TANGLE TEEZER SHOWER BRUSH | S KARTÁČEM DO VANY


Krásný a růžový den kočky ♥

a je to tady, další krasavec z dílny tangle teezer bude podroben testování, protože jsme ho musely prostě mít. Už vlastníme ten klasický kartáč, ale jakmile jsme tento uviděly, ihned jsme si vzpomněly na naše vlnité až kudrnaté vlasy, které to s námi zrovna nemají jednoduché. A co si budeme povídat - jestli nechcete vypadat ráno jako pudlík, musí se tento typ vlasů prostě rozčesat i za mokra. Byly jsme tedy moc rády, když nám Barborka přinesla tento vysněný - do sprchy :) (ano, i skoro ve třiceti letech dodržujeme tento zvyk a myslíme si, že je to rozhodně super, jsme přeci jen ještě děti,ne?) :)

Tangle Teezer Detangling

Kdybychom měly napsat jen pár slov na úvod, určitě by vám nemělo uniknout, kdo přišel na tuto technologii. Konkrétně tohoto krasavce má na svědomí Shaun P, který hřeben objevil. Počáteční myšlenkou byl fakt, že si byl vědom, že obecně kartáče Tangle Teezer mají potíže s mokrými vlasy. Takže tento kartáče je přímo určený na vlhké vlasy a do sprchy. Je také určen na rovnoměrné nanesení masky.
Jinak, co se týče vzhledu samotného kousku, tak se můžete těšit na oválné tělo kartáče, které je duté, takže je skvělé, že se nikde nehromadí přebytečná a zbylá voda z vlasů. Jednotlivé bodlinky u kartáče jsou tvrdší a daleko od sebe, ale nebojte se, že by vlasy trhal nebo podráždil pokožku hlavy. Při rozčesávání vlhkých vlasů proto hřeben netahá ve vlasech ani nezasekává. Jinak je ještě samotný hřeben zabalený do klasické, plastové a transparentní krabičky, díky které spolehlivě poznáte, jaký jste si konkrétně vybraly.
My jsme byly ze začátku velmi skeptické, protože jsme na své vlnité až kudrnaté vlasy zkoušely opravdu všechno. Od toho klasického hřebenu až po huňatý kartáč, který všeobecně bývá na vlnitější a delší vlasy nejlepší. Proto k našemu překvapení jsme opravdu rády, když jsme ho poprvé odzkoušely a voila, vlasy se s ním skvěle rozčesaly, bez žádného zadrhávání a zacukávání. Stal se proto naším nezbytným pomocníkem ve vlasové rutině, kdy si po umytí vlasů vlasy upravujeme.
Tangle Teezer Detangling bodlinky 

A jak dopadlo dnešní hodnocení? Více jak dobře. Když začneme u krásného a minimalistického designu, který se nám velmi líbí a hodí se snad do každé "kartáčové" sbírky, nesmíme opomenout i jeho vlastnosti, které jsou opravdu skvělé. Poradí si i s vlasy, které nejsou zrovna ty nejrovnější a tak se nemusíte bát zbytečného zacuchávání či "trhání" vaší koruny krásy.
A co vy? Vlastníte nějaký ten kousek od Tangle Teezer? :)

xx Šárka a Katka xx

Comments

 1. Mám přesně ten, co máš na fotkách a je strašně super! Používám ho téměř každý den a nejen na ty vlhké vlasy, na který je určený :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. :) tak to naprosto souhlasíme, jojo na suché vlasy je taky úžasný

   Delete
 2. Ten nevypadá špatně, musím si také pořídit nový, už mám starý. :)

  ReplyDelete
 3. Tento tvar Tangle Teezeru jsem ještě nezkoušela, ale vypadá fajn. Já moc ráda na vlasy používám ten klasický a Dtagler :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M