Yves Rocher Noční regenerační krém na vlasy a Sérum proti lámání vlasů

Krásný den kočky ♥

staráte se o svou korunu krásy? My ano a musíme se přiznat, že rády zkoušíme nové a nové produkty, co se týče péče o vlasy. Podle nás je vizitkou každé ženy mít dokonalou hřívu plnou lesku a objemu. Na druhou stranu to ale není nic jednoduchého, protože zvláště v zimě, kdy nosíme čepice a není hezké počasí, vlasy mají tendenci elektrizovat, lámat se a vysušovat se. Proto vám dnes představíme regenerační péči o vlasy od Yves Rocher, která by měla napomoct poškozeným vlasům bez objemu a lesku. Řeč bude o nočním regeneračním krému a séru proti lámání vlasů.
Yves Rocher Sleeping care and Fortifying serum

Že Yves Rocher umí stvořit vynikající šampony, jsme vám několikrát už psaly. Jejich šampony jsou pro nás opravdu vynikající. Celou péči tak můžete vyvést do dokonalosti s dalšími produkty v péči o vaši bujnou kštici. Produkty obsahují jojobový olej, výtažek ze slézu a výtažek z hlohu. Samozřejmě neobsahují parabeny, barviva a minerální oleje.

Jak o nás jednotlivé složky péče o vlasy pečují°°? Sléz je známý svými léčivými účinky, je pěstován dle ekologických zásad ekologického zemědělství a to přímo na polích v La Gacilly a to již od roku 1979. Další významnou ingrediencí jsou jojobová semena, která jsou za studena lisována a tak je získán olej nejvyšší kvality. Tak a to by bylo na úvod všechno a teď se společně podíváme na oba produkty z většího detailu.


Noční regenerační krém na vlasy

Yves Rocher Sleeping care 150 ml za 189 Kč

První, na co se dnes společně podíváme, je noční regenerační krém. A jak pracuje krém na našich vlasech? Jedná se tedy o noční péči, která se nanese večer v množství malého oříšku do konečků vlasů a nechá se působit. Ráno péči neoplachujete a vaše vlasy získají pevnost a krásnou parfemaci. Je určena pro velmi suché nebo poškozené vlasy. Péče se nanáší do suchých vlasů a je vyrobena tak, aby nešpinila polštář.

Celá péče je dermatologicky testována. Přes 96 % složení je přírodního původu a tuba obsahuje o 25 % méně plastu, než obsahovalo běžné balení.

Co se týče samotného obalu, tak ten je typický pro Yves Rocher. Tentokrát ale noční péči můžeme najít v tubě, která je plastová s klasicky uzavíratelným víčkem, které dobře těsní a tak se nemusíte bát, že by vám produkt nějakou nešťastnou náhodou vytekl.
Yves Rocher Noční regenerační krém na vlasy uzávěr

Konzistence produktu je hustá, krémovitá a připomíná tak trochu strukturu máslového krému. Nádherně voní po jojobovém oleji a musíme se přiznat, že jsme si tuto parfemaci opravdu moc oblíbily.
Yves Rocher Noční regenerační krém na vlasy inci - složení

A jak proběhlo testování?  Více jak dobře. Nám se na produktu líbí, že se nemusí oplachovat a jeho aplikace je opravdu jednoduchá. Jen množství oříšku, které nanesete do konečků vlasů a jdete v klidu spát a ráno se probudíte s vyživenějšími konečky. Nám se výsledek ukázal zhruba po pěti použitích, ale je jasné, že pokud máte opravdu zničené vlasy, bude přeci jen lepší navštívit kadeřnici. Navíc se po produktu vlasy nemastí, neplihnou a krásně voní. My krém používáme velmi rády, alespoň jednou týdně.

Sérum proti lámání vlasů

Yves Rocher Fortifying serum 100 ml za 159 Kč

Druhý a zároveň poslední produkt, který vám dnes ukážeme, je sérum proti lámání vlasů. A jakou péči nám poskytuje? Sérum opět s obsahem jojobového oleje je vhodné pro všechny typy vlasů. Je určené pro zpevnění a ochranu vlasů před jejich možným lámáním. Aplikuje se do suché nebo pomocí ručníku vysušené vlasy. Opět je velmi příjemný fakt, že se neoplachuje. Přes 96 % složení je přírodního původu a balení v sobě opět obsahuje recyklovaný plast.

A když jsme už v předchozím odstavci načali balení produktu, podíváme se na něj trochu podrobněji. Sérum najdete v plastové a zelené butylce, která je podobná olejíčkům na vlasy. Obsahuje navíc pumpičku, která rozprašuje stejnoměrně a tak se nemusíte bát toho, že by jste na svou hřívu aplikovali větší množství, než potřebujete. Na druhou stranu, my to osobně děláme tak, že si dvě stříknutí naneseme do dlaní, jemně je mezi sebou třeme a nakonec jimi jemně masírujeme délku konců. Jenom chceme připomenout, že stačí opravdu malé množství. Nechcete mít přece mastné vlasy :)
Yves Rocher Fortifying serum dávkování

Textura produktu je lehce zabarvená a vodovější, než předchozí maska. Opět přenádherně voní po jojobovém oleji.
Yves Rocher Fortifying serum inci - složení

Jak nám tedy vyhovovalo sérum? Skvěle. My osobně používáme oleje na konečky vlasů, ale musíme říct, že tento produkt byl vítanou změnou. Stačí nanést opravdu malé množství, masírovat mezi dlaněmi a poté klasicky tepelně upravovat. Pokud ale vlasy nijak neupravujete, nevadí. O vlasy by se mělo na podzim více pečovat, protože mají tendenci se lámat a třepit.

Značka Yves Rocher nenese zelenou barvu jen tak náhodně. Už několikrát jste se mohli u nás dočíst, že Yves Rocher je kosmetická značka, která myslí ekologicky. Řídí se třemi zásadami, které jsou následující: zodpovědně získávat suroviny, respektovat přírodu a ochraňovat rostliny. Což se nám na této firmě opravdu moc líbí. A co se týče dnešních testovaných produktů, tak jsme více než spokojené. Nejvíce se snad těšíme z toho, že se jedná o bez oplachovou péči, která skvěle doplňuje naší aktuální péči o vlasy.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Už jste se seznámili s regenerující řadou na vlasy od Yves Rocher? :)

xx Šárka a Katka xx

Comments

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M