TETESEPT SOLE DO KOUPELE | VÁNOČNÍ RELAX


Krásný den kočky ♥

dnes uděláme skrze článek něco nejen pro tělo, ale i pro duši. Řeč totiž bude o dvou sáčcích koupelových solí z dílny známe značky tetesept. Jejich koupelové sole jsou více než známé svou krásnou parfemací a příjemným hydratačním účinkem. Navíc se můžete v dnešním článku těšit n ajejich vánoční edici Zimní hýčkání a Zimní pohádka. Kdo by jen odolal? :)
tetesept sůl do koupele Zimní pohádka a Zimní hýčkání 60 g za 39 Kč


Na úvod se podíváme na balení. Obal je typický jak ho známe u této pečující kosmetiky. Jedná se o pytlíček, ve kterém se nachází právě jedna dávka na jednu koupel. Navíc je na obale průduch a díky tomu krásně cítíte parfemace vámi zvolené soli dříve než ji načnete. Což si myslíme, že je úžasná výhoda a vy si tak spolehlivě najdete tu svou oblíbenou vůni přímo v drogérii.

Zimní hýčkání - ovocný punč

tetesept sůl do koupele Zimní hýčkání

První solí je zimní hýčkání, které se teď perfektně hodí do tohoto sychravého počasí. A co od soli máme čekat? Sůl láká atmosférou idylického zimního světa. Navíc bude vaše koupel zpestřena o zlaté třpytky, které jsou v soli taktéž obsaženy. Opět zde najdeme liposomy, které se svou strukturou podobají pokožce. Sůl je dermatologicky testována, neobsahuje konzervanty, parafíny, alkalické mýdlo ani silikony a minerální oleje. Navíc je vhodná pro vegany.
tetesept sůl do koupele Zimní hýčkání ukázka ve vaně

Parfemace je opravdu jako ovocný punč, ale s příměsí vanilky. Po nasypání do teplé a plné vany se můžete těšit nejen na opojnou a vánoční vůni, ale i na zabarvenou vodu do červena. Nemusíte se ale bát, vana jde po vykoupání dobře umýt a vlastně ji stačí spláchnout jen vodou ze sprchy.
A jak probíhalo testování? My jsme byly s touto solí opravdu moc spokojené a připomínala nám vůni punče, který na vánoce vždy dělá mamka. Trocha hřebíčku, skořice a vánoční atmosféra je na světě. Navíc i krásně hydratuje a pokožku nechává po vylezení z vany vláčkou. Jestli milujete stejně jako my klasické vůně Vánoc, určitě si jednu pořiďte :)

Zimní pohádka - granátové jablko a hřebíček

tetesept sůl do koupele Zimní pohádka

Druhou solí je Zimní pohádka, a jaká má být? Stejně tak blahodárná jako ta předchozí. Kombinuje ovocné granátové jablko a pikantní hřebíček. Třpytek, tak ani zde o ně ochuzené nebudeme. 

Voní opravdu identicky jako zima a zahřeje nejen tělo, ale i duši. Musíme se přiznat, že bylo opravdu pro nás těžké vybrat si favorita. Proto jsme si spravedlivým dílem každá jeden pytlíček rozdělila a testovala každá zvlášť. Pokaždé nás okouzlivá identická vůně Vánoc a zimní pohody.
A jak probíhalo testování? My za zebe můžeme obě limitované soli do koupele doporučit a rozhodně by o ně neměl být ochuzen nikdo z vás. Nejen, že zbarví vodu do červené vánoční barvy, ale obsahuje i třpytky, které tělo rozzáří jako vánoční stromeček. Tělo je po ní vláčnější a hydratované a celá koupelna je provoněná do požadované vůně. Za nás naprostá pecka! :)

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se sole líbí vám? Jaké jsou vaše nejoblíbenější? :)

xx Šárka & Katka xx

Comments

 1. O značce Tetesept jsem už slyšela, ale osobní zkušenosti s ní nemám. Doma bohužel bych ani tyhle soli do koupele nevyužila, protože nemáme vanu. Za to vanu, co mám u mamky na bytě si užívám pokaždé, když jsem u ní :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak to pak věříme, že pak si to stoprocentně užiješ :) já bych bez vany byla nahraná :D

   Delete
 2. Miluji relax ve vaně, používám soli , pěny , šumivky i olejové koupele 😊

  ReplyDelete
 3. Já mám doma od Teteseptu něco s medem a už se do vany chystám celý týden, tak te'd o víkendu tam konečně vlezu. Jinak od Teteseptu jsem měla takové ty lázně a mohu jen doporučit.

  ReplyDelete
 4. Takový relax ve vaně je to nejlepší. :))

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M