24 March, 2018

YVES ROCHER PARFÉMOVANÉ VODY #VITAMJARO #VONAVEJARO #ACTBEAUTIFUL


Krásný den, milí čtenáři♥

tak co, užíváte si toho sluníčka, které přináší první jarní dny? My jsme se ho už nemohly dočkat, protože co si budeme povídat, my se přikláníme spíše k těm lidem, co si teplo doslova a do písmene užívají. Žádné zbytečné vrstvy navíc, žádná bunda a kulichy. Jen sluníčko a kraťasy a úsměv na tváři.

Dnešní post nebude ale o počasí, bude o nové limitované edici od Yves Rocher. Ten přišel před několika měsíci s novými a inovovanými flakónky na svých stálých parfémovaných vodách. Těšte se na příval květin a jara, protože dnes to bude opravdu sladké!

Yves Rocher #vitamjaro #vonavejaro #actbeautiful

Limitovaná edice pafémovaných vod je na trhu už delší dobu, ale my jsme měly tu čest se se nimi seznámit na samém počátku března, kdy nás zastoupení této francouzské značky pozvalo na svůj event, který jen a jen voněl po rozkvetlých květinách a jaru.

No a teď si myslíme, že je nejvyšší čas vám jednotlivé kousky z jarní limitované edice představit.

Parfémovaná voda Oui a L´amour

L´Eau de Parfum  Oui a L´amour 50 ml za 1490 Kč

První kousek, který vám chceme představit, je parfémovaná voda Oui a L´amour. Jedná se o°° smyslnou vůni, která v sobě nese nádech nekonečné lásky. Vůně má zapůsobit emotivně a podtrhnout ženskost. Dodejte tak své osobnosti odvahu a vášeň. Snoubí se zde svěží andělika, která se postará o podtržení přirozené ženskosti růže, hřejivou jemnost dodávají tonkové boby, které jsou zde ve spojení s cedrem. "Oui à l´amour je parfémem symbolizujícím nekonečnou lásku." - Sophie Labbé, tvůrce parfému.
Co se týče samotného designu a vzhledu, tak ten je opravdu úchvatný a velmi ženský. Yves Rocher zde přichází s limitovanou sběratelskou edicí flakónu. Jedná se tedy o malý a skleněný flakónek, který je transparentní a tím pádem i praktický. Působí na nás velmi minimalisticky, ale zároveň atraktivně a ne "tuctově". Má hranatý tvar, který na sobě ukrývá trojrozměrnou podobu rozpůleného srdce, který nám připomíná nenápadně diamant.

Design je jinak provedený ve stylu grafických a minimalisticky provedených květin, z kterých asi nejvíce poznáme královnu všech květin - růži a rozkvetlou louku plnou kvítí. Na uzávěru má pak produkt zobrazené logo značky, které je zde připojené velmi vkusně. Za nás je to opravdu pastva pro oči a bude se skvěle vyjímat na vašem kosmetickém stolku.
L´Eau de Parfum  Oui a L´amour krásný květinový limitovaný flakón

Když jsme si poprvé přivoněly k této vůni v jednom obchůdku Yves Rocher, byla pro nás parfémovaná voda opravdu těžká a velmi dámská. Jelikož jsem pak šla do jejich kosmetického salónku na úpravu a barvení obočí (do budoucna se můžete těšit na článek) a slečna mě začala kosmeticky ošetřovat, cítila jsem opravdu příjemnou a sladce rozvinutou vůni, která mi byla velmi příjemná. Poté jsme si uvědomily, že se jednalo o vůni Oui a L´amour, která nám zpočátku příliš nevoněla. Je zajímavé, jak tento typ produktů, se po hodině zcela změní a splyne s vaší přirozenou vůni, která je pro vás typická, tedy s pižmem.

Musíme se přiznat, že jsme si původně myslely, že se jedná o parfém. A to opravdu. Na to, že se jedná o parfémovanou vodu, je parfemace velmi výrazná a vydrží s vámi na jednu aplikaci klidně celý den. Ze začátku je sice silnější a cítíte především vůni růží, ale po necelé hodině se jemně rozvine a vy tak cítíte hřejivou a velmi teplou vůni cedrového dřeva, boby tonka a i zmíněnou růži, která jen dolaďuje veškerou ženskost a dospělost.

