HÝČKÁNÍ NA KOSMETICE | GERNÉTICHezký den, krásky ♥

dnes to bude článek na vlně hýčkání. A hýčkat nás bude GERnétic. Byly jsme pozvané na setkání se zastoupením GERnétic v Praze a samozřejmě jsme se moc těšily, však kdo by se netěšil? Je to pro nás zase nová zkušenost vyzkoušet kosmetiku, kterou jsme doteď znaly jen opravdu zřídka.

GERnétic Kosmetická péče v salonu

V interiéru kosmetického salonu to na vás rovnou dýchne klidem a pocitem relaxace. Navíc personál salonu je úžasný a vše vám dámy/slečny zcela vysvětlily. Líbilo se se nám to i přímo u péče (níže popsána), kde nám byl každý krok podrobně vysvětlen.
vše je domyšleno do detailu a ozdobené je i lehátko

navíc u lehátka máte i posezení například pro doprovod 

co musíme také zdůraznit je nejen komorní atmosféra, ale také dostatečný přísun denního světla, což milujeme

i když se salon nachází na křižovatce, tak uvnitř máte dostatečný klid

Při úvodu jsme se dozvěděly mnoho informací o samotné značce GERnétic a jejich principech. Tato kosmetická značka pracuje s bylinami, rostlinami a esenciálními složkami. Také nám bylo řečeno proč v kosmetice najdeme parabeny. Je to z konzervačního důvodu, protože, a to víme každá, přírodní kosmetika, například ta doma vyrobená nám dlouho nevydrží a proto ta kosmetika, která se vyrábí pro nás, spotřebitelky musí nějaké konzervanty mít. Zde byly zvoleny parabeny právě proto, že jsou léty prozkoušené. Zkrátka a dobře parabeny jsou velkou otázkou pro nás všechny a ne jen parabeny. Schválně nám dejte pod článek vědět, jaký na různé kosmetické ingredience máte názor.
tento salon disponuje i sprchou

my jsme měly štěstí na milou kosmetičku Ludmilu Baďurovou, která je navíc ještě školitelkou kosmetiky a péče od ní byla opravdovou slastí pro tělo i duši

Samotný GERnétic má hned několik myšlenek jak hýčkat své klientky/ty. Používá například techniku francouzské efleráže, kdy produkt není roztírán, ale jemně zatlačován rukama do pleti a to do chvíle úplného vstřebání produktu, aby nedocházelo k zahřátí, které by aktivní látky ničilo a také, aby se zamezilo vzniku statické elektřiny. Vše je zkrátka a dobře o dotycích.

Dalším zajímavým poznatkem je, že některé produkty po nanesení štipkají (každého s jinou intenzitou). Není to však impulz k výměně kosmetiky nebo fakt, který nám říká, že tento produkt pro nás není. Ono štipkání však znamená, že účinné látky pronikají hloubě do naší pokožky obličeje. Stačí počkat maximálně minutku a štipkání ustane.

Od milého zastoupení jsme dostaly i balíček s produkty na vyzkoušení. Jedná se celkem o tři produkty a jsou jimi FIBRO tonikum, GLYCO odličovací mléko a SYMBIOSE krém na den i noc. Také jsme dostaly dvě krásná kosmetická zrcátka, které mají povedený design. Ještě jsme si požádaly o tři vzorečky krému SYNCHRO pro nás dvě a samozřejmě i pro naši mamku, na kterou jsme nemohly zapomenout. O všech produktech a našich názorech se ještě dočtete v recenzích, které chystáme.

