05 December, 2017

ESSENCE THANK YOU BOX

Krásný den♥

milujeme, když kosmetické firmy přijdou s něčím speciálním, co vám udělá radost. Letošní velkou událostí kosmetické značky Essence je fakt, že slaví 15 let a my jsme měly tu čest účastnit se eventu, který byl opravdu moc povedený.

Proto když nám přišel kosmetický balíček Thank you, jako poděkování za spolupráci od této značky, byly jsme opravdu moc překvapené a těšily jsme se, co se v balíčku bude ukrývat. Tak už žádné zdržování a jdeme se společně na to podívat.
Hned na úvod vám musíme ukázat box, do kterého se všechna ta kosmetika vešla. Také se musíme přiznat k jedné věci, která nás automaticky napadla a to byla ta, že o papírovou krabičku bude mezi námi dvěma opravdu bitka. Ale nakonec jsme se jako vždy dohodly a udělaly nějaký ten kompromis (i když tentokrát to bylo opravdu těžké).
zdroj obrázku essence.eu

Uvnitř balíčku se nacházely celkem čtyři kosmetické kousky, z toho dva produkty byly čistě dekorativní (paletka rozjasňovačů, topper na rtěnku) a zbylé dva zase doplňkové (kosmetická taštička a štětec). Nás okamžitě okouzlil design balíčku, který je laděn do holčičích barev a holografického stylu, který vyvolává náladu oslav a překvapení.
Celý dárkový set je laděn do třpytek a namletých jednorožců a to doslova. Nečekejte tedy žádnou matnou sadu, ale třpytky a zase třpytky, které mají za úkol rozzářit každý den ve vašem životě. A nemusíte se rozhodně bát, že by to bylo příliš, protože když se slaví (a myslíme si, že tato značka má důvody k oslavě), tak to musí být přeci ve velkém stylu! Takže ještě jednou všechno nejlepší milá Essence.
Tak a to bylo krátce na úvod a teď se společně podíváme do narozeninového boxu na jednotlivé produkty, které se v něm skrývaly :)

P.S.: Protože je to edice, kterou jsme nikde nenašly, tak vám vždy pokud to bude možné dáme odkaz na podobný produkt.

Kosmetická taštička ready. set. glow

Jako úplně první věc, kterou vám ve zkratce ukážeme, je kosmetická taštička, do které bez problémů strčíte celý obsah boxu. Je klasická, plastová s jedním zipem. Otevírá se snadno, nikde se nezadrhává. Navíc ten design, ten je opravdu bezkonkurenční! Má trendy holografickou barvu, která se mění v závislosti na světle, což je vždycky krása a určitě potěší každou kosmetickou nadšenkyni.
Vnitřek taštičky je černý, což máme moc rády, protože když vám do ní něco vyteče, nebo do ní vložíte špinavou kosmetiku či použitý štětec, není na ní nic vidět.
Moc pěknou kosmetickou taštičku si také můžete koupit od essence, sice není holografická, ale je krásně černobílá s růžovým srdíčkem doplněná o text I♥make-up (odkaz 59,90 Kč)

Štětec

Další položkou, kterou vám představíme, je štětec určený na oční stíny. Design je opravdu krásný, zase do holografického stylu, ale tentokrát více připomíná duhu v ombré efektu. Násadka je dostatečně dlouhá, aby se se štětcem dobře manipulovalo a líčilo.
Má jinak do šikma zastřižený tvar a je vyrobený z umělých štětin. Kromě toho, že zajisté bude skvělý na nanášení očních stínů, podle našeho názoru nebude špatný ani na aplikaci rozjasňovače či na kontury bronzeru. Je dostatečně hustý a věříme, že se s ním bude líčit skvěle.
Ne úplně podobný, ale taky povedený štětec ve fluffy provedení je štětec na stínování, který máme taky a je perfektní na stínování (odkaz 44,90 Kč)

A jak dopadlo testování? My jsme se štětcem spokojené, jen by mohl být podle nás o trošku více hustý, aby byl dobrý i na blending očních stínů. Jinak si myslíme, že na nanášení očního stínu či highlightu pod oči bude skvělý.

Paletka Be my highlight prisma glow eyeshadow palette

Asi nejzajímavější věc, kterou v narozeninovém boxu najdete, je paletka očních stínů Be My Highlight. Najdete v ní čtyři třpytivé odstíny, které mají trochu rozdílné barvy, ale jedno mají společné - jedná se o odstíny s velmi zřetelným shimmerem.
Paletka Be my highlight prisma glow eyeshadow palette inci složení

Musíme se přiznat, že nám připomíná paletku od Kat v D. Alchemist Hologrraphic. Tato má ale na rozdíl od Kat hranatý obal, který je papírový a celý černý s holografickým nápisem a prvky.

