26 December, 2017

JESSUP ROSE | SADA ŠTĚTCŮ ZA PÁR KORUN


Krásný den♥

musím se vám s něčím svěřit - poslední dobou jsem se zamilovala do štětců. Samozřejmě, vedle takových štětců jako je Zoeva a Real Techniques ráda zkouším i kousky méně známých značek. Před nedávnem jsem na e-shopu Pink Panda narazila na značku Jessup, která mě zaujala svojí snadnou dostupností. Pojďme se tedy společně podívat na jednotlivé kousky pečlivěji a zblízka.

Jessup sada štětců Rose Set 839 Kč

Ale nejdříve pár slov na úvod, co jsou vlastně štětce Jessup zač? Jedná se o profesionální a dostupné pomůcky při líčení. Značka je původem z Číny.
Po krátkém úvodu se společně podíváme na to, jak štětce vlastně vypadají. Co musím vypíchnout je to, že štětce mají opravdu pěkný design, růžový, kdy samotné logo značky se holograficky třpytí. 
Foťák to samozřejmě nedokáže zachytit, ale opravdu tam ti namletí jednorožci jsou :) Rukojeť je krátká se stříbrnou aplikací. Jinak co se týče samotného chlupu, tak ten je u některých štětců buď přírodní (z kozího chlupu) nebo syntetický.
Přírodní štětiny najdete u štětců face shape, powder, concealer buffer a ty umělé u štětců na highlight, sheer cheek a petit stippling.

105 luxe highlight

Jako prvního krasavce, na kterého se dnes podíváme, je 105 luxe hightlight. Jedná se o štětec, který má štětiny ze syntetických vláken. Je velmi slušně hustý a zastřižený do kuželovitého tvaru, takže na rozjasňovač je jako dělaný. Já ho ale osobně miluju na bakeing pod očima, protože přesně zabere tu část, kde potřebuji zapéct korektor.

106 Powder

Další kousek, který vám dnes ukážu, je 106 Powder. Jedná se o klasický štětec na pudr, který je poměrně hustý a myslím si, že bude vyhovovat opravdu každému. Má přírodní štětiny, které njak nedráždí obličej ani ho nepíchají. Štětec má opět štětiny zastřižené do kuželovitého tvaru, takže se dostane přesně tam, kam má. Já ho miluji právě taky na pudr, ale myslím si, že na přirozené konturování by taky nemusel být špatný.

110 Face shape

Tak a teď vám představím můj nejoblíbenější štětec z celé sady. Je jím 102 Face shape. Má opět přírodní štětiny, které jsou opravdu husté a tak se s ním příjemně nanáší krémové produkty. Původně má sloužit na konturování, ale já ho miluju na nanášení korektoru, protože mám velké kruhy pod očima a klasický malý štěteček na to určený mě nestačí. Krásně se s ním dostanu pod oči.

122 petit stippling

Další štětec, který se v sadě nacházel, je 122 Petit Stippling. Má umělé štětiny a je primárně určený na makeup. Vzhledem k tomu, že není až tak hustý jsem si myslela, že makeup se s ním bude nanášet špatně. Ale chyba lávky. Při aplikaci tekutých produktů tímto štětcem krouživými pohyby je to docela i snadné. Tento krasavec má stejně sestřižené štětiny, ale mám s ním jeden jediný problém a to ten, že z něho jednotlivé chlupy vypadávají.

127 luxe sheer cheek

Předposlední kousek, který dnes uvidíte, je 127 Luxe Sheer Cheek. Jedná se o štětec na tvářenku, který má zkosený tvar. umělé štětiny, které bohužel opět vypadávají, ale já jsem si štětec oblíbila na jednoduchý bronzing.

142 Concealer buffer

A poslední, ten nejmenší štětec, který dnes uvidíte v mé recenzi, je 142 Concealer buffer. Jedná se o klasický kousek na nanášení a roztírání korektoru, ale špatný není ani na nanášení podkladového stínu. Já ho ráda používám na korekci obočí a nanášení báze pod oční stíny. Má přírodní štětiny a je opravdu hustý.

A co bych k této sadě řekla na závěr? Jednotlivé štětce mají krásný a moderní design, dobře se drží, ale mám bohužel problémy s kousky 122 Petit stippling a 127 Luxe sheer cheek. Z těchto konkrétních vypadávají štětiny i po umytí šampónem. Jinak si ale myslím, že štětce nejsou špatné, podle mě se jedná o průměrné kousky, které se dají  všestranně využít. Podle mě bude sada skvělá pro začátečníky, kteří se teprve učí líčit :)

A co vy? Znáte štětce Jessup? :)

xx Šárka xx

7 comments:

 1. Tyto štětce jsou fajn, sama pár mám. Ale co nemůžu vystát, tak cena, za kolik je na tomto e-shopu prodávají! Vždyť třeba na e-bay ty stejné stojí +-300,- Kč, některý se dají sehnat i mnohem levněji.. :/ Za tohle se mi e-shop zprotivil :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) tak to musím naprosto souhlasit. Bohužel my jsme pořád líný si ebay založit :D

   Delete
 2. Tyto štětce jsem viděla nyní úplně poprvé a moc mě tedy z vašeho testování nezaujaly. Podle mě za tu cenu se dají sehnat lepší štětce :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
 3. Túto značku štetcov som vôbec nepoznala. Ale nijak zvlášť ma bohužiaľ nezaujali. Inak veľmi krásne nafotené fotky :)

  Petra

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) my jsme chtěly vyzkoušet něco alternativně levného, ale taky nejsme z nich extra odvařené :)

   Delete
 4. Nechci kritizovat ale ty štětce mi nepřijdou moc husté a kvalitní, když vezmu za jakou cenu je na eshopě prodávají. Štětce značky Jessup běžně prodávají asijské eshopy jako Ali, Ebay apod. za zlomek ceny. Jinak designově jsou povedené.

  Terezah-style

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)