20 November, 2017

Manufaktura unikátní aktivační sérum proti vypadávání vlasů a pro podporu růstu nových vlasů

Krásný pondělní den♥

Bujnou hřívu chce určitě každý ať je to žena nebo muž, takže tento článek bude opravdu pro nás všechny, co trápí podobný problém, jako je vypadávání vlasů. Řeč bude totiž o séru na vlasy z dílny oblíbené Manufaktury.
Manufaktura Unique activating serum preventing hair loss and stimulating new hair crowth 155 ml za 569 Kč

A co od tohoto elixíru ve 155 ml tubičce máme čekat°°? Sérum obsahuje velké množství aktivním látek. Samozřejmě zde najdete tolik známý a používaný kofein, který se soustřeďuje na vlasové folikuly.

Dále je v séru obsažen Redensyl s výtažkem z modřínu, který se postará o znovu aktivaci kmenových buněk vlasových váčků, podporuje růst vlasů a omezuje jejich ztrátu.

Pivo a výtažek z chmelu má pro pokožku hlavy zklidňující účinky. Dále sérum v sobě ukrývá kreatin pro revitalizaci a následnou hydrataci.

Je doporučené aplikace 1x denně s doporučením spíše večer do suchých vlasů. Stačí sérum pomocí spreje aplikovat ke kořínkům vlasů a jemně vmasírovat.
Balení je pěkné. Jedná se o zatmavenou plastovou lahvičku, která na sobě nese zelenou etiketu s popisem.
Velmi praktická je ochranná zarážka (viz obrázek nahoře), kterou lze využít v případě cestování. Nestane se vám, že by se sprej stiskl samovolně.
Manufaktura Unique activating serum preventing hair loss and stimulating new hair crowth sprej

Sérum má konzistenci vodičky, která je jemně rozstřikována na pokožku hlavy. Barva působí, že je čirá a parfemace je příjemná vůně piva (slova testujícího taťky).
Manufaktura Unique activating serum preventing hair loss and stimulating new hair crowth kryt proti nechtěné aplikaci

Manufaktura Unique activating serum preventing hair loss and stimulating new hair crowth inci složení

A testování? Tuto zodpovědnou funkci jsme opět svěřily do rukou taťky, který si sérum poctivě každý večer aplikuje na pokožku hlavy. Jako pozitivní fakt zmiňuje nejen příjemnou pivní parfemaci, ale také to, že vlasy nejsou zatěžovány. Neplihnou a nemastí se. Jiná séra, co jsme na něm testovaly měly tendence mastit vlasy, ale tady tomu tak není.

Vlasy vypadají zdravější a silnější. Určitě je to šikovný podpůrný přípravek, u kterého je potřeba pravidelná aplikace a začít včas. Není to jen vodička s placebo efektem. Pokud nevíte co dát jako dárek a víte, že by to potěšilo, tak radím toto sérum. Opravdu je tam určitý posun vidět.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Manufaktura za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Znáte sérum? Pomohlo vám?

xx Katka xx

No comments:

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)