Nobilis Tilia Restructuring shampoo & Argan shower gel | Nobilis Tilia Obnovující šampon & Sprchový gel arganový

Krásný večer kočky ♥

dnes vám přinášíme voňavý článek, který nám pomůže v přechodu z léta do podzimu. Řeč bude o voňavých novinkách Podzim 2017 v Nobilis Tilia. O této kosmetické firmě jsme před nějaký časem psaly (zde) a přiblížily jsme vám její činnost, který není nejen na poli kosmetickém, ale i charitativním. 
Nobilis Tilia Restructuring shampoo & Argan shower gel

Do rukou se nám dostaly hned dva produkty. Jsou jimi sprchový gel a obnovující šampon. A jaké tyto konrétní produkty vůbec byly? :)

Jinak, co se týče balení produktů je totožné. Jedná se o průhlednou lahvičku s jednoduchými uzávěry, kterými si samotný produkt dávkujete. Obaly jsou jemné a jednoduché a nepřeplácané. Díky průhledným lahvičkám vidíte krásně zbývající obsah.

Oba produkty nesou hrdě logo CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika).

Sprchový gel Arganový

Nobilis Tilia Sprchový gel Arganový 200 ml za 304 Kč

Prvním produktem, který si popíšeme je sprchový gel. Ten by se měl postarat o zjemnění a hydrataci pokožky a zároveň pomáhat uvolnit napětí. Jeho parfemace má připomínat krásné léto, které si tak můžete přenést do své koupelny. O hlavní péči vaší pokožky těla se postará předem avizovaný arganový olej.
Nobilis Tilia Sprchový gel Arganový uzávěr

Přitom je sprchový gel jemně pěnivý, jeho mycími složkami jsou přírodní tenzidy na bázi sacharidů spolu s kokosovým olejem. Sprchový gel se také postará o vyvážené pH pokožky. Výborným benefitem nejen pro vaši pokožky, ale i pro životní prostředí je to, že je biologicky snadno odbouratelný.
Nobilis Tilia Sprchový gel Arganový INCI - složení

Gel má růžovo-meruňkovou barvu a jeho konzistence je poměrně tekutá. Parfemace je krásně sladká s příměsí vanilky, kterou miluje snad každý. Opravdu, myslíme si, že je to požitek pro smysly.

A jak probíhalo testování? My jsme se sprchovým gelem opravdu spokojené. Stačí ho malé množství nanést na houbu na mytí, či jen tak dlaněmi a vykouzlí velkou pěnu. Navíc se nám líbí, že i po umytí je pokožka krásně hebká a voňavá. 

Obnovující Šampon s arganovým olejem

Nobilis Tilia Obnovující šampon s arganovým olejem 200 ml za 294 Kč

Druhým produktem je obnovující šampon. Ten by se měl postarat o poškozené vlasy a dodat jim tak výrazně obnovující účinek. Opět je zde účinnou látkou arganový olej, který vlasy chrání a obnovuje. Dalším pomocníkem je zde dýňový olej, který zvláčňuje a dodá potřebnou výživu. Navíc jsou v šamponu obsaženy látky, které působí i antibakteriálně a poradí si i s lupy a nesmíme zapomenout ani na kopřivu, která ošetřuje namáhané a poškozené vlasy.
Nobilis Tilia Obnovující šampon s arganovým olejem uzávěr

Musíme uznat, že šampon má poměrně tekutou konzistenci, která nás překvapila, ale zároveň jsme měly hroznou chuť ho hned vyzkoušet. Barva šamponu je medově zlatá a v parfemaci jasně vítězí levandule, která vám připomene Provence.
Nobilis Tilia Obnovující šampon s arganovým olejem INCI - složení

A jak probíhalo testování? Šampon má opravdu tekutější konzistenci a viditelně olejovitou. Potřebujeme o fous větší množství, než jsme zvyklé. Nicméně pění pěkně, protože mezi přírodními šampony je někdy "problém" s tvorbou pěny, ale tady je to opravdu velmi dobré.

Po umytí vlasy nejsou zplihlé a nepůsobí mastně. Ba naopak. Vlasy jsou jemné, vyživené a velmi dobře je lze rozčesávat. Takže i když ve složení nalezneme mnoho pomocných másel a olejů, tak se nemusíte bát, že by vaše bujná hříva vypadala jako dva dny nemytá. Takže můžeme šampon doporučit všem a zejména majitelkám vysušených vlasů.
V balíčku jsme našly také vzorečky Čistící masky Tužebníková, takže se určitě objeví v další giveaway.

Co se týče novinek u Nobilis Tilia Podzim 2017, tak to určitě není vše. Sprchových gelů zde najdete mnohem více například Ylang - Ylang, Příliv energie, Radost ze života, Tantra, Vendelín a mnoho dalších. Navíc jsou k dispozici i tuhá mýdla s krásnými dovětky jako je Romantika, Amorek aj. A pokud holdujete voňavému interiéru, tak si přijdete také na své, protože k dispozici jsou osvěžovače vzduchu a difuzéry. Máte se opravdu na co těšit. Věřte tomu, že co se týče parfemace, tak si jen s těží budete vybírat jen jednu ;)
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Nobilis Tilia za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak vás sprchový gel se šamponem zaujal? Koupíte si ho? Máte ho?

xx Šárka & Katka xx

Comments

  1. Zaujal mě sprchový gel :) jinak tuto značku mám celkem ráda, i když si mě získala pouze zkušeností se dvěma produkty. Za to sestra jí zbožňuje a používá od ní hodně produktů pro své malé dvě děti :)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete
  2. Šampon bych brala všemi deseti, protože suché nepodajné vlasy kostěte, a ještě s lupy je právě můj problém :(

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M