Yves Rocher Vyhlazující čistící tonikum Sérum Végétal


Krásný den kočky ♥

dnes vám představím tohoto červeného krasavce z dílny Yves Rocher, který v sobě ukrývá hned 4 patenty, které se postarají o vaši pleť.

Yves Rocher Sérum Végétal Perfecting toning lotion 200 ml za 249 Kč

A jaké má tonikum být? Tonikum se pyšní svěží texturou a schopnosti dovést odlíčení do naprostého konce. Po aplikaci dává pocit čistoty, hydratace a dodává tonus a jas. Navíc se pyšní čtyřmi patenty.

Tonikum je doporučováno používat ráno i večer a nezapomínejte ani na partie krku. Pozor ale na partie kolem očí, těm se vyhněte.

Plusem tonika je obsah výtažku z kosmatce krystalového, který je známý pro svoji schopnost stimulace proteinu mTOR. Díky němu je v pokožce aktivováno buněčné mechanismy, které bojují proti vráskám (a ty žádná z nás nechceme, že? ;)).

Pro nás, které rády své pokožce dodáváme co možná nejšetrnější péči je dobrou zprávou, že více než 94 % složení je přírodního původu.

V obsahu balení nenajdete minerální oleje, barviva spolu s parabeny. Tonikum je také dermatologicky a oftalmologicky testováno.
Balení tonika je typický 200 ml flakón, který u Yves Rocher dobře známe. I když jednu odlišnost tu máme, protože flakón je zbarven do červené barvy.

Co musím hodně pochválit, tak je průhledný uzávěr s logem, který se velmi dobře otevírá a vy si tak nevylámete nehty.
Yves Rocher Sérum Végétal Perfecting toning lotion uzávěr

Samotné tonikum má průhlednou barvu a už ve flakónu je vidět, že konzistence není zcela tekutá a to se mi líbí, působí jako hodně tekutý gel. Trošičku mě překvapila parfemace, která je na Yves Rocher docela výrazná. Možná podobná mýdlu, ale na druhou stranu evokuje čistotu.
Yves Rocher Sérum Végétal Perfecting toning lotion inci složení

Při testování tonika jsem nezaznamenala žádné alergické reakce. Dokonce s tonikem ošetřuji i oblast očního okolí a ani tam tonikum nedráždí. Obsah balení neubývá moc rychle. Nyní jsem za půlkou a stále mám tonikum v oblibě. Vždy se k němu ráda vracím.

Pleť je po aplikaci hydratovaná, hebká a připravená na další pečující kroky. Mohu vám toto tonikum doporučit.

Znáte ho? Také se vám líbí? :)

xx Katka xx

Comments

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M