Manufaktura Přírodní vonná svíčka ze sojového vosku & Koupelová sůl

Krásný nedělní večer, vám přejeme♥

milujete podzimní a zimní náladu a sychravé počasí? Musíme se vám k něčemu přiznat. My moc ne a tak se snažíme si toto období na konci roku co nejvíce zpříjemnit. Rády si zapalujeme svíčky, pijeme horké čaje a dopřáváme si horkou vanu plnou všelijakých voňavých olejíčků a jiných přísad.

Proto jsme byly opravdu nadšené, když nám přišel balíček od Manufaktury, který nás opravdu potěšil, protože právě obsahoval tyto podzimní nezbytnosti. Uvnitř jsme našly sůl do koupele Dobrou nocsojové přírodní svíčky ve dvou provedeních.
Manufaktura Natural scented soy wax candle with the fragrance & Relaxation bath salt for long winter evenings

Koupelnová sůl dobrou noc

Manufaktura Relaxation bath salt for long winter evenings 400 g 

Jako první produkt od Manufaktury, který si dnes představíme, je koupelnová sůl Dobrou noc. A jaká má být? Sůl se nabízí jako pomocník při dlouhých zimních večerech.  Je doporučeno dávkování 100 g na jednu koupel a poté pokožku opláchnout. Nicméně s tímto doporučením by vám celé množství dalo na 4 koupele. Nám stačilo hladinu vany lehce "pocukrovat" solí, tipujeme tak v polovičním množství. Je také fajn, že sůl je vyrobena v České republice.

Balení sole je moc pěkné, původně jsme si myslely, že je skleněné, ale nakonec se z toho vyklubala plastová butelka, se kterou se setkáváme u tělových másel či jiných krémů.

zacvakávací zavírání, u kterého je potřeba trocha obezřetnosti, aby jste se neskříply, ale na druhou stranu vše dobře těsní a tak se nemusíte bát, že by se vám sůl někam odsypala nebo navlhla.

Celkově je pro nás Manufaktura takovou jednou připomínkou na naše dětské zážitky a časy :)
Co se týče konzistence, tak ta je hrubší bez zabarvení a přesně taková, kterou bychom čekaly od produktu, jako je sůl. Správně by se do jedné vany mělo vejít 100 g, ale nám to osobně přijde dost a tak jsme dávaly zhruba poloviční množství. Parfemaci má produkt čistou a jemnou.
My jsme byly v závěru se solí opravdu moc spokojené. Rozpustila se celá ve vaně, takže vás nic neškrábalo na povrchu těla, navíc provoněla krásně celou koupelnu a jemně hydratovala celou pokožku těla. Na to, že nejsme uživatelky druhu těchto produktů, tak jsme z ní byly opravdu moc nadšené a rozhodně to není naše poslední sůl, kterou si od Manufaktury pořídíme.

Přírodní vonná svíčka ze sojového vosku

Dalším mazlíčkem jsou přírodní vonné svíčky právě od Manufaktury. A jaké jsou jejich přednosti? V prvé řadě se jedná o ručně vyrobené svíčky, které byly vyrobeny v České republice. Jsou vyrobeny ze 100 % přírodního a zároveň vysoce kvalitního sojového vosku. Svíčky neobsahují ropné deriváty. Při hoření svíčky nečoudí a nezapáchají po hoření. Jejich doba hoření je 30 hodin.

Manufaktura Natural scented soy wax candle with the fragrance

Kdybychom se společně měly podívat na balení produktu, tak to není nijak atypické, jak jsme u svíček zvyklé. Jedná se o skleněný kalíšek, který je čirý a uvnitř právě ukrývá vosk.

Design svíčky je jednoduchý, ale stále v něm dokážeme poznat styl herbáře, který je pro Manufakturu typický. Celá svíčka je pak schovaná v papírovém přebalu, který je opravdu skvěle vyvedený do dokonalosti.
Co se týče toho, jak jsme se svíčkou spokojené, tak musíme říci, že velmi. Nejedná se o žádnou vtíravou vůni, ba naopak, jedná se o takovou parfemaci, která je jemná, nenásilná a velmi osvěžující. 

Pokoj je skvěle provoněný dle zvolené parfemace, kterou si u svíčky vyberete. Navíc, co je taktéž velkou výhodou je to, že skvěle vyhoří do posledního milimetru, takže nic nepřijde na škodu :)

Rosé

Manufaktura Natural scented soy wax candle with the fragrance Rosé za 239 Kč

První vůně, na kterou se společně podíváme, je Rosé. Tento konkrétní kousek je podle nás o něco intenzivnější a voňavější. Jeho vůni bychom popsaly do sladkého tónu, právě podle růže. 

Fresh linen

Manufaktura Natural scented soy wax candle with the fragrance Fresh linen za 239 Kč

Druhou parfemaci a zároveň poslední, kterou Manufaktura vyrábí, je vůně Fresh Linen. Jak už název vypovídá, jedná se o vůni, která připomíná čerstvě vyprané prádlo či aviváž. Přiznáme se, že nejsme moc příznivci těchto fresh a čistých vůní, ale na druhou stranu, tato vůně je tak jemná, že nám to vůbec nevadí. Nečekejte žádnou silnou vůni, z které vás bude bolet hlava.

Všechny výše zmíněné produkty vám můžeme doporučit, protože jsou opravdu povedené ;)

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Manufaktura za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Zaujaly vás novinky od Manufaktury? :)

xx Šárka a Katka xx

Comments

 1. Vůbec jsem nevěděla, že mají i svíčky, super. :)

  ReplyDelete
 2. Provoní svíčky od Manufaktury i větší prostory ?

  ReplyDelete
 3. Teď jste mi holky daly super tip na něco pěkného někomu pod stromeček. Mám ráda svíčky ale pálím jenom ty přírodní, ty běžné mám spíš jako dekoraci.
  Sychravé počasí mám ráda do té doby než musím vyjít ven. Zimu nesnáším ale miluji atmosféru doma při takovém počasí.

  Terezah-style

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to jsme moc rady 😉a hlavne krasne cele vyhori 😉😊

   Delete
 4. Díky těm fotkám a aranžmá jakobych vůni cítila doma!

  BLOG Corculum | Stepanka_T

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M