na cesty, ale naopak bude vhodným společníkem do kabelky, kam si strkáte jen ty největší nezbytnosti, které by jste postrádali během celého dne, či toho pracovního. Ale myslíme si, že i jako doplněk k černému či bílému outfitu by mohla být dokonalá.
Catrice Dawid Tomaszewski limited edition Beauty clutch prostor uvnitř

Na úplný závěr bychom chtěly napsat, že jsme spokojené se všemi třemi produkty a doplňky. Paletka je neutrální a univerzální a vytvoříte s ní jak makeup na každodenní nošení, tak i sexy smokey eye na večerní večírek či nějakou událost.

Navíc obsahuje jak rozjasňovač, tak i tvářenku a tak bude skvělá i na cestování. Rtěnky až na to, že jsou tvrdší, jsou skvěle pigmentované. Myslíme si, že více lidí dá přednost červené Lucy´s Red, ale i ta druhá, nafialovělá není špatná pro větší odvážlivce, třeba na dramatičtější akci. Rtěnky krásně sedí s odstíny v paletce a celá limitovaná edice je synchronizovaná.

Nakonec nesmí chybět ani taštička, kterou můžete použít jak na své nezbytnosti v kabelce, tak i jako psaníčko, kupříkladu na ples nebo jako kapsičku do kabelku či peněženku. Osobně si myslíme, že se tato limitovaná edice Catrice vydařila :)
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se limitovaná edice líbí vám?

xx Šárka a Katka xx

Comments

 1. Replies
  1. Tak to souhlasíme :) limitka se povedla ;)

   Delete
  2. To je pravda a paletka je velké překvapení ;) co se výdrže týče :)

   Delete
 2. Replies
  1. :) paletka nás taktéž velmi překvapila a rtěnky se vážně povedly! :)

   Delete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M