FREEDOM | PRO STROBE KONTUROVACÍ BOX


Krásnou sobotu♥

milujete konturování? Já se musím přiznat, že za poslední roky jsem si ho opravdu moc oblíbila. Dodá mému obličeji jasné linie, díky rozjasňovači získám přirozený lesk a vzhledem k tomu, že mám hranatý tvar obličeje, prohloubí moje lícní kosti ještě o to víc. A na to prostě nedám dopustit. Dnešní článek tedy bude o pomocníkovi, který se k nám dostal poměrně nedávno a my jsme měly šanci ho otestovat. Řeč bude o konturovací paletce Pro Strobe od značky Freedom.

Freedom Pro powder Strobe palette with brush 10 g za 499,90 Kč

A jaká má paletka být°°? Paletka ještě existuje v provedení cream. Paletka tedy obsahuje všechny potřebné produkty pro zvýraznění a rozjasnění tváře. V paletce tak najdeme 2 matné rozjasňovače doplněné o jeden třpytivý a 3 matné odstíny, které slouží ke konturování. Příjemným doplňkem je i štětec pro konturování.

V krabičce, která nám přišla, se ukrývala nejen samotná paletka, ale i konturovací štětec, v následujících řádcích vám proto vše představím a pokusím se nalíčit a vše do detailu popsat a nafotit.


Konturovací paletka pudrová


Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová papírový přebal

Jako první vám představím samotnou paletku. Ta má černé balení, které je vyrobené z pevného plastu, které vypadá docela odolně a tak by neměl být problém například při cestování. Uprostřed se pak ukrývá zřetelně natisknuté bílé logo značky. Otevírání je klasické, jen pozor na to, nejde tak jednoduše otevřít, musíme přeci jen vynaložit o trochu více úsilí. A to by mohla především odnést vaše manikura :)
Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová obal paletky

Uvnitř pak na vás čeká celkem šest odstínů na konturování, z toho jsou čtyři malé a dva ve větším provedení. V paletce najdete tři bronzery na konturování, dva pudry a jeden rozjasňovač. Což je posle mého názoru ideální, jen bych například místo jednoho bronzeru přidala tvářenku, ale to už je jen malý detail, který by mohl někomu vadit :)

Textura paletky je lehce prášivá, což je způsobeno také tím, že je jemně namletá. Mě to osobně nevadí, je to podle věc, která se dá vyřešit jemným oklepáním štětce. Co se týče pigmentace, tak ta je spíše průměrná, ale mě to osobně nevadí, protože mám bledou a porcelánovou pleť a větší sytost by pro mě byla spíše kontraproduktivní a zbytečná.
Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová obsažené odstíny

Tak a po zdlouhavějším úvodu se společně podíváme na jednotlivé stíny v paletce:
Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová odstíny

Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová swatch

 1 je světlá, pudrová a matná barvička, která je sice uváděná jako rozjasňovač, ale já jsem si jí oblíbila na zapudrování celého obličeje. Stačí jí malé množství a celý makeup tak skvěle zafixuje

2 tmavší a žlutší odstín, který bude skvělý na baking pod oči, díky tomu, že skvěle zneutralizuje modré kruhy pod očima. Řekla bych, že je z nich asi nejvíc prášivý a není moc od nerozeznání od odstínu prvního

3 tak a tímto odstínem se dostáváme k samotným bronzerům. Jedná se o studený a matný hnědý odstín, který bude skvělý pro bledulky

4 čtvrtým a zároveň nejmenším posledním odstínem je tmavší hnědá teplá barva. Bude skvělá v létě, až se trochu opálím a má pleť nebude tak světlá

Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová swatch

5 je jediný rojasňovač se shimmerem, který v celé paletce najdete. Má spíše studený odstín s podtónem do modra. V sobě obsahuje i bílý sheen, který krásně prozáří i tu nejsvětlejší pleť.

6 je moje nejoblíbenější odstín na konturování. Má neutrální podtón a je pigmentovaný tak akorát. 

Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová inci - složení

Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová ukázka líčení s paletkou

A jak je na tom výdrž? Řekla bych, že se jedná o takový průměr, který můžete najít v drogérii. Nejlépe si s ní vede rozjasňovač, který vydrží se mnou klidně celý den, poté bronzery, které se začnou ztrácet (ale pozor, ne flekatět), po zhruba šesti hodinách. A nejhůře jsou na tom bohužel zbývající dva pudry v paletce, které se ztratí po dvou hodinách a vaše pleť se pak leskne. Což není optimální pro nositelky mastnější pleti. Takže je jen na vás, jestli máte rádi dobře zafixovaný obličej nebo dáte přednost přirozenějšímu looku.


Štětec na konturování

Celý strobe box obsahoval kromě zmíněné paletky i konturovací štětec, na který jsem byla opravdu zvědavá. Musím se přiznat, že jsem mu šanci moc nedávala, protože co si budeme povídat, ty štětce, které jsou součástí nějaké paletky či stínů, většinou za nic nestojí.
Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová štětiny

Byla jsem ale překvapená, když jsem štětec poprvé vyzkoušela. Krásně se s ním nanáší nejen samotný produkt, ale díky tomu, že je opravdu hustý a má krátké štětinky, dobře i ve výsledku bronzer rozmaže do ztracena. Nemusíte se tudíž bát žádných nevzhledných a ostrých čar, který tento typ štětců, povětšinou dělá.
Když už jsem zmínila samotný chlup u štětce, ještě bych zmínila to, že je rovně zastřižený a tak se skvěle dostanete nejen na vršek čela, ale i na hrany nosu, kam se tento produkt aplikuje. Což je veliká výhoda a musím se přiznat, že ho mám o něco více raději, než Zoeva 109 Luxe Face Paint a to je co říci :)
Freedom Konturovací paletka se štětcem pudrová ukázka líčení s paletkou

A co bych vám napsala na závěr? Já jsem s paletkou moc spokojená a vhodná bude především pro ty z vás, co teprve s konturováním začínáte. Dá se dobře rozetřít, neflekatí a co se mi snad nejvíce líbí, je rozjasňovač, který má sněhově perleťovou barvu a bude tak skvělý pro bledulky. Štětec není rozhodně taky k zahození, protože díky svým rovně zastřiženým chlupům, které jsou tak akorát husté, nanáší skvěle konturovací pudry.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Freedom za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A co vy? Milujete konturování? :)

xx Šárka xx

Comments

 1. Tahle paletka tedy nevypadá vůbec špatně! Z odstínů na konturování se dá vybírat v zimě i v létě a ve finále by se dala používat například i na oči, což se hodí hlavně na cestování :)

  ReplyDelete
 2. Taky mi přišla na testování, tak jsem zvědavá, jestli budu spokojená. Vypadá opravdu nádherně, ale to koneckonců všechno na vašem blogu! ty fotky jsou prostě perfektní! :)

  http://little-cosmetic-corner.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 3. S žádnou takovou konturovací paletkou zkušenosti nemám, ale láká mě nějakou zkusit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M