LIRENE | SAMETOVĚ HEBKÉ RUCE V RUKAVICÍCH


Krásný sváteční den♥

po úspěšném produktu masky na nohy od Lirene se na svět dostala i péče na suché ruce, kterou zejména v tomto období ocení každá z nás, ale ani muži se této vychytávce nemusí vyhýbat. Je přeci důležité mít krásně hebké ruce, které vypadají skvěle i v tomto období, kdy jim počasí zrovna moc nepřeje a vyžadují tak tu nejlepší péči :)

Lirene Regenerating mask in gloves 149 Kč

Co máme tedy od masky na ruce čekat? Jedná se o dvou fázovou péči na ruce. V prvním kroku o ruce pečuje skrze peeling, který se postará o to, aby se odstranily odumřelé buňky a díky tomu budu vaše ruce jemné a hebké. V druhém kroku nasadíte rukavice, které jsou napuštěné maskou, která se postará o dlouhodobou výživu vašich rukou.

Maska obsahuje 3 % koncetraci UREA, dále najdete v masce bambucké máslo a makadamiový olej.

Rukavice se nesmí používat na sluncem spálenou (to už nám moc nehrozí), poraněnou či jinak porušenou pokožku. Když tento krok dodržíte, nemusíte se obávat štípání, či podráždění ranek na rukou. Takže vám doporučujeme toto upozornění akceptovat :)

Líbí se nám, že sejmutí rukavic lze zbylý produkt vmasírovat a není tak třeba ho zbytečně smývat. A rukavice nechte působit 30 minut, aby bylo o vaše ruce co nejvíce postaráno :)
Jinak, co se týče obalu, tak ten je stejný jako u předešlé péče o nohy. Jedná se o papírový přebal ve stylu kapsičky, ve kterém se nacházejí pytlíčky s péčí a peelingem.
Uvnitř papírového přebalu najdeme dvojitý pytlík, kdy v horní části se nachází peeling a v dolní části se nacházejí samotné rukavice napuštěné maskou. No konec "okecávání", teď se společně podíváme tak trochu na praxi.
Lirene Regenerating mask in gloves inci - složení

Po sejmutí vrchního papírového přebalu najdete uvnitř dva pytlíčky, kdy v menším najdete peeling a v tom větším složené rukavice napuštěné maskou. Do testování jsme zapojily i mamču, která má hodně popraskané a suché ruce. Začaly jsme tedy peelingem, který dobře ruce obrousil, ale na náš vkus ho tam bylo málo, příště bychom ho uvítaly více, aby se rovnoměrně dostalo na obě dvě ruce. Po peelingu a důkladné minutové masáž jsme ruce opláchly a utřely do ručníku. Poté jsme si nandaly na ruce rukavice, lehce promnuly mezi sebou a čekaly netrpělivě 30 minut, podle instrukcí na obalu :)

A jak dopadlo testování? Jak jsme byly spokojené? Musíme uznat, že samotné rukavice byly maskou opravdu hodně napuštěné a to velmi oceňujeme. Proto počítejte s tím, že určených 30 minut, kdy rukavice budete mít nandané, nebudete moci nic dělat. Po sundání jsme do rukou vmasírovaly zbytek produktu, který se do rukou vstřebal cca tak do patnácti minut, ruce byly hodně hydratované a jemné.

Druhý den ráno jsme byly mile překvapené, protože ruce i po dlouhé noci byly krásně hladké a regenerované. Masku tedy můžeme s klidným svědomím doporučit a myslíme si, že je skvělým pomocníkem pro suché ruce.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se rukavice líbí vám? Pečujete i v zimě o své ruce? :)

xx Katka & Šárka xx

Comments

 1. Taky ji mám, ale zatím čeká na vyzkoušení. :)
  Miska blog

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak šup šup :) vyzkoušet a hýčkat se ;)

   Delete
 2. Lákalo by mě tyhle rukavice vyzkoušet, ale nedělat nic půl hodiny? No tak to není nic pro mě :-D Více mě tedy láká vyzkoušet hydratační ponožky.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M