5.5. DEN KŮŽE SE SEBAMED | MYCÍ OLIVOVÁ EMULZE & INTIMNÍ MYCÍ EMULZEKrásný večer kočky ♥

dnes si připomeneme jak důležitá je péče o naši pokožku, protože je to, jak známo největší orgán našeho těla, který chrání celé naše tělo a tak si zaslouží patřičnou péči. A právě nyní, když na nás svou sílu ukazuje sluníčko, které přichází po zimě a mrazech, tak je dobré zaměřit se na pokožku, která se teď vyrovnává se změnou počasí a teplot. Samotné to pociťujeme, protože pleť nám trpěla mrazem a je po předešlém ročním období značně vysušená.

5.5. DEN KŮŽE SE SEBAMED

A jestli se jako my hned koukáte do kalendáře a na internet proč právě 5. května je den kůže, tak vězte, že se jedná o takovou malou šifru. Celé datum se odvíjí od pH pokožky, které je 5,5. Den kůže se Sebamed můžeme slavit již po deváté. Akci provází také jednoduché a úderné motto "Pouze zdravá pleť je krásná".

pH 5,5 naší pokožky je velmi důležité, protože tato přirozená kyselost nás chrání před možnými bakteriemi a viry.
V tomto článku vám představíme celkem tři produkty, které se postarají o zdravé podpaží, intimní partie a o obličej a tělo.

Mycí emulze na obličej a tělo Olivová

Sebamed Face & Body Wash for sensitive, dry skin pH 5,5 200 ml 89 Kč

Prvním produktem je mycí emulze, která je extra jemná a čistící, zároveň si dává za cíl chránit a vyhlazovat citlivou pokožku. Emulze a v ní obsažený komplex, který pečuje o pokožku má svůj základ v olivovém oleji a také kombinuje panthenol a derivát z rostlinného škrobu. Má zmíněné pH 5,5 a podporuje tak přirozenou kyselost naší pokožky těla.

Parfemace je příjemná, svěží a cítíme v ní opravdu olivovou parfemaci. Barva emulze je perleťově bílá a konzistence středně hustá.
Obal emulze je jednoduchý, hladký a bílý, není ničím rušivý. Lahvička je plastová a má klasický zacvakávací uzávěr. Celá lahvička je uložena v papírovém přebalu, na kterém najdeme veškeré potřebné informace o emulzi včetně návodu na aplikaci. Celkově obal vypadá čistě a líbí se nám.

A jaký je verdikt na závěr? Jsem ohromená ;) moc jsem nadšená z produktu na obličej a tělo. Upřímně jsem si ho oblíbila nejvíc na obličej. Pleť je osvěžená a nevysušená. Stačí opravdu malé množství a vytvoří se pěna, která stačí na povrch celého obličeje. Pokud máte na sobě například rychlo make-upe, tak si ve výjimečných případech poradí i s řasenkou (víme, že jinak odličování je velmi důležité, ale víme také, že jsou situace, kdy se tvoří výjimky). Přirovnala bych ho k tonikum. Pleť si odlíčíte, umyjete tímto mým oblíbencem a následně pokračujete krémem jak jste zvyklé. Takže pokud půjdete okolo, vezměte si ho a dejte mu šanci.
Sebamed Face & Body Wash for sensitive, dry skin pH 5,5 inci - složení

Intimní mycí emulze pro jemnou denní hygienu 

Sebamed Intimate Wash Sensitive skin pH 3,8 200 ml 159 Kč

Dále budeme pokračovat intimní emulzí, jedná se o emulzi bez mýdla pro denní použití intimních míst, kde je třeba pH 3,8 pro rovnováhu mikroflóry. Neobsahuje také alkalické složky. Díky alfa bisabololu obsaženému v heřmánku poskytuje i antibakteriální účinky. Pro zvlhčení je ve složení obsaženo aloe barbadensis. Intimní mycí emulze je také vhodná v době menstruačního cyklu.
Emulze je dermatologicky, gynekologicky i klinicky testovaná.
Parfemace je příjemná, květinová a opravdu se nám líbí. Barva emulze je průhledná a konzistence středně hustá.

Co se týče obalu, tak ten je totožný s předchozí emulzí.

A slova na závěr? Upřímně nejsem příznivcem těchto produktů a do intimních partií zasahuji jen když je to opravdu potřeba. Mým názorem je, že není dobré přílišných zásahů. Nicméně pokud potřebuji miluji Saforelle, ale i tento sebamed mě mile překvapil. Není dráždivý a krásně opět voní. Pokud tyto produkty rády užíváte, tak sebamed vyzkoušejte a myslím si, že vás nezklame.
Sebamed Intimate Wash Sensitive skin pH 3,8 inci - složení

Deo roll-on balzám Sensitive

Sebamed Balsam Deodorant Sensitive 50 ml 89 Kč

Posledním produktem, který se zaměřuje na péči pokožky v podpaží je deo roll-on, ten v sobě ukrývá systém trojí účinnosti - obsahuje totiž v sobě vonné látky, brání tvorbě nežádoucích bakterií a konečně o pokožku i pečuje. Ve složení nenajdeme alkohol, konzervační látky a hliníkové soli. Hodnota pH deo roll-on je pH 5,5.
Tento deo roll-on balzám jsme již testovaly a byly jsme s ním spokojené. Dokonce jsme si ho samotné několikrát koupily a oblíbil si ho zejména náš taťka, který trpí na velmi citlivou pokožku. Grafika a font písma na lahvičce se změnila, ale k lepšímu.
Sebamed Face & Body Wash for sensitive, dry skin pH 5,5 & Sebamed Intimate Wash Sensitive skin pH 3,8 swatch

----

Pokud vás produkty zaujaly, tak si je můžete výhodněji zakoupit v týdnu od 30. dubna do 7. května a to ve vybraných lékárnách a na e-shopu kupkosmetiku.cz se slevou 50 %.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se vám produkty líbí? Znáte je? :)

xx Katka xx

Comments

  1. Značku Sebamed znám, ale nevzpomínám si, že bych od ní nějaký produkt zkoušela. Každopádně do budoucna bych ráda nějaký produkt určitě zkusila :) moc se mi líbí, jak jsi Káťo produkty nafotila :-)

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M