SEBAMED SUN CARE | PÉČE PŘED A PO OPALOVÁNÍKrásný den kočky ♥

dnes nás čeká v článku sun care combo, které má na svědomí Sebamed. Od Sebamed jsme ještě žádný podobný produkt neměly a tak jsme byly patřičně zvědavé na průběh testování. Opalovací mléko má faktor 50 což je dost, ale u nás je zdraví na prvním místě a jestli jsme hnědé nebo ne neřešíme ;) ;). Takže se podíváme podrobně na oba produkty.

Sebamed Sun Care combo

Ještě než začneme, tak si přiblížíme balení obou produktů najednou, protože jsou totožná. Obě tubičky jsou plošší a kulaté, docela mě zaujal tvar tubiček, protože je neotřelý. Liší se jen barva víčka - oranžové opalovací mléko a mint péče po opalování. Papírový přebal obou tubiček podrobně informuje o všech účincích produktů včetně jeho složení.

Nezapomeňte však na fakt, že i když existuje sun care, tak bychom se neměli vystavovat slunečními záření v období kolem poledne (11 - 15 hodina), tak to známe i od naší mamky, která na nás celé dětství dohlížela, abychom v tento čas nebyly venku na sluníčku.

Opalovací mléko

Sebamed Sun care Multi Protect Sun Lotion 50 high 150 ml 239 Kč

Prvním produktem je opalovací mléko, které působí jako efektivní prevence spálení pokožky. Mléko je navíc vodě-odolné a potu-vzdorné až po dobu 6 hodin. Poskytne nám ochranu proti UVA/UVB zářením, ve složení jsou i mikropigmenty, které působí proti poškození pokožky. Dále o nás pečují vitaminy E a B6. Produkt je nekomedogenní. Slibuje nám snadnou aplikaci a nemastný finish. Ve složení nenajdeme alkoho, barviva, parabeny, parafíny, PEG, PABA a akrylamid.
Sebamed Sun care Multi Protect Sun Lotion 50 high inci - složení

Barva mléka je krásně bílá a konzistence je hustší. Co se týče parfemace, tak ta je květinová a velmi příjemná.

Ve složení je obsažen dimethicone.

Balzám po opalování

Sebamed Sun care After Sun Soothing Balm 150 ml 169 Kč

Péče po opalování se postará o aktivní péči a regeneraci po slunění. Zklidní a chladí pokožku a vitamin E zneutralizuje volné radikály a předchází tak předčasnému stárnutí vaší pokožky. Obsažený extrakt z mořského planktonu zadrží vlhkost a zabraňuje tak dehydrataci pokožky. O vláčnost pečuje alantoin, bisabolol a mentol. Samozřejmé je jak dobře známe od Sebamed i pH 5,5.

Barva balzámu je opět bílá jen konzistence je o něco více tekutější a parfemace je o něco málo výraznější a dámská s kapkou květin.
Sebamed Sun care After Sun Soothing Balm inci - složení

Ve složení ovšem najdeme Paraffinum liquidum, což náš trošku mrzí.

A jak hodnotíme sun care combo od Sebamed? Musím říci, že pracuje velmi dobře. Testovala jsem nejen na sobě, ale také na taťkovi a příteli, kteří teď pracovali na plotu. Ráno jsem je namazala a nevynechala ani partie obličeje. Po celém dni nebyli vůbec červení a spálení. Obličej neměli podrážděný a celkově krém přijali s pozitivními reakcemi. Krém je zprvu bílý, ale po chvíli zprůhlední a zaschne. Jen jsem dostala ohlasy, že pokud se dodatečně namočili, tak krém trošku zbělal, ale po dodatečném rozetření bylo vše zase ok. Péče po opalování je také příjemná a zklidňující. Působí do jisté míry i chladivě. Takže ano, tato sun care není vůbec špatná a střídáme ji s Biodermou. Soudím, že když na konci dne nejsme spálení a pokožka není přehřátá, tak sun care opravdu funguje.
°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme e-shopu KupKosmetiku.cz za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jakou sun care používáte vy? Zaujal vás Sebamed? :)

xx Katka xx

Comments

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M