AUSSIE PURE LOCKS MOISTURE FOAM CONDITIONER | PÉČE O JEMNÉ VYSUŠENÉ VLASY


Krásný sváteční den kočky ♥

do rukou se mi dostal produkt z nové kolekce Aussie Pure Locks. Konkrétně jde o pěnový kondicioner. Docela mě zajímá lehká a pěnová konzistence a tak jdeme rovnou na to.

Aussie Pure Locks Moisture Ultralehký pěnový balzám 180 ml za 179 Kč

A jaká je řada Pure Locks°°? Tato řada se pyšní objemem antioxidantů jako obsahuje švestka kakadu a australský citrus. Řada je takovým detoxem pro vaše vlasy. Oživuje unavené kadeře. Jemně čistí, poskytuje výživu a dodá zářivý vzhled. Díky zmíněným ingrediencím obsahuje řada vitamin C a antioxidanty pro ochranu vlasů.
My se podíváme na zoubek pěnovému balzámu Moisture, a jaký má být°°. Jedná se o lehký pěnový balzám. Navíc je to hydratační zázrak, který se pyšní výtažkem z australského citrusu.

Pěnový balzám je klasicky zabalen v hliníkové lahvi a má plastový uzávěr a aplikátor v ikonické fialkové barvě. Design balení se mi líbí, protože je úderný a působí cool.
Samotná pěna je jako šlehačka. Je velmi hustá a to nepřeháním, nic ve stylu, že vám to hned steče z ruky a má čistě bílou barvu. Parfemace je moc příjemná a osvěžující.
Aussie Air Light Foam conditioner Pure Locks Moisture swatch


Celá kolekce obsahuje 4 produkty, jsou jimi:
 • pěnový balzám Volume
 • pěnový balzám Moisture
 • 3 minute miracle intenzivní péče
 • balzám.
Ve složení však najdeme nějaký paraben. Nutno však říci, že plno značek se silikony a parabeny pomalu, ale jistě začalo končit a nahrazovat je.Aussie Air Light Foam conditioner Pure Locks Moisture inci - složení

Předem musím říci, že nejsem tak vzorná co se týče druhotné péče (balzám a kondicioner) o vlasy. Musím se přiznat, že to není jen lenost, ale také fakt, že pokud si kdykoliv nějakou péči po šamponu dám, tak mé vlasy jsou zplihlé, působí umaštěně a jsou bez objemu. Mám od přírody hodně těžké vlasy naproti sestře, která je má mnohem tužší a lehčí. Proto jsem vždy nějakou péči zkusila, ale pak si řekla, že to nejde.

Nicméně na eventu s P&G se mi do rukou dostala produkt od AUSSIE. Líbí se mi, že je v pěně a je na jemné vlasy. Má být pro vlasy, které nesnesou zátěž a mají tendenci být bez objemu.
A co říci na závěr? Je to opravdu dobrý produkt a mé vlasy nejsou zplihlé a zatížené. Líbí se mi hodně aplikace skrze pěnu, protože se produkt dobře nanáší na celou délku vlasů. Pokud máte také stejný problém, tak vám pěnový kondicioner doporučuji vyzkoušet.

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Procter & Gamble za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak pěnový balzám zaujal vás?

xx Katka xx

Comments

 1. To vypadá moc dobře, teďka ty produkty v pěně fakt frčí :) Já mám vlasy hodně objemné, ale tím, jak si je žehlím, tak na tom objemu vždycky dost ztratí, proto taky moc nepoužívám tu druhotnou péči. Samozřejmě v tom hraje roli i lenost, je to přesně tak, jak píšeš :D Takže já fakt můžu používat jen bezoplachovou péči, a to ještě jen když si vzpomenu, ne pravidelně..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Přesně jak píšeš v poslední větě ;) ;) sedí na mě dokonale. Velkým bonusem je, že opravdu vlasy nejsou po aplikaci zplihlé ;)

   Delete
 2. Balzám vidím poprvé. Zkušenosti se značkou Aussie moc nemám. Pěnové produkty mám velmi ráda, mrknu po balzámu :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M