Jestli jste tedy milovníci silnějších a těžších vůní, ale hlavně květiny, jako je růže, bude tato parfémovaná voda stvořená právě pro vás. Je krásně hřejivá, dospělá a jestli sháníte něco, co na vás vydrží celý den, rozhodně jí zkuste alespoň v obchůdku a slibujeme vám, že až se provoní, získá si vás. My jsme s ní nadmíru spokojené a je cítit opravdu na každém místě, které navštívíte. Nám se dokonce nejednou stalo, že po umytí vlasů byly její malé stopy ještě cítit.

Parfémovaná voda Comme une Evidence

Yves Rocher Parfémovaná voda Comme une Evidence 50 ml za 1290 Kč

Další krásku, kterou vám dnes ukážeme, je opět parfemovaná voda v limitovaném obalu a to tentokrát Comme une Evidence. Tato netradiční parfémovaná voda°° je vůní jemných a svěžích květinových tónů. Hlavu tvoří bergamot ve spojení s lístky fialky, srdce je pak charakterizováno růží, jasmínem a konvalinkou a konečně základ tvoří pačuli a mech. Musíme říci, že konvalinka je zde hodně znatelná.
Flakónek se nese ve stejném duchu, jako předchozí Oui a L´amour. Tentokrát se ale můžeme těšit na větší obal, který nese přeci jen větší stopy minimalismu. Opět je flakónek skleněný, za to velmi bytelný. Na povrchu je hladký a tak zde nenajdeme žádné stopy reliéfů srdcí apod. Provedení uzávěru je taktéž jednoduché a celý design na nás působí více dívčím dojmem, než předchozí vůně.
Yves Rocher Parfémovaná voda Comme une Evidence limitovaný flakón

Poprvé jsme se s touto vodou seznámily právě na eventu Yves Rocher. Při vyzkoušení na testovacím papírku jsme byly opět velmi skeptické a vůně na nás byla velmi silná. To se ale změnilo, když jsme si po určité době na místo, kde jsme aplikovaly tento produkt, přivoněly. Všechny ingredience se volně a pozvolna spojily dohromady a vytvořily o poznání sladší a mladistvější vůni.

Co se týče pozvolného rozvonění ingrediencí, ihned po aplikaci pocítíte silnou vůni jarní květiny - konvalinky. S odstupem času se ale vše symfonicky spojí a konvalinka se ustálí a udělá místo růži a exotickému jasmínu a pačuli, které jsou velmi sladké a "zkrotí" tak dominantnější konvalinku.

Tato parfémovaná voda je taktéž krásná, ale počítejte s tím, že po uvolnění je spíše vůní dívčí a mladistvější. Proto bude skvělá pro ženy a dívky v mladším věku. Na rozdíl od předchozí vůně, tuto používáme v těch případech, kdy víme, že budeme mít čas a příležitost vůni během dne alespoň jednou poupravit a znovu aplikovat na vhodná místa na těle.

Byla nám věnovaná i miniaturka parfémované vody Oui a L´amour, která je v klasickém designu, který se nachází ve stálém sortimentu této kosmetické firmy z Francie.

L´Eau de Parfum  Oui a L´amour stálá edice

Slečny a dámy z Yves Rocher nám jí doporučily jako společnici do naší kosmetické taštičky v kabelce. A my si rozhodně myslíme, že to není šlápnutí vedle a i v těch nejdůležitějších chvilkách našeho života, bude stále při nás a obohatí tak naší korunu krásy, šíji či ušní lalůčky, svou dámskou a vyspělou vůní růží.
L´Eau de Parfum  Oui a L´amour flakón do kabelky

A co napsat na samém konci článku? Jen to, že jsme našly konečně parfémovanou vodu, kterou jsme si opravdu moc oblíbily. Používáme jí nejen na ty chvíle, které jsou pro nás sváteční a ojedinělé, ale i každý den do práce. Řeč je právě o vůni Oui a L´amour, která je smyslná, ženská a dospělá. Naproti tomu, druhá Comme une Evidence je dívčí vůní, která má sladší podtón. Pro nás jsou obě dvě naprosto dokonalé, ale přeci jen, Oui a L´amour o kousek vyhrává díky své hřejivosti cedrového dřeva a výdrži (a stačí pouze 1 - 2  střiky), která je s vámi po celém dni a udělá tak z běžného, zamračeného dne, rozkvetlou letní louku, plnou květin a vůní. Každopádně pokud hledáte vůni, kterou ucítí okolí, ale zároveň ji chcete cítit i vy a navíc vydrží, tak obě jsou za nás trefou do černého.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za krásné dárky a úžasný event.


A co vy? Už jste vyzkoušely alespoň jednu parfémovanou vodu? Co na ní říkáte? :)

xx Šárka a Katka xx

4 comments:

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)