Zavírání je na magnet a jde vidět, že si Essence s balením opět vyhrál a co si budeme povídat - jako správné holky milujeme do dokonalosti vyladěné obaly! :)
Jak už jsme zmiňovaly, paletka obsahuje čtyři odstíny na oči, které ale spíše používáme jako rozjasňovače. Moc oceňujeme to, že jsou všechny barvičky se studeným podtónem a tak si přijdou na své i bledulky, pro které je volba toho správného higlightu vždy trochu překážkou.
Paletka Be my highlight prisma glow eyeshadow palette ukázka odstínů

Tak a po krátkém úvodu se podíváme detailněji na všechny odstíny, které v paletce najdeme:
1 - první odstín je světle modrá barvička, která obsahuje zřetelný sheen a shimmer do stříbrné barvy.

2 - je světlý až sněhový odstín, který má opět v sobě stříbrný shimmer.

3 - je studený a fialový stín

4 - je nazelenalá barva s kapkou fialové a opět se pyšní shimmerem ve studeném podtónu
Paletka Be my highlight prisma glow eyeshadow palette swatch

A podobným produktem by mohla být paletka Prismatic, která také obsahuje čtyři třpytivé odstíny (odkaz 120 Kč).

UKÁZKA LÍČENÍ
Paletka Be my highlight prisma glow eyeshadow palette ukázka líčení, paletka je použita jako oční stíny i jako rozjasňovač

A jak dopadlo testování paletky? Počítejte s tím, že to jsou jemně namleté a slisované třpytky. Opravdu podle motta paletky "shine bright like a diamond". Stíny jsou tedy sušší a doporučujeme používat s navlhčeným štětcem. Třpytky trošku opadávají, ale pokud budete stín opatrně vklepávat na oční víčko, tak velkému opadávání zamezíte.

Na očích vypadají odstíny krásně a pokud je dostatečně navrstvíte, tak je velmi krásně vidět jednotlivý odstín. Celkový efekt je opravdu namletý jednorožec a vytvoříte look, který se perfektně hodí na svátky a zimní období. Výdrž je optimální. Jako podklad byl využit matný stín theBalm a stíny byly na něj rovnou naneseny bez báze. Stíny nemají tendenci okamžitě se slívat a s bázi jistě vydrží každý večírek a párty.

S aplikací jako rozjasňovač je to o něco těžší. Stín se během dvou hodin začne slévat až úplně vymizí. Je to škoda, protože jsme původně chtěly paletku využít jako highlight.

Make me special prismatic lipstick topper

Posledním kouskem balíčku je třpytivý topper na rty. Je to zajímavý produkt, který bychom si samotné asi nekoupily, ale zároveň jsme na něj byly zvědavé.
Balení je klasické jako je balzám na rty. Ovšem tento je bezbarvý plný drobných holografických třpytek. Voní lehce do vanilky.
Textura je jemná a měkká, protože třpytky jsou sice hojně zastoupeny, ale jsou jemné.
Make me special prismatic lipstick topper swatch

Make me special prismatic lipstick topper ukázka líčení, rtěnka Yves Rocher Grand Rouge 113 Satin

Podobný produkt jsme nenašly v aktuální nabídce.

A jak dopadlo testování topperu? Musíme pochválit jemnost třpytek, které jsou akorát velké, tak, aby neopadávaly a zároveň byly vidět. Při nošení třpytky neopadávají a nijak nezkracují výdrž rtěnky, kterou pod topper nanesete. Počítejte s tím, že pokud nanesete na barevnou rtěnku, tak se vám malá vrstva topperu obarví, ale pár tahy na hřbetu ruky docílíte "vyčištění". Jinak jako párty doplněk se nám zdá tento produkt povedený, i když nikdo neříká, že si ho nemůžete vzít i do ruchu běžného života.

A celkové zhodnocení produktů? Jako balíček při oslavě 15tých narozenin je povedený. Perfektně podtrhuje slavící náladu, kterou můžete krásně využít pro adventní čas, Vánoce a samozřejmě Silvestr. Můžeme vám doporučit momentální limitovanou edici made to sparkle (zde), která je této velmi podobná.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se balíček líbí vám? A co limitka made to sparkle? :)

xx Katka a Šárka xx

2 comments:

  1. Ten narodeninový box je čarovný :) Essence mám veľmi rada :)

    ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)