12 February, 2019

VALENTÝN 2019 S YVES ROCHERKrásný a voňavý den krásky ♥

oslavujete svátek Svatého Valentýna? Pro mnoho lidí je to období, které nějak neoslavují a přisuzují ho Americe. Podle nás to není až taková pravda. Na druhou stranu souhlasíme s tím, že láska by se měla vyznávat jen v tento den, právě naopak. Kouzlo činů někdy zmůže více jak tisíce slov a o tom to právě je. Potěšte svého partnera snídaní do postele (nic vám to nesebere, možná jen pár minut v kuchyni) nebo maminku krásnou kytičkou či pusou se slovy "mám tě ráda."

Jestli ale sháníte něco hmotnějšího, čím by jste mohli vyznat lásku, rozhodně neuděláte krok vedle voňavou kosmetikou s tradicí.  Na letošního Valentýna si právě Yves Rocher přichystalo rozšíření stávající nabídky koncentrovaného sprchového gelu a nové misty na vlasy a tělo. Upřímně řečeno ty misty nás dostaly asi nejvíce, protože to je hodně zajímavý produkt a kdo by nechtěl svému nejmilovanějšímu, vonět sladce právě na Valentýna?

Valentýn s jarní kolekcí od Yves Rocher 2019

Tak dámy na začátek vám musíme říci, že růžová krabička z dílny YR nás neskutečně potěšila a hned na obou fotkách v článku si můžete všimnout, že nám balíček udělal velkou radost. Vždy totiž potěší, když si dá někdo péči a zabalí vám krásně jako dárek a tento byl luxusní a moc nás potěšil.
Šari a její šibalský úsměv před otevřením ;)

Uvnitř růžové krabičky se nacházely produkty od Yves Rocher, které rozšiřují stávající sortiment spolu s novými misty a také mechové srdíčko, které je úchvatné a bylo provedené samozřejmě od holek z květinky Provoni.cz. Ony to zkrátka umí, podívejte se na jejich instagram! :)
#actbeautiful

Produkty jsou uvedeny od 21. ledna 2019 a vy je tak můžete využít jako krásný dárek na Valentýna a zároveň  nám otevírají pomalu, ale jistě jaro.

Parfemované spreje na vlasy a tělo


Yves Rocher Perfumed mist with peach & star anise, with mango & coriander 100 ml 229 Kč

Pro nás velmi zajímavý produkt je tělový a vlasový mist°°, který si můžeme pořídit hned ve čtyřech svěžích provedení (mango & koriandr/kokos/malina & máta/ a broskev & anýz). Navíc má 95 % ingrediencí ve svém složení přírodního původu. Misty také obsahují 100 % přírodní alkohol a jsou baleny v recyklovatelných obalech.

Při aplikaci je parfemace hodně silná, ale poté tak nějak zmizí. Což je podle nás škoda a produktu to spíše ubírá, než aby ho to přeneslo do větších a lepších vod.
Yves Rocher Perfumed mist with peach & star anise, with mango & coriander dávkování skrze sprej

Yves Rocher Perfumed mist with mango & coriander inci - složení

Yves Rocher Perfumed mist with peach & star anise inci - složení

A na závěr musíme říci, že při vybalení nás misty uchvátily nejvíce. Bylo to něco, na co jsme se neuvěřitelně moc těšily. Vůně jsou krásné a opojné. Líbí se nám i balení, které je hravé a připomíná nám i sluníčko a teplejší dny. Misty ráno nastříkáme a nedělají efekt zplihlých vlasů a jsou příjemné na vlasech. Nicméně neradi, ale přesto musíme konstatovat, že misty nevydrží. Bohužel, i když dáme na vlasy velké množství, tak parfemace se téměř do chvilky ztratí. Mrzí nás to, ale je to tak.

Koncentrovaný sprchový gel


Yves Rocher Concentrated shower gel lotus flower, pomegranate pink berries 100 ml 99 Kč

Tyto koncentrované gely°° už u YR dobře známe a mnoho uživatelek je má ve svých oblíbencích. My už jsme o nich psaly a byly jsme spokojené. Novými přírůstky jsou tak parfemace lotosový květ & šalvěj a granátové jablko & růžový pepř. Velkým benefitem je menší plastový obal, který má až o polovinu méně plastů. Mycí báze je rostlinného původu a co je opravdu bomba je fakt, že za každou lahvičku, kterou zakoupíte bude zasazen 1 strom.
Yves Rocher Concentrated shower gel lotus flower, pomegranate pink berries dávkování s membránou pro snadnější korekci množství

Yves Rocher Concentrated shower gel lotus flower inci - složení

Yves Rocher Concentrated shower gel pomegranate pink berries inci - složení

A líbily se nám jako ty předchozí varianty? Rozhodně ano. Granátové jablko je o něco výraznější, než než lotosový květ a tudíž i pro nás i zajímavější. Musíme se přiznat, že sice krásně voní, ale my bychom upřednostňovaly například tu kávovou parfemaci v tomto balení. Jinak se jim nedá nic vytknout, voní skvěle a líbí se nám i myšlenka eco friendly.


Sprchový gel Plaisirs Nature


Yves Rocher Energizing bath & shower gel Plaisir nature with peach & star anise 200/400 ml 79/119 Kč

Další parfemace s opojnou vůní broskve a anýzu, která rozšiřuje řadu krásných parfemací u této francouzské značky. Svojí vůní připomíná léto a horké dny, na které se těšíme. Tato vůně je v dispozici právě v klasickém balení a textuře, než ten koncentrovaný.
Yves Rocher Energizing bath & shower gel Plaisir nature with peach & star anise dávkování

Yves Rocher Energizing bath & shower gel Plaisir nature with peach & star anise inci - složení

My jsme ze sprchového gelu opravdu nadšené, dobře myje pokožku celého těla, skvěle pění. My tento druh produktu nejvíce milujeme jako pěnu do vany, kdy vytvoří bohatou a hustou pěnu. Ze všech parfemací je nám tato nejpříjemnější, protože je sladká a omamná.

---

Tímto chceme moc a moc poděkovat valentýnskému překvapení Yves Rocher. Nejen, že nás překvapilo roztomilé a sladké balení, ale i nové produkty. Jsme zejména nadšené ze sprchového gelu s vůní pomeranče a anýzu. Naproti tomu vlasové misty by mohly být o něco více silnější.
Katka při otevírání balíčku :)

°°Informace o produktu jsou čerpány z PR dokumentů nebo ze stránek konkrétní značky.
*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme Yves Rocher za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

A jak se obsah balíčku líbí vám? Máte už doma něco z novinek od této francouzské značky? :)

xx Katka & Šárka xx

6 comments:

 1. YR mám moc ráda, nejvíc sprcháče. Balíček vypadá nádherně!

  Měj se prima,
  ByGabra

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkujeme 😘a tobě krásného VALENTÝNA 👍🎁

   Delete
 2. To je krásný balíček!! To srdíčko z mechu a květin! Nádherné :-)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  ReplyDelete

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)