The Balm Cindy-Lou Manizer

Krásný den♥

jestli něco preferuj při líčení i toho nejpřirozenějšího líčení, tak je to bez rozmyslu určitě rozjasňovač. Jsem sice studený typ, ale ráda vyzkouším i ty s podtónem do teplejšího odstínu. Můj názor je takový, že rozjasňovač patří do povinné výbavy každé ženy, protože umí svým zřetelných leskem probudit k životu i tu nejunavenější pleť a to je vždy tak trochu výhoda. Dnes si proto povíme o jednom z těch známějších rozjasňovačů high - end a to o The Balm Cindy-Lou Manizer.
the Balm Cindy - Lou Manizer 8,5g za 549 Kč

Jak už jsem se zmínila v úvodu, na rozjasňovače si opravdu potrpím. Abych řekla pravdu, já s ním nikdy nešetřím a možná čas od času vypadám jako disco koule. Ale víte co? Mě to nevadí, protože mám ráda hodně rozjasněný obličej, který vypadá přirozeněji a jiskrně, stejně jako zdravá pleť.
Po krátkém úvodu se společně podíváme na balení produktu. Je možné zbytečné říkat, že obaly od the Balm jsou naprosto božské. Připomínají mi tak trochu vintage styl, který je neustále v kurzu a nikomu určitě neunikne, proč. Na tomto konkrétním rozjasňovači je stylizovaná Cindy za mřížemi. Pro mě je to naprostá pecka. Spojení krásy a roztomilosti v jednom! :)
Jinak co se týče samotného produktu tak ten v sobě ukrývá ještě velké zrcátko, které pevně drží a není problém se s ním nalíčit například na cestách.
Textura produktu je slisovaná, ale ne hodně, protože se produkt velmi dobře nanáší na štětec. Rozjasňovač je velmi dobře pigmentovaný a tak ho stačí aplikovat na vršek lícních kostí opravdu málo. Já tento produkt používám jako tvářenku, protože má krásný narůžovělý odstín s lehkým zlatavým sheenem, který vypadá přirozeně a tudíž nemám problém ho používat i na jablíčka jako zdravíčko.
the Balm Cindy - Lou Manizer zvolený odstín

the Balm Cindy - Lou Manizer INCI

Odstín, jak už jsem nakousla, je v barvičce jemné růžové až rosegold se zlatými třpytkami. Podle mého názoru, bude vhodný nejen na světlejší pleť, ale i pro ostatní barevné typy. Cindy bude rozhodně skvělá i pro každé líčení, ať už se bude jednat o to každodenní, do práce či školy, tak i na párky k tmavým kouřovkám. Je to zkrátka univerzální produkt, který si zaslouží pozornost :)
the Balm Cindy - Lou Manizer swatch

Na závěr musím napsat, že jsem s rozjasňovačem (spíše s tvářenkou) moc spokojená. Je příjemně pigmentovaná, stačí jí nanést opravdu málo a vydrží celkem obstojně. I když asi o něco méně, než její slavnější sestra Mary - Lou. Rozhodně to není poslední produkt, který mě od značky the Balm láká a v budoucnosti se zajisté můžete těšit na další přírůstky od této kosmetické firmy.

A co vy? Zkoušeli jste už nějakou sestru od the Balm? :)

xx Šárka xx

Comments

  1. Love your post dear ♥
    If you want check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends !

    http://herecomesajla.blogspot.ba/

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M