JO MALONE NECTARINE BLOSSOM&HONEY COLOGNE

 

Dobrý den, milí čtenáři,

musíme se přiznat, že na psaní článků jsme dlouho neměly čas a abychom byly upřímné, i náladu. Připadá nám, že blogy už nikdo nečte, sledovanost je nízká a o komentářích nemluvíme. Na druhou stranu, byla by škoda od blogu odejít, nedej bože ho smazat. Proto bychom se k psaná článků chtěly pomalu vracet. A jelikož bychom chtěly navázat v dobrém světle, rozhodly jsme se, že vám dnes představíme vůni, přesněji řečeno - kolínskou, od luxusní značky JO MALONE. Konkrétně se jedná o vůni Nectarine Blossom&Honey.


Musím se přiznat, že kolínské vody, celkově vůně od této high end značky, jsem měla v hledáčku už delší dobu. Nejen, že mají krásný a minimalistický design, ale je o nich známé, že dlouho vydrží "vonět" a není je potřeba přes den znovu obnovovat.


Jelikož jsem milovnicí sladkých a květinových vůní, bylo jasné, že si vyberu něco se sladšími tóny. Do oka mi padla vůně Nectarine Blossom&Honey. Riskla jsem to a zkusila si jí vybrat přes eshop. A voilá, podařilo se!

Při první aplikaci jsem byla popravdě trochu skeptická, ale jakmile se po zhruba hodině, hodině a půl kolínská voda "usadila" a naplno vykvetla, bylo mi jasné, že toto bude moje milovaná vůně na podzim a zimu, zkrátka na chladnější dny. Jestli milujete typickou a sladkou vůni medu, přijdete si na své. Tato kolínská totiž voní hlavně po této ingredienci.

Složení:
hlava - černý rybíz, petitgrain, zelené tóny
srdce - nektarinka, trnovník akát
základ - vetiver, broskev, švestka


---

Na závěr musím už jen napsat pár řádků. Jestli sháníte vůni, která bude netypická a nekomerční, určitě se podívejte na značku Jo Malone. Podle mě bych jí v v přeneseném významu, popsala jako gurmánský zážitek pro vaše smysly. Připomíná mi léto v ovocném sadu, kdy všechno je v rozpuku a vykvétá. 

A jaká je vaše oblíbená vůně? Zkoušeli jste i kolínské vody? Nebo je to podle vás jen záležitost pro pány?


*barterová spolupráce z eshopem elnino.cz 

Comments

Popular Posts