17 February, 2018

ORAL-B PRO 2 2500 | ZÁŘIVÝ ÚSMĚV ZA 2 MINUTY


Krásnou sobotu kočky ♥

dnes si zajistíme zářivý úsměv, kterému jen tak někdo neodolá. Řeč bude o elektrickém kartáčku Oral-B, na který jsme opravdu zvědavé. Nebudeme zapírat, že už nějakou dobu jsme nad koupí nějakého elek. kartáčku uvažovaly, ale tak nějak jsme se ztrácely v sortimentu a tak bylo rozhodnuto za nás a to se nám opravdu hodilo. Proto pojďme rovnou na to ;)

Oral-B PRO 2 2500

A jaké jsou charakteristiky tohoto modelu? Kulatá hlava kartáčku obklopí celý zub a díky tomu ho špičkově vyčistí.Výborným pomocníkem kartáčku je časovač, díky kterému si budete zuby čistit doporučované 2 minuty. Největším bonusem beru senzor tlaku, který zpomalí kartáček a rozsvítí se červené světlo a vy tak dostanete na vědomí "tlačíš moc". Navíc na jedno nabití má kartáček vydržet 2 týdny.
Co se týče designu, tak nemůže být více cute a holčičí. Pogumované tělo je v krásném růžovém odstínu ruku v ruce s bílou. Proto se tento pomocník stává i takovou dekorací koupelny, alespoň pro nás.
Jeho ovládání je velmi snadné, stačí opravdu zmáčknout tlačítko "power" jednou a přiložit hlavici na zuby. Zabudovaný časovač váš vždy upozorní na uplynutý čas 30 vteřin a vy se tak můžete z jednoho kvadrantu přesunout na druhý. Důležité je nezapomenout na všechny hranu zubů. Tudíž kartáčkem je třeba přejíždět z vnějších strany, z vnitřní strany a nezapomenout ani na hrany nahoře.

Po uplynutí 4 x 30 vteřin kartáček zavrní výrazněji a tak víte, že práce je hotová a vy tak můžete pokračovat dál.

Kartáčkem to totiž nekončí je potřeba postarat se i o mezizubní prostory. V tom nám pomůže buď nit nebo my raději používáme mezizubní kartáček. Poté pokračujeme ústní vodou.
Po použití kartáčku ještě nesmíme zapomenout na jeho údržbu. Tudíž je důležité umýt hlavici kartáčku a celou hlavici vyndat (viz. obr. ↑↑) a opláchnout pod proudem tekoucí vody.
Výhodou hlavic je fakt, že každá hlavice má svůj barevný kroužek a můžete tělo kartáčku sdílet s partnerem.

Výběr hlavic je velký, najdete hlavice na rovnátka, sensitive, normální, 3D (pokud máte s touto fcí i tělo kartáčku) atd. výběr je jen na vás.
V balení jsme ještě našly praktický obal na cestování, do kterého se vejdou až dvě hlavice, tudíž pokud máte kartáček s partnerem, tak si obal můžete vložit svou hlavici na čištění zubů.

Obal má průduchy a tak se mokrý kartáček nazapaří a nemohou se ani vytvořit žádné nežádoucí plísně. Vše v pouzdru drží na zacvaknutí a nic se v pouzdře volně nepohybuje.
V balení jsme také měli nejen obal na cestování, ale i nabíječku, která je velmi komfortní a co se nám líbí, tak je i bílá :D, i když to pochopitelně na funkci nemá vliv. Kdy máte nabíjet kartáček poznáte snadno, protože vše signalizuje kontrolka baterie na samotném těle kartáčku.
A jaké je hodnocení na závěr? Velký plus za nás je, že nám čištění zubů připadá rychlé a zábavné. Víme, že dodržíme požadovanou dobu čištění zubů a díky technologii víme, že zuby jsou zároveň dobře vyčištěné. Dalším velkým plusem je sensor tlaku, který vám nedovolí tlačit příliš, což je nežádoucí. Kartáček jistě můžeme doporučit a je dle i nás vhodným dárkem pro takové osoby jako jsme byly my, protože jsme byly váhavé, zda ano či ne a teď víme, že dávno měla padnout volba na ANO.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Procter & Gamble za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Používáte elektrický kartáček? Uvažujete koupi? Jaký máte? :)

xx Šárka & Katka xx

10 comments:

 1. Já jsem kdysi měla elektrický kartáček a používala jsem ho jen chvíli. Mě přijdou lepší klasické kartáčky na zuby :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. My jsme se jich naopak trosku obavaly, ale nakonec jsme moc nadsene 😊😉😉

   Delete
 2. Ten je krááásnyyy ♥♥♥ Oveľa krajší než ten bielo-modrý, čo mám ja :D :(

  Candy | C a n d y G r a n t

  ReplyDelete
 3. Já elektrický kartáček používala asi před pěti lety..z nějakého důvodu jsem přestala, každopádně bych se na elektrický zase chtěla vrátit:D. Ale ta cena je docela vysoká:D

  Windy pink style

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ty nejobyčejnější jsou k sehnání kolem 500 Kč ;) a to už zase není taková horentní suma ;)

   Delete
 4. Mám ho doma, čistí dobře a upřímně mi vyhovuje více obyčejný kartáček.
  Terezah-style

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně tak, nemáme potřebu zkracovat dobu čištění, výborný je sensor tlaku a upozornění po 30 vteřinách ;)

   Delete
 5. Už dlhšie uvažujem nad kúpou takejto kefky, preto sa po nej rada znova porozhliadnem. :)

  Rebelliouslily

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)