EGGO GLOW SONICKÝ KARTÁČEK | #INFINITYGLOWMoc vás zdravíme krásky ♥

čistá pleť je základ celé naší krásy. Pěkně čistá pleť je připravená na další skin care a pak také na make-up. Jak si pomoci, aby byla ještě čistější? Můžeme si pomoci tímto čistícím sonickým kartáčkem eggo. A jaký je? To se nyní dozvíte ;)

eggo infinity glow 1 850 Kč

Eggo je sonický přístroj na čištění obličeje a není to jen krásný parádních v naší koupelně (máme na výběr z tří pastelových překrásných barev - růžová, modrá a fialová), ale starat se má prvotně o naší pleť. 

Okamžitě si tak po aplikaci můžete všimnou hladší pleti. Kartáček také slibuje nejměkčí silikonové štětiny, ve kterých se neudrží bakterie a je vhodný pro všechny typy pleti. Díky vibracím hloubkově čistí pleť a díky tomu je pleť mladistvá a svěží. Sonický kartáček dokáže vyvinout až 8 500 impulsů za pouhou minutu.


Design kartáčku je nádherný. Líbí se nám jeho vajíčkový tvar a štětinky na těle kartáčku jsou velmi příjemné a jemné a přitom funkční. Celý vzhled je navíc ještě doveden do dokonalosti skrze stojánek, který zároveň slouží jako nabíjecí stanice. V balení dostanete také i kabel na nabíjení a vy si ho tak jen zapojíte do trafa, které máte například od mobilního telefonu.


Samotné používání je velice snadné a líbí se nám, že si můžete korigovat rychlost.
Kartáček můžeme pochválit, protože skin care je s ním zábavná a příjemná. Stačí navlhčit obličej, aplikovat peeling/gel/pěnu a pak jen zapnout kartáček a nechat se hýčkat. Nic nedráždí a ani není nepříjemné. Vyzkoušejte. A taky ty pastelové barvy jsou úžasné. Ano je to sice nepodstatné, ale uvažte ..... když pomůcky lahodí oku, tak je to další super benefit.

*Při recenzování jsme hodnotily produkty objektivně, podle vlastního názoru a zkušeností.
Děkujeme eggo za poskytnutí produktů k recenzování a poskytnuté důvěry si velmi ceníme.

Máte rády kartáčky na obličej? Znáte eggo? Jaký máte doma?

Comments

  1. Už jsem jej viděla u Vás na instagramu a musím uznat, že to musí být skvělý parťák :)

    ReplyDelete

Post a Comment

Moc Vám děkujeme za každičký komentář a přejeme hezký zbytek dne ;-)