Celý proces hýčkání o pleť měl několik kroků a nebylo jich málo dámy a slečny, však posuďte.
 1. Celé hýčkání začalo položením se na lehátko, kdy jsem byla zabalena do nahřátého velkého ručníku, takže jsem si připadala jako na masáži.
 2. V druhém kroku se začalo s  odlíčením, které je stěžejní pro počáteční kroky v péči o pleť. Použito bylo odličovací mléko GLYCO. Toto mléko je hodí i na odlíčení očí a je určeno pro všechny typy pleti.
 3. V dalším kroku péče se pleť tonizuje a k tomu bylo použito tonikum FIBRO. To neobsahuje alkohol a má čistící účinky i ty hojivé. Navíc se tonikum perfektně doplňuje s předešlým mlékem.
 4. Dále následoval krok v podobě peelingu. Pomáhá otevřít póry, čistí a stimuluje prokrvení.
 5. Krém VASCO následoval hned po peelingu. Tento krém se stará o cévy. Perfektně pečuje i majitelky pleti s kuperózou.
 6. Dalším pečujícím produktem, který byl aplikován byl krém s krásným pojmenováním MYO MYOSO. Je to liftingový krém, který se zaměřuje na vrásky a povadlou pleť.
 7. Dalším krémem, který o nás pečoval byl krém SYNCHRO. Původně krém určený pro pacienty s popáleninami. Protože sám vynálezce pan Dr. Laporte si uvědomil, že kůže není nepropustný orgán našeho těla a lze tak skrze kůži dostat do těla aktivní látky. O naši pleť pečuje komplexně a jedná se o hutnější krém.
 8. Po všech předešlých krocích přišla na řadu i krémová a regenerační maska ARGINI. Naši pokožku zjemní a zvláční a ještě navíc působí protizánětlivě. Navíc nám ještě stahuje póry a také vyhlazuje pleť. Masku jsem na sobě měla poměrně delší dobu a bylo to moc příjemné. 
 9. A protože si milá paní kosmetička všimla, že mám suché rty, tak mi na ně aplikovala SYNCHRO.
 10. Dalším krokem byla maska IMMUNO, která je perfektním nástrojem v boji proti akné a jak to vyplývá i z názvu masky, tak posiluje i naši imunitu. Lokálně ji lze využít na záněty pokožky a je proti stafylokoku. Na oči jsem pak dostala vatové tamponky s tonikem LYMFO, které pečuje o pokožku a je proti otokům a působí na lymfatický systém.
 11. Celý proces očisty a relaxace je dovršen smytím masky. Nejprve byly odstraněny vatové tamponky z očí a maska byla smyta vodou. Poté se pleť znovu tonizovala a byl nanesen krém GG, který je tonizační a na rozdíl od ostatní na trhu dostupných BB, CC atd. navíc pečuje.
 krok číslo 2 odlíčení makeupu

krokem 3 byla tonizace

aplikace masky

aplikace masky a tonika LYNFO na oči

Důležité je nesportovat a nepotit se alespoň 2 hodiny po tomto relaxu nebo neabsolvovat solárium či saunu. Zkrátka a dobře jako po masáži si odpočinout a fyzicky se nezatěžovat. Nevím jak vy kočky, ale mně by se ani nic velkého nechtělo po takovém relaxu.

Pokud nejste z Prahy jako my, tak nezoufejte, protože salony, které pracují s kosmetikou GERnétic tu jsou pro nás na po celé ČR ale i SR.
tak tento vozíček bychom chtěla každá doma, je totiž plný pečující kosmetiky

ten výhled je opravdu zajímavý

po celém kosmetickém procesu, moje pleť byla jako nová, pěkně hebká a hydratovaná
 ---

Osobně jsme si odpoledne užily, konkrétně já Káťa a Šari se může těšit příště. A touto cestou skrze článek děkujeme za krásně strávené odpoledne v milé společnosti. No a tímto článkem se vám snažíme ukázat, alespoň skrze slova, jak o vás kosmetičky z GERnétic pečují a věřte, že pokud vás to zaujalo, tak to samotné prožití procedury je ještě intenzivnější a příjemnější.

Docela by nás zajímalo, zda kosmetické salony GERnétic znáte nebo naopak. Dejte nám vědět do komentářů prosím.

xx Katka & Šárka xx

Comments

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)

F A V O U R I T E

I N S T A G R A M