30 December, 2017

LUSH | VOŇAVÉ VÁNOCE 2017


Krásný předposlední den v roce♥

každý z nás se rád hýčká a neříkejte, že ne. Já se musím přiznat, že jsem doslova "louhovací" člověk, co se vany týče. Miluju si napustit horkou vodu a přidat do ní všemožné olejíčky, pěny a gely. Proto jsem měla radost, když mi Ježíšek přinesl pár kousků od přírodní kosmetické a vegan značky Lush, z jejich limitované vánoční edice. Chápu, nemusí být už dostupná na pobočce v Praze, ale jestli najdete alespoň jeden kousíček z této limitky, určitě neváhejte.


Shoot for the Stars

První kousek, který jsem pod stromečkem našla, byla balistika do koupele s trefným názvem Shoot for the Stars. A musím vám dopředu prozradit, že tato balistika do vany byla opravdu hvězdná a dostála tak svému názvu.

Její design bych přirovnala k modré a projasněné obloze plnou hvězd, které plní přání. Produkt byl celý tyrkysově modrý a obsahoval v sobě pár třpytivých a zlatých hvězdiček plných třpytek. Byla jsem opravdu zvědavá, jak se bude chovat, až přijde do styku s vodou.
A musím říct, že to byla jedním slovem pecka. Po hození do vody začala balistika šumět. rozpouštět se a celou vodu zbarvila do tmavě modré. Jediné, co se pomaleji rozpouštělo, byly hvězdičky, které měly gelovitou konzistenci. Ale nebojte se, celý produkt se do posledního zbytku rozpustil a nebyl cítit vůbec žádný nepříjemný pocit na spodní části těla. Po rozpuštění byla voda tak modrá a sytá po temně modré barvě, že připomínala noční projasněnou oblohu. Navíc, co se mi líbilo bylo to, že napuštěná voda ve vaně byla olejovitá a krásně intenzivně voněla nejen v celé koupelně, ale navíc i na pokožce těla. 

Po vykoupání byl pocit na pokožce přejemně hydratační, ale zároveň jste se necítili moc umaštěně a těžce.  Díky své vůni, která sice byla sladká, ale k závěru měla svěží parfemaci, skvěle uvolnila tělo po vánočním stresu a shonu a vy jste se pak opravdu cítili, jako by jste spali pod širým nebem a počítali padající hvězdy.

Luxury Lush pud

Druhá bomba, která mě pod stromečkem čekala, byla Luxury Lush Pud. Jednalo se opět o vánoční produkt, který mi připomínal meteorit v kombinaci se jmelím, které bylo nenápadně umístěné na samotném vršku bomby. Byl to moc roztomilý detail, který mě okamžitě zaujal.
Po hození do vody se rozpustila nejdříve ta růžová část a poté zbylé části. Šumivka v jedné chvíli vypadala opravdu jako již zmíněný meteorit. Zhruba tak do dvou minut se rozpustila celá a provoněla koupelnu do každého místečka. Navíc zbarvila vodu do světle oranžové barvy, která pak byla olejovitá a hydratační, takže po vylezení z vody jste se mohli těšit na krásně vláčnou pokožku celého těla.

Snow Fairy

Předposlední kouskem, kterým jsem pod vánočním stromkem našla, byla modelína do koupele, kterou můžete znát z edice Fun. Musím se přiznat, že se jednalo o můj úplně první produkt tohoto typu (když nepočítám tu ze školky). Já jsem dostala tu z vánoční edice Snow Fairy, která voněla opravdu božsky. Připomněla mi nejen svým vzhledem, ale právě i parfemací vůni sladkých třešňových žvýkaček, kterou jsem tak milovala :)

Modelíny od Lush jsou určené pro umytí celé pokožky těla a ségra mi dokonce řekla, že jí paní u pokladny prozradila, že není špatná ani vlasy, jako šampón. Na to jsem byla osobně zvědavá a tak první věc, co jsem s ní provedla, bylo umytí vlasů.

Musím říct, že mi spíše vyhovuje na tělo, než na vlasy. Ne, že by je špatně umyla, ale bylo by jí spotřeba větší množství, než jsem u šampónů zvyklá. Má totiž hodně husté a dlouhé vlasy. Ale na druhou stranu si myslím, že pro ty z vás, co mají vlasy kratší nebo jich mají alespoň méně, tak bude skvělá. Pro maminku podle mě skvělý dárek, který potěší. Já jsem neměla "žvýkačku" určitě naposledy a byla pro mě ani ne tak připomínkou Vánoc, ale dětských vzpomínek.

Magic Wand

A poslední koupelnovou radůstku, kterou jsem dostala pod stromeček, byla kouzelná hůlka Magic Wand. Jestli si vzpomínáte, tak jsem před Vánoci psala článek na tipy na dárky na poslední chvíli a tam se tato růžová kráska právě objevila. Jde vidět, že Ježíšek ví, co se mi líbí a pozorně naslouchal. Ze všem kousků od Lush, jsem z této měla největší radost a musím se přiznat, že i po prvním použití má očekávání nezklamala.

Její namočení do vody mi připomíná opravdu pohádkové mávání kouzelnickou hůlkou. Po pár tazích ve vaně voda zrůžověla a začala vytvářet bílou a hustou pěnu. Nejvíce se mi na tom snad líbí to, že se jedná o koupelnovou bombu, která se rozpustí až po několika použití, takže se z její vůně můžete těšit vícekrát. Parfemaci bych přirovnala spíše opět ke sladším tónům, plných třešní a ovoce.
na hůlce najdete i roztomilý detail v podobě malé cinkající rolničky

Tak to by bylo pro dnešek opravdu všechno. Doufám, že jsem k vám alespoň trochu přenesla tu sladkou a vánoční vůni, která byla cítit v každém koupelnovém kousku od Lush a že se jsem vám připomněla vánoční chvilky :)

P.S. v tuto chvíli k nám putuje balíček plný této kosmetiky, neodolaly jsme a musely jsme si pár kousků pořídit. Jsme n-e-p-o-u-č-i-t-e-l-n-é :)

A co vy? Vyzkoušeli jste vánoční edici od této značky? :)

xx Šárka xx

4 comments:

 1. Vánoční edici jsem nezkoušela ale pár produktů od Lushe jsem pod stromečkem měla.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak si je koukej užít :) přejeme krásný nový rok :)

   Delete
 2. Vánoční edice vypadá dobře. :) já lush celkove ještě nezkousela.

  ReplyDelete
 3. Od značky Lush jsem ještě nic nezkoušela, ale hrozně mě ty jejich produkty lákají. Už jsem dokonce i přemýšlela o objednání nějakého voňavého produktu z jejich e-shopu, ale napřed bych si ho ráda očichala. Škoda, že neotevřou prodejnu i u nás v Brně, myslím si, že by to ocenilo plnooo holek a žen.

  Přeji Ti šťastný nový rok!
